Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
29. jan 2010

čaute- hlásim, že do kriváňa definitívne idem 😀 😀 😀 😀 .ellab- zarezervuješ ten stôl? a kedy máme vlastne scuka?
dnes sme mali v robote akýsi pretlak či čo, každému vyhrávalo v bedni a každý šálil jak besný, akoby zajtra išiel byť koniec sveta,zoperovali by pomaly celý Martin 😠 😠 😠 😠 nohy ma bolia jak koňa

idem si zacvičiť a bachnem si vínko 😉 , pridá sa niekto? 😀

ellab
29. jan 2010

bibinka - ja už mám tiež načaté 😀 😀 😀
Stôl zarezervovaný do 21 hod. tak by sme sa mohli nejako tak stretnúť 😉

lenkamt
29. jan 2010

zajtra 21.00 máte spicha ty a Ellab, Lucia ešte nevie či ide lebo nemá kde dať malú
ja s kámoškami prídem okolo 21.10
stôl je zarezervovaný, zaplatíme Ellab jeden giníček 😀

ellab
30. jan 2010

helloooo, čo robkáte?
deti si vonku stavajú bunker 😉

lenkamt
30. jan 2010

ja upratujem a varím aby som zajtra mohla celý deň spať. a dávam si rôzne pleťové masky aby som bola krásna 😀

bibinka
30. jan 2010

ellab- tak my tam prídeme o 20.45? ju? lenka nám to určila 😀 😀 😀

lenka- nerob si masky, načo? aj tak si krááásna 😀 😀 😀 .ja si akurát umyjem vlasy aby tam zo mňa netiekol fritol 😅

moje decká šli vonku aj s mužom, očakávam dvoch snehuliačikov, lebo ako som videla z balkóna, akonáhle vyšli zo vchodu, Filipko hodil šípku do záveja 😖

ellab
30. jan 2010

Bibinka - platí 😉
naši tiež boli ako snehuliaci, ešte sa aj dva razy prezliekali 😀 😀
tak ja si nerobím ani masky, aní hlavu si neumývam, tak dúfam, že sa za mňa nebudete hanbiť 😀 😀 😀

julyb
31. jan 2010

Ahojte,
ako ste sa mali v Kriváni?
My sme dnes boli s Marekom lyžovať vo Valči, potom v Impozante na obede, kukli sme This is it a ideme po toho malého čerta ku starkým 🙂

bibinka
31. jan 2010

v Krivke bolo dobre, nabudúce očakávame hojnešiu účasť 😀 😀

julyb- no pekný deň si si urobila

my sme boli doma, Alexík mal v noci teplotu, cez deňzatiaľ pohoda, ale teraz som mu chytila čelo noa teda dúfam, že nevybehne nad 39 😝 tak uvidím čo sa z toho vyvinie 😒

lenkamt
31. jan 2010

čavme 🙂

tak my sme boli ešte aj v shangaji 😝 domov som prišla 3.30 😝 ale bolo super 😀 dnes sme so Zuzkou zhodnotili že budeme chodiť už iba tam ale len od tej 21-1.30 maximum 😀 nejaká svalovica ma chytá 😀

Ivetka - tak Alexíkovi skoré uzdravenie 😉

ellab
31. jan 2010

Ahojte 😉
Julyb - to ste mali super deň 😉
bibinka - tak dúfam, že budete rýchlo v pohode, Artur je tiež nejaký soplavý, už sú s Adamom asi 3 hodiny vonku, tak dúfam, že z toho neprechladne ešte viac, ale krásne sa hrajú, tak mi je ľúto ich ťahať dnu 😒

ellab
31. jan 2010

lenkamt - ty si nezmar 😀 😀 😀

lenkamt
31. jan 2010

Maťa je nezmar 😀 😀 😀 ja som proti nej sivá myška v kúte 😀

bibinka
31. jan 2010

no teda, ja čumím, vidím, že sa musím dáko skonsolidovať a tiež zájsť do šanghaja s vami. aspoň raz vidieť a zažiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ale vidím to až najskôr na jar, ked bude teplejšie

fakt ste nezmary 😅 😅 😅

díky za Alexíka, pre istotu som mu dala aj brufen na noc lebo sa mu dáko spustili sople 😖 . ach, idem hodiť spršku a hajde do hajan 😉

julyb
31. jan 2010

Bibi tak malému skoré uzdravenie, poradte mi niečo na hnačku, Matúš mal minulý týžden, už mu to prešlo a dnes ho svokra napchala piškótami tak zase kaká jak divý 😝

lenkamt
31. jan 2010

ja som myslela že chodíme už len do kriváňa 😅 som sa zle vyjadrila, v šangaji o ničom, žiadna celebrita, samé buchanice a starý tepľoš na hajzli hned po tom čo si vytlačil vyrážku sa ma spýtal či som lesba 😝 😀 😀 😀

lenkamt
31. jan 2010

July -banány, čierny čaj, sucháre, uvarená mrkva, ryža...

bibinka
31. jan 2010

julyb- díky

na hnačku, no ja by som radila najskôr aspoň jeden deň slabý čierny čajík+sucháre(nie piškóty) a postupne pridávať ostatné potraviny. Ja mám z liekov dobré skúsenosti so Smectou(je to íl v takej pomarančovej príchuti, rozrobí sa to s vodou).a super je aj Kulíšek-rehydratačný roztok, a klasika banány, suchá ryža, varená mrkvička. Zásadne NIČ sladké, myslím ani trochu cukru, osolené to môže byť. Držím palce matúškovi, aby mu to rýchlo prešlo

lenkamt
31. jan 2010

a nasadiť nejaké probiotiká 😉

saskarisko
31. jan 2010

ahojte,
july - no urcite nasad probiotika, a ja davam v takomto pripade aj hylak

July, Bibinka - skore uzdravenie
Lenka - ty si to teda zhrnula 😉

julyb
31. jan 2010

dakujem baby, no všetko hore spomínané dodržujem, len neviem či mu stačí dávať probiotiká, volá sa to Nutrolin-B alebo mu mám dávať aj niečo iné a ako dlho mu môžem dávať tie probio, neviete??? dakujem

saskarisko
31. jan 2010

July - ja som davala Saske biogaiu cca 2 mesiace v kuse

julyb
31. jan 2010

Ok, tak mu budem dávať tie probiotiká a dietku, no pri jeho apetíte je to horor,lebo by len jedol 🙂

ikulka
31. jan 2010

ahojky chorobkam skoré uzdravenie prajeme my ideme po 2 týždnoch zajtra do školky tak predpokladám, že sa s chorobou za chvílu pridáme k vám...... ☹ tu je vraj v školke velmi málo detí vraj všetko choré.....utorok maju karneval ale saška zahlásila, že ona nikam nejde ona všeobecneneznáša nielen školku ale všetko čo by len školkou zavoňalo ☹ 😒 ale ukecala som ju, že sa pojdeme aspon pozrieť že enmusí mať masku.....

matica2
1. feb 2010

ahooojte
baby išli konečne po týždni do školky boli choré
ikulka ved daj len biele šaty a nemusí mat nič iné každý hned pochopí že je anjel 🙂 😀
julyb my sme hnačkovali pred vianocami a tak ako bibinka napísala nám povedal dr ale saška mi tú smectu ani za nič nechcela a ešte tyčinky týmy sa krmila

ikulka
1. feb 2010

ahojky
no mati ale nemáme biele šaty ale niečo vymyslím

ellab
1. feb 2010

Ahojte 🙂
ikulka - náš artur tiež školku nemusí a ani karneval, minulý rok sme boli pozrieť, ale len sme stáli a po pol hodine išli domov 😝 tento rok sa nebudem ani snažiť 😀 😀

ikulka
1. feb 2010

😀 ella no u nás to dopadne asi tak isto..... 😅

matica2
1. feb 2010

ikulka ja mám ale saška ide byt nevesta 😀 😀 😀

expertka8
1. feb 2010

...baby...vyborne detske masky sa robia z krepoveho papiera 😉
...lacne...nenarocne 😉
...my sme takto fungovali v MS cele roky 🙂

napr.

http://www.dobrenapady.info/maska-na-karneval-v...
http://www.dobrenapady.info/maska-na-karneval-m...
http://www.dobrenapady.info/pupava-maska-na-kar...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre