Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
20. okt 2009

😵 😵
tak ja sa pripájam ku skrášľovaciemu dňu..
a po nikom som neopakovala
chlapci boli v škole, v škôlke, malú som dala k mamine, stále je pn..
a ja som si navarila, upratala, bola si zacvičiť v harmónii u katky, ty tam chodíš julyb, nie?...ešte mám stále poloplnú pernamentku spred pôrodu...xixixi, a tiež som bola na masáži...
zajtra idem s matejom na ortopédiu, s rominou na kožné...a možno stihnem aj vlasy...
a čo piatok?
hýri sa či sa nehýri?
ja sa hlásim

abetka
20. okt 2009

no v piatok by som isla aj ja

zuzu13
21. okt 2009

dobre ranko
boc, sme ta stretli v aute pred stanicou...aj som ti kyvala, ale ty si vazny sofer... 😀
len sa pekne skraslujte...ja sa pojdem dat buduci tyz. kedze je teraz Lucka doma... 😀

zuzu13
21. okt 2009

mala este spi, ja si tu zavislacim,vas nikde, v rure sa uz pecie masko...
asi si idem dat kafe 😀
da si niekto???

lucxy
21. okt 2009

dobre ranko 😀
bocmanku som uz tolkokrat stretla v meste ale ona je vzdy vazna a dako ma nevidiiii 🙂

zuzu13
21. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
21. okt 2009

haloooo....

lenkamt
21. okt 2009

čavte 😀

baby, ale ide sa v sobotu 😕 Boc, Abetka???? dúfam, že idete aj v tomto prípade 😉

my dnes - doobeda na kontrolu s Verčou s tým tukovým čudom na líci, poobede smer za a sedaaačkyyyyyy, do vianoc chcem mať peknú, čistú , nepodierkovanú sedačku 😀 aj keď tejto našej všetka česť - 8rokov denného používania + dvojičky 😀

zuzu13
21. okt 2009

pekny plan...len vyberte pevnu...nech maju co demolovat... 😀 😀 😀 😀
moje dieta este spinka...

larisa
21. okt 2009

ahojte,

zuzu si šikovna už maš aj masko upečene 🙂

nicolmt
21. okt 2009

baby no dufam ze idete hirit aj ked v sobotu 😉 boc to by bolo super konecne rozsirit nase rady 😅
leni som ani ze vobec nenasla kontakt na tu nasu sedacku 😝 😲 a svrtok nemozem ist do tulipu ☹ nemam auto, miro ide do sluzby, takze som bez..a este ani v piatok a sobotu nemam auto 😠 😠 😠 ☹ evidentne nam treba este jednu pojazdnu mamicku z ladovne 😀

ellab
21. okt 2009

Ja ked som mužovi včera povedala, že idem na didžu, tak bol dosť v šoku 😀 😀 😀

lenkamt
21. okt 2009

Nina - tak prídeme my k vám 😀

Ellab - dúfam, že pre neho zostávame naďalej sympatickými kamarátkami 😀

nicolmt
21. okt 2009

ella mala si povedat ako minule lenka ze ides len na jedno pivo a odvtedy ju muz nechce so mnou pustat 😝 😀 pointa, ano o 4 rano jej volal ze kedy pride 😀
leni supeer plati 😉

julyb
21. okt 2009

Ahojte,
ja som dorobila palacinky a špenátovú polievku a čakám kým mi dieťa príde z prechádzky 🙂
Ráno som konečne stihla preventívnu prehliadku tak hádam budú výsledky dobré....
Boc, áno chodím do Harmónie a nie len ja aj Ella 😉

Pekný den 😀

abetka
21. okt 2009

tak , neviem ako v sobotu, musim s MM hodit rec 😀
Leni ja by som chcela novu sedacku, ale MM je spokojny s touto, tak som ho lamala, ze do noveho a ani tam mi nechce novu kupit. Asi potom poslem Tomasa s fixami, nech sa vyblazni a potom ho zmlomim na novu. Inak my mame z Prievidze od Bodnara a je velmi dobra. Rozlozitelna, ulozny priestor, rohova, len neni to uz ten najnovsi styl 😉

lenkamt
21. okt 2009

Abetka - ty, ty , ty. akože pri poliklinike si na jednom prechode vykyvuješ usmiata nejakým chlapom a pri druhom ti ja môžem skočiť aj pod auto a nič 😀

Boc - posielam ti tč 🙂

abetka
21. okt 2009

Leni ty si tam niekde bola????
No teda 🙂
Keby som ta nahodou zrazila , urcite by som si ta vsimla 😀

lenkamt
21. okt 2009

až tak som sa ti pod auto nehádzala, bo viem že sa "nám" ešte zíde 😀 😀 😀

abetka
21. okt 2009

no chlapci ma asi ocarili 😀 😀 😀 a oslnili 😀
A co si bola v tych koncinach???S vercou na tej kontrole???A ako ste dopadli???

lenkamt
21. okt 2009

no na tej kontrole 😝
prídeme tam a že vajda dovolenka do 22, zastupuje bán v transmisii 😅 tak sme šli tam, celkom rýchlo nás zobral, ale úplne nový záver spravil že niečo so slinnou žľazou /to je asi naša rodinná diagnoza 😅 / a že máme ísť na krčné, tam milion ľudí, tak som ju za 200sk prednostne objednala na zajtra. takže zajtra sa zase ulieva a stále nikto nevie čo jej je 😅

zuzu13
21. okt 2009

lenka fiha...co doktor to ina dg.???len nech je v poriadku...
ja som tiez isla s Luckou k dr...vystihli sme super cas...takze za pol hod. sme uz aj boli doma...ockovanie nam odlozila zase o tyzden, kazala davat homeopatika, kludovy rezim a sterimar do nufacika...lebo som sa priznala, ze ten hnusny pamycon nechce ani za nic...a rozprasovacom si nastrieka sama...len ho musim schovavat, lebo chodi stale, ze mam plny nostek idem si streknut... 😀

julyb
21. okt 2009

Baby mám otázku kde kupujete deťom kvalitné papučky? Som mu včera kúpila v Tulipe také super lacné ale nezdajú sa mi, možno do nich este dokúpum vložku....

zuzu13
21. okt 2009

julyb, papucky nenosime...na doma chodi bosa{ rozumej hrube ponozky}a v skolke nosime sandalky...takze ti neporadim.... 😅

larisa
21. okt 2009

dnes je pekny den tak sa tešim 🙂 🙂
aj nám dr. kazala davat homeopatika davam aj kvapky do nosa

julyb detom kupujem papučky rak.

abetka
21. okt 2009

ja kupujem u svokry 😅

matica2
21. okt 2009

ahojte 🙂
ja tiež kupujem papučky rak lebo nám najdlhšie vydržia sa tak rýchlo nezničia
som robila dolky dá si niekto 😀

abetka
21. okt 2009

baby pomocccc. Potrebujem pre maleho koselu s kravatou. Neni nutne , aby bola biela. Nemate niektora????? Velkost 98 idealna 😝

lenkamt
21. okt 2009

my ako Zuzu naboso, v škôlke budú sandále 🙂

my ako Matica dolky zajtra, donesiem Ninuš aj ku vám na večeru 😵

Zuzu - ja som debil a neviem nájsť tie poistky, koľko to bolo 🤐 😔

Abetka - my nie, ale videla som fešácke v tom novom číňaku tam kde boli kedysi policajti 😉 za pár euro 😉

saskarisko
21. okt 2009

Ahojte,
Abetka ja mam - aj kravatu, aj koselu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre