Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenk30
12. sep 2009

vy ste včera žúrovali? a kde ste boli? mňa čakal žúr dnes, ale malý je momentálne tak naviazaný na mňa /teda na cicík/, že som dnešný žúr zavrhla už včera........

našla som Relax Hotel AVEN, pozná to niekto? či majú len dobré foto?

zuzu13
12. sep 2009

no super....normalne ma mrzi, ze som nebola...ale adiku videla, ze nie som v stave komunikacie...ani ziadnej akcie...o 21,00 som uz spala...takze nabuduce... 😀

julyb
12. sep 2009

Ahojte,
my už máme za sebou ranné fotenie, Matúš bol zlatý spolupracoval a ani nemrnčal, som zvedavá na fotky...
Zuzu, uži si sobotu s rodinkou, musíš mať toho dosť 🙂
Ja som tiež počula, že tá Vila Betula je super...

ellab
12. sep 2009

Ahooojte 😉
Včerajšo bol super!!! a čo je pozitívne, ani nie som moc rozbitá 😝 aj ked nakoniec sme ostali doma, sa nám nikde nechcelo.
July - potom sa pochváľ fotkami, aj my sme sa pred časom dali fotiť, ešte asi zopakujeme....
Villa betula je skôr asi pre väčšie deti, ktoré sa tam prehrajú... ale ako ubytko je to super, baby friendly... v tatrách možno prechádzka okolo Štrbského plesa, napapať sa niekde v kolibe a tak... ale neviem či zajtra nemá byť škaredo 😒

pepies
12. sep 2009

čaute žúrky,

na budúce sa pridám aj ja - možno 🙂 , ak ma vezmete 😉 , bo začínam odnaúčať malého od prsníka ...... už sa to nedalo zvládnuť, kojila som 10x za noc, cez deň aj 3x za hodinu.................
tak som dnes 1. noc spala v obývačke, v noci som kojila už len 2x a ráno som zaniesla malého svokrovcom a asi mi rozdrapí prsia, čo mám také naliate .................... už 11 hodín je Jakub bez prsa............... 😝

malý mi nechce však fľašu s umelým mliekom ani ničím iným, neviete mi poradiť babenky??????
bojím sa ho "odstaviť" zo dňa na deň, preto idem na to postupne a môjmu závisláčikovi znižujem dávky ....
doktorka mi hovorila, že on sa prinúti vypiť aj z fľaše, keď nebude mať inú možnosť.....
poraďte..................

saskarisko
12. sep 2009

Ahojte,
mne tiez odporucali Betulu, ze je tam super. a babyfriendly je tento hotel http://www.hotellesna.sk/

a citam, ze ste sa mali fajne. 😵

Peta - ak Jakubko bude papat jogurty, a mliecne vyrobky, tak by zo zaciatku ten deficit mlieka nemal chybat. v nasej teme baby mali tiez problem, a urobili to takto. a neskor deti nabehli na um, alebo skusili normalne kravske mlieko

pepies
12. sep 2009

Saskarisko Kubko uz papa jogurty, dnes zjedol cely velky tvarohovy jogurt, len ma stve ten maly priliv tekutin - absolutne nic nechce pit okrem mojho mlieka z prsa - ani vodu, ani caj, proste nic..............
skusala som vselijake flasy, poharik, sosaky Avent aj neavent, proste katastrofa ..............
myslis, ze ked bude odkazany, tak sa nauci pit aj inac, ako z prsnika?
som z toho na prasky.......... ☹

abetka
12. sep 2009

ahojte. TAk ako ste sa dnes modlili. 😕 ? Vobec neprsalo. 😒
pepies , ja som mala ten isty problem, maly nic nechcel pit, az mal krv v moci, co nechcel prijimat ziadne tekutiny. KUpila som mu flasku so slamkou, ktoru som kupila v DM a jedine z tej mi pil a mliecko z jedinej umelej flasky. Ked mu dam caj do kojeneckej flase, tak to absolutne nepije.
Treba len skusat a obrnit sa trpezlivostou.Alebo mu skus dat pit z poharika 😉

adiku
12. sep 2009

ahoooooooooooooj tak dnes bol naozaj super den pocasie vyslo paradne sorry Abetka ale asi sa neviem modlit xixixixi
boli sme pustat sarkana teda zuzu s Luckou a my sme sa pridali kuk foto do albumu doma......
inac uz aj Nat je chora teda teplotuje tak som zvedava pa krasny vecer

abetka
12. sep 2009

adiku, tak nas neteplotuje, ale zase ma sople. Minule mu vysla stolicka, ked bol usopleny a teraz znova. Davam vitaminy,na podporu imunitya pod. ale stale to mame dokola. 😠

lenkamt
12. sep 2009

baby, víno pomohlo 😀

takže nakoniec som rozbitá 😝 chcela som odychovať, ale môj muž bol s deťmi von až 20min, potom sa mu Lenka pocikala , tak neviem prečo už potom nešli, Zuzi, Adi keď ste na mňa kričali tak sme mali akurát doma koncert a fakt som neregistrovala že čo kričíte, až ten kriváň som počula 😅 😀

Abetka, no nevieme 😅

Peti - skús pohárik alebo ten pohárik so slamkou ako Abetka píše 😉

šarkanovské fotky super 😵

adiku
12. sep 2009

takze ti pomohlo vinko?? a co ti bolo Leni xikxixixixi?? Ja som bola hore od 7 hod deficit spanku sa dostavil na obed tak som trosku pospala s detmi inac doobeda som bola 2 krat v obchode potom klasika rychlo daco uvarit a poobede zase s detmi vonku lebo mm chory takze ja som nepoodychovala po vcerajsku vobec a teraz robim fotoknihu

lenkamt
12. sep 2009

no ja som spala do 9, takže som nebola unavená vôbec, ibaže po obede zo mňa už lialo, bolelo ma brucho, kríže, hlava, no otras, chlap hneď pripomienky že som musela vyzerať 😝

adiku
12. sep 2009

no cervene je cervene ..... cize sa Vasa rodinka nerozrastie??? 😀 to je skodaaaaaaaaaaaaaaaa
no vyzerala si skvelo aj pred akciou aj po nej takze moze byt len smutny ze nebol doma 😉

lenkamt
12. sep 2009

možno budúci mesiac 😀 😝 no určite, však mám z vác najviac detí 😅

veď aj ľutuje, kedže tento víkend zase nič 😀

adiku
12. sep 2009

no musi si pockat xixixixixi a jasne mozno buduci mesiac...
ja pojdem pomaly asi spat deti sa stale budia Danko chce aby som si prisla k nemu lahnut tak ja neviem dufam ze budu dobre spat

lenkamt
12. sep 2009

idem kuk konga 😉

dobrú noc 🙂

saskarisko
13. sep 2009

Ahojte,
Peti - aj normalny poharik, a do toho slamku.

ide doobeda niekto do Skanzenu ?

martina7905
13. sep 2009

a co je dnes v skanzene?

lucxy
13. sep 2009

matka a ty co,,uz sa tu neukazes?

pepies
13. sep 2009

aj my by sme isli mozno do skanzenu, je tam nejaka akcoska? 😉

pepies
13. sep 2009

aha, uz som to nasla:

http://www.muzeum.sk/default.php?obj=muzeum&ix=...

akcia Človek a príroda 🙂

no mna by viac asi lakal ten Michalsky jarmok 🙂

julyb
13. sep 2009

Ahojte,
chválim sa prvou fotkou, dúfam že aj ostatné budú také vydarené...
http://frontend.post.sk/email2/download.php/6b6...

saskarisko
13. sep 2009

ahojte,
ano je tam clovek a priroda, hubarska poradna, ukazky vycviku psov, pre starsie deti je tam kreslenie, hadzanie sisiek (toto uz zvladol aj Risko)

celkom dobra prechadzka, a malo ludi

pepies
13. sep 2009

my sa rozhodujeme, ze co ideme, ale asi pojdeme do Valce, je tam aj pieskovisko pre maleho..............
este uvidime............. 😉

pepies
13. sep 2009

july tu fotku mi nenacitalo, skus to hodit este raz, alebo mi to posli na mail,
hodim Ti mail do IP, som zvedava.................................
ja este doteraz nemam fotky ☹

martina7905
13. sep 2009

ahoj lucxy nemam ani moc casu lebo mam roboty aj teraz v piatok som piekla tortu a vkuse nieco 😉

saskarisko
13. sep 2009

July - mne tu foto tiez nenacitalo

na Michalskom jarmoku byva vela ludi, ale aj tak sa nan potom chystame

bocmanka
13. sep 2009

🙂 ahojte, a dokedy trvá ten skanzen?..moji chlapi sú ešte na turistike na chlebe....celkom dobré počko vymákli..

saskarisko
13. sep 2009

bocmanka - do 16.00

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre