Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
27. aug 2009

dobre ranko,,,,kava vypita uz davno ,,,aj dve salky caju,,,polievka uvarena,,,,a asi idem na hodinku smalou na velkom bicykli vonku a potom upratat a uvarit este spenatove halusky,,,,,

saskarisko
27. aug 2009

Saska sa uz pretaca z chrbatika na brusko 😵 uz si vie aj rucicku spod seba vytiahnut (teda toto je hlavne novinka, ze uz vie dokoncit ukon pretacania 😵 )

terqa
autor
27. aug 2009

tak to je sikulka mala... nas tobi, sa tiez uz riadne sam pretaca a presuva sa uz po polovici obyvacky...

lucxy
27. aug 2009

no na vikend sa ma zase ochladit,,,,a aj ten buduci vikend to iste a prsat

ellab
27. aug 2009

Dobré ránko 😉
My sa dnes chystáme asi na Kolóniu do lesa deti vyvenčiť a potom klasicky tenis pri tulipe 😉 možno sa popritom stihnem dať ostrihať 😉

pepies
27. aug 2009

caute rosnicky,
teraz som pozerala predpoved, tak v sobotu ma urcite prsat a od nedele cely tyzden zasa pekne. a bud. vikend zase dazd.
Ejus - neviem, ci neprelozime oslavu na nedelu do prdele ...... 😒

zuzu13
27. aug 2009

ahjte kvakalky, prisla som len na skok...a letim prec...potom sa ozvem...hladanie roboty je fakt o hubu... 🙂

pepies
27. aug 2009

zuzu drzime palce.........

my papame a o chvilu vyrazame klasicky do ulic. 🙂

julyb
27. aug 2009

Ahojte,
Matúško už spinká, vonka je hnusne dusno, mohlo by večer sprchnuť....
Kati tak to máš doma riadnu vrtulku, ja ked si spomeniem ako sa drobec nechcel točiť iba sedel ako taký hríbik a teraz už behá, najnovšie trénuje schádzanie a vychádzanie na obrubník 🙂
Ella, akurát ma to včera večer napadlo, že som ti chcela povedať, prečo si nespríjemníš čakanie u kaderníka 😀 aj ked vlasy máš dobré 🙂

ellab
27. aug 2009

Arturko zaspal unavený z prechádzky, bolo super, na chate sme si dali kofču, spravili tam pekné ihrisko pre deti, sa šantili, len je tam zákaz psov 😠 😠

july - ďakujem za kompliment 😀 😀 😀
pepies - radšej to preložte, keď bude pršať, bude to o držku 😝

abetka
27. aug 2009

to ma liat v sobotu?
\zase sa nic nebude robit na stavbe. Slak ma ide trafit 😠

ellab
27. aug 2009

Poznáte to? čo bude nasledovať po daždi? Pondelok 😀 😀 😀

bibinka
27. aug 2009

ellab- 😀 😀 😀

abetka
27. aug 2009

no a je to iste, ze to bude pondelok??? 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
27. aug 2009

vy, neštvite ma s počasím...hlavne aby v stredu nepršalo

ellab
27. aug 2009

bibinka - čo je v stredu?

zuzu13
27. aug 2009

cafte
prave som dorazila, prasla som sa dosprchy, dostala mrchu...je mi bleeee...
no s robotou asi tak...tam kde rano bola nadej, tak poobede uz tam mali zamestnanca...takze super...to mam preto, ze som ako slimak...mala by som si dat vacsiu vrtulu do zadku... 😀 ...no a ostatne...klasika...ozveme sa vam...budeme evidovat...bla...bla ...bla...takze zajtra pokracujem v maratone...

ukana
27. aug 2009

zuzu, to chce len pevne nervy a hladat...........stale vravim,ze kto chce robit, robotu si najde 😉 😉 tak oddychuj a nacerpaj energiu 😉

ellab, v stredu sa ide do skoly prvykrat 😀

zuzu13
27. aug 2009

ukana, jasne...uz pise maily do 4 firiem, kde niekoho potrebuju...takze nemam strach...skor som tlacena terminom...kvoli skolke 😀

ellab
27. aug 2009

ukana - my ideme na 9 hod., to hádam stihneme, horšie to bude potom 😝 😝

ukana
27. aug 2009

😖 😖 do 15teho? mas co robit.......nezavidim......... 😖 .........ale ty si sikulka 😉 🙂

ukana
27. aug 2009

ellab, my na 8.00.......uz som tento tyzden zaviedla budicek o 7.00, lebo mlady si spinkaval aj do 8.30 a zaspaval po 21.00. tak sme sa uz pomaly nastavili, vcera odpadol uz o 20.30, dnes to bude dufam este skor 😉

zuzu13
27. aug 2009

jojo...sibenicny termin...ale ked sa na to pozriem pozitivne mam na to vela casu...a k tomu aj 2 sviatky na oddych 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukana
27. aug 2009

času ako čečiny..........ako by povedala jedna nemenovana poetka............. 😀

ellab
27. aug 2009

ukana - budem musieť začať nacvičovať, ale začnem najprv od seba 😝 😝

matica2
27. aug 2009

ahojte no dalo my zabrat kým som dočítala zameškané 🙂
gratulujem oslávencovi ku krásnemu prvému rôčku hlaavne vela zdravíčka 🙂
zuzu ja som bola mesiac doma bez materskej a náhodou sa mi padarilo dačo nájst tak zarezávam v práci už dva týždne tak ti držím palce aby si našla 😉

saskarisko
27. aug 2009

dakujeme. je to na den presne ako pri Riskovi 😅 😀 😵 Terqa - tesim sa na pokracovanie, a Tobiasko je tiez sikula

Zuzu - neboj, pracu najdes. ak budem o niecom vediet, tak Ti hodim info

zuzu13
27. aug 2009

babule ste velmi zlate...dakujem...
matica, no ved si sa ani nepochvalila, ze uz pracujes...ale dobre ...hlavne ze je prijem... 😉

pepies
27. aug 2009

ahojte,
tak sme boli dnes v Lolo a koho sme tam nestretli? no predsa July s Matuskom a muzikom 🙂

Inac aj na dnes hlasili dazd a nic ........ Tak dufam, ze ta sobota bude ok........ Uvidime rano, ake bude pocasie.....

Katka tak to je super, Saska je sikulka, baby su sikovnejsie ako chalani 😉 tak sa pekne drzte 😉

Matica2 - blahozelame k praci - nech dobre zarabas a nech ste super kolektiv - aj to je dolezite ..... 😀

matica2
27. aug 2009

nechválila som sa lebo som nevedela či to zvládnem 😉 ale mám dva týždne za sebou 😅
pepies dík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre