Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
13. okt 2009

happy birthday zuzu vsetko len to naj naj naj uzi si to

vonku des sme boli na vytere u dr a potom do skolky skoro sme zmrzli brrrrrrrrr

ellab
13. okt 2009

my sme nahodili zimné bundy 😀 😀 ešte čakám ten sneh 😀 😀 😀 na jednom aute už máme prezuté gumy, 😎

pepies
13. okt 2009

ahojte,
my sme nedavno vstali a ideme neviem co .........................

Ejus my sme sa uz tiez objednali na tento tyzden na prezutie - aby nebol naval 😉

bocmanka
13. okt 2009

😵 zuzička tak oslavuuuuj, všetko naj.. 🙂
🙂
ja idem dať romy k našim a chystám sa na revíziu vecí v space bagoch , mamina je pn, tak aspoň trošku sa bude cítiť užitočná....má stále zápal sedacieho nervu, už mesiac, ale sa jej to konečne začína upravovať, aj keď takmer mesiac ani nebola poriadne s vnúčatami...pre bolesť...
moja svokra cestuje do egypta, tak by som s ňou celkom ten relax menila...ozaj a mňa čo nezavolali?...

ellab
13. okt 2009

prave sa nam pod oknami zrazili asi tri auta 😠 😠 😠

pepies
13. okt 2009

boc... ani mi nehovor, ze Egypt............... hned by som isla ...........
presne takto pred dvomi rokmi sme boli v Egypte, bolo super, cez 30 stupnov, akurat som si vcera pozerala fotky a zdalo sa mi to strasne davno ........ 🙂
A kam idu? My sme boli v Hurghade v hoteli Hilton Resort a isla by som tam aj znovu - aspon by som mala istotu, ze budeme spokojni, lebo vela ludi, co s nami letelo dostali sice 5 hviezdove hotely, ale boli to riadne africke blsince 🙂

nicolmt
13. okt 2009

sakra aj ja chcem ist do egypta 😕 😅 😅
aj upratat skrine mi treba, sa sare tie veci dako kotia ci co, uz nestiham odkladat z coho sme vyrastli a hlavne to nemam kde, vsak nas byt ma len tri vstavane skrine 😝 😎
leni no "ninka" sa ma skvele, jest jej netreba, vecer vypila vsetko v dosahu a este z postielky pred zaspavanim vykrikovala ze pit 😕 tak uvidim co dnes so svokrus, asi ju poslem k dr bo je to dake divne 🙄

julyb
13. okt 2009

Ahojte,
normálne som rada že som malému kúpila fusak, poobede sa hádam vyčasí, dúfam.....
Boc tak ten Egypt by som tiež brala, ale bez malého, ale týžden by som bez neho nevydržala 🙂

Zuzu všetko naj 🙂

saskarisko
13. okt 2009

Ahojte,
Zuzu - vsetko naj k narodeninam 😵

vonku je des. ale rano o 6.00, to bolo este horsie. ale dnes vytahujem pre Sasku fusak.

utekam sa venovat detvakom, ahojte 😉

zuzu13
13. okt 2009

dakujeeeeeem...
my sme boli s Luckou na prechadzke pozbierat gastany a nakupit...
oslavovat budem asi sama...mm je v Cechach...a deti nepiju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
13. okt 2009

ahojte,,,tak zuzka vsetko najsamlepsie ktvojim narodeninam,,,vela stastia,,,zdravia,,,a samozrejme lasky od vsetkych co ta obklopuju 😵 😵 😵

zuzu13
13. okt 2009

lucxy dakujem 😉

nicolmt
13. okt 2009

baby mam na vas prosbu. nepoznate daku zodpovednu tetu, babku, resp. maminu na MD ktora by si chcela zarobit a starat sa o 2 rocneho chlapca? maminka je pracujuca z ladovne, dieta v levicati furt chore tak by to radsej sukromnou opaterou poriesili, dlhodobo na cely prac.cas. porozmyslate, popytate? dakujeeeeem
ps pre lenku, uz nemaju zas som usetrila 😝

adiku
13. okt 2009

no nina ja by som zobrala ale kedze netusim ako bude Danielko tak bohuzial ale troch malych diablikov to by bola sila nad silu xixixixixixi

no vonku sa riadne certy zenia som zvedava ako pojdeme poobede do skolky 😒

matica2
13. okt 2009

ahojte 🙂 máme parádne počasíčko 😖 a na horách je sneh ☹ ja neeechcem zimu asi sa prestahujem do teplých krajín 😀

zuzu všééétko naj...... 🙂
Tak ti prajem na tvoj sviatok, veľa dobrých kamarátok,
este lepších milovníkov, plný stolík štamperlíkov.
Uži si to jak sa patrí, smej sa za dve, chľastaj za tri!

lucxy
13. okt 2009

no des,,,,to co sa deje stym pocasim,,,,akurat som doriadila,,,prave ranajkujem

nicolmt
13. okt 2009

ja hlasim ze na holiach uz snezi 😝 😝

zuzu13
13. okt 2009

na toto sme cakali 😀 ..Lucka uz chcela ist na sankach von 😀

ellab
13. okt 2009

😀 😀 😀 super, my vždy chodíme na prvý sneh na hole 😀 😀 len škoda, že manžel ide na celý víkend preč 😖
my sa na sneh tešíme, pôjdeme lyžovať 😉

zuzu13
13. okt 2009

ja si tu vyspevujem....na CT1 je moja oblubena fidlovacka...a prave spieval "cesku hymnu"...jaj...spomienka na mladi...skola...hudobna.... 🙂

julyb
13. okt 2009

tiež pozerám na tie Hole a tuším sa pojdeme cez víkend sánkovať 🙂

pepies
13. okt 2009

hlasili tento tyzden, ze sa budu tvorit snehove jazyky, tak utekame prezut zimne gumy 😎
esteze som kupila malemu minuly tyzden sanky - he he he

bocmanka
13. okt 2009

🙂 tak ja už upratujeem dovesela
a snívam o morskom príboji..no dala by som si povedať a mňa svokra nepozvala!!! 😀

lenkamt
13. okt 2009

baby nerobte paniku ďalší týždeň sa má otepliť nad 10C 😀 ja ešte prezúvať nejdem, ja vždy prezúvam až v novembri, takže nemienim porušiť tradíciu 😀 😝

zuzu13
13. okt 2009

PS> ak chcete prezut, dajte vediet...u nas v servise sa necaka...treba mi prezvonit... 😉

pepies
13. okt 2009

lenka nerobime paniku 😀 , len ja sa citim istejsie, ked aj prsi a su uz zimne gumy.....
a chystame sa do rakuska, tak nechcem riskovat, ze nasnezi... 🙂

lenkamt
13. okt 2009

Peti - ja som to myslela s tým sánkovaním a lyžovaním, zimné gumy v pohode stupne už nato sú 😉

Zuzu a koľko beriete za prezutie+vyváženie???

adiku
13. okt 2009

noooo zuzu tu rozbieha biznis 😀 tak baby hor sa do trusalky

pepies
13. okt 2009

jaaaaaaj 😉

ellab
13. okt 2009

bola som naobede, vonku je neskutočne 😝 😝 😝 😝 ten vietor je otrasný 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre