Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
22. mar 2010

zuzu- ty si drak, a to kde si našla taký džob? 😉 . držkám palúchy, aby sa ti páčilo. a ozi, ako bolo na školení??? 🙂

ellab
23. mar 2010

dobré ránko 🙂
čo idete dnes porábať? ja mám zubára 😝 nespáchame nejaké stretko 🙂

ladywitch26
23. mar 2010

ahojte baby, neviete, kde robia v mt 3D ultrazvuk? a ci sa treba nejako extra dlho dopredu objednat?

saskarisko
23. mar 2010

Ahojte,
my budeme poobede aasi v meste, bo je tyzden kniznic, tak treba predlzit preukazy (zadara 😅 )

tak mozno zbehneme k Moskve

Lady - Helios, najlepsie medzi 22-24tt, a neviem ako skoro sa tam treba objednat 😉

lenciatko
23. mar 2010

Bibinka - tak sa teda zoznamujeme,....... 😀

No holky, tak den blbec u Vikiny krasne pokracoval......
ako som vam pisala, ze po angline vyvadzala, tak to bol len uvod do toho, co ma cakalo potom. Doma sa najedla a ze ide spat. Tak nakoniec si to len vymyslela a spat nesla, tak som este cakala tak hodinku, ci si to rozmysli a nikde sme nesli. Nerozmyslela, tak sme sli vonku na trojkolke... Cestou do mesta este obcas mala nejake pripomienky, ale to nic. Ale ako sme prisli do mesta, zacala mi utekat - dokonca na cestu mi utekala, hadzat sa o zem a kricala - maminka, nechaj ma, bez prec. Revala a furt sa len valala na zemi, hadzala sa o zem a revala. A takto to slo fgurt a ja s tou trojkolkou,ze...POtom vbiehla do roznych obchodov a si vezmite, ze obcas aj do nejakch firiem, ze vbehla do budovy, vybehla napr 8 tych dlhych schodist a tam sa zvalila a revala. No ako ja fakt zufala. Volam nasim, ze nech mi pomozu apson trojkolku zobrat. Nakoniec som ju schmatla na ruky a odniesla ju domov, to bol este rev, vrtela sa ako had a fakt teda som sa za nu hanbila. Ona mi taketo veci fakt nerobieva casto, preto neviem, ako reagovat. A teraz cez cele mesto peso s takym deckom na rukach, ja este cizmy na podpatkoch (este som si nekupila jarne topanky...), doma mi az ruky klepalo od presilenia..... Unava ako slak, mokra ako mys... no tak fakt nejaky den blbec mala..... Dnes je uz zase normalna, moja stara dobra Vikina. 😀

matica2
23. mar 2010

hello 🙂
lenčiatko som si to čo si písala živo predstavila ale to obdobie treba prežit 😉 ja som až také extrémy nemala ale tiež sa pár krát tresli na ulici o zem a ludia sa po mne pozerali že čo stojím ale ja som ich nehala tak a po chvíli ked zitili že nič to so mnou nerobí tak prestali a šli sme dalej

lenkamt
23. mar 2010

čaume.

my sme boli na kontrole a Lenka fasla poslednú hexu, takže uvidím v akom stave sa zobudí a podľa toho zvolíme program, voláme si 😉

zajtra mc výtvarka 🙂

v sobotu nákupy s Ninou 😵 😵 😵 ešteže mám limit na karte len 290e 😀

pepies
23. mar 2010

caute zienky,
riadne ste popisali ....................
Ella - tie fotky su super. a tie ihriska - skoro ako v MT- he he he .............

Lenka super nová foto v pase 😉 😉 😉 co je to hexa? 😀 to mas fajn, ze mas limit na karte 290 EUR, to je nemam tolko ani mesacny prijem .... he he he 🙂 esteze zvysili matersku 😀

My sme vcera boli v Polsku objednat detsku izbu + kupit nejake drobnosti ako plienky a podobne....... rozhodli sme sa nakoniec predsa len pre Meblik:

http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/10/sawanna/

Matica - ano, ziveho hada mame - pytona tigrovaneho 😀 vola sa Blažej 🙂

My kvasime dnes doma, bo maly ma teplotky a sople - zasa ☹ Dufam, ze nebude zasa chory, bo ma porazi.

Zajtra cvicenie - Ella + Bibinka + ja - este sa niekto prida? 😀

pepies
23. mar 2010

a Zuzu, veľa šťastia v novej práci, nech sa Ti darí 😀

ellab
23. mar 2010

lenciatko - tak to si si fakt užila 😖 neviem, čo by som robila 😝
ja som dnes zubára prežila bez zákroku, aj keď som dostala prednášku o nedostatočnom umývaní zubov 😀 😀
pepies - keď budete mať izbičku doma, prídeme s fľašou vína pokrstiť 😀 😀

pepies
23. mar 2010

ella to dúfam 😀 mimochodom, malý zalomil na cicíku hneď, ako si odišla a ešte spí.
akurát sa nad nami hádajú susedia - ožratý muž nadáva žene do k....... je to hrozné a to mali od Vianoc pauzu 😀

julyb
23. mar 2010

Ahojte,
Peta tak to poteší, taký sused, hlavne ked ti dieťa spí.... 😝
Ja som bola včera u kamošky vo Vrútkach, pili sme kávu na teraske a detičky sa hrali v piesku a čuškali🙂
Sari na ako dlho požičiavajú tie detské knižôčky?
My tiež v sobotu nákupy, ale v BB 😀

ellab
23. mar 2010

náš Artur má dnes narodky a ja idem ešte len objednávať darček 😝 😝
julyb -to ste mali fajn,kde ste to boli?
ja som bola na nákupy v UK a nič som si nekúpila 😀 😀 😀

julyb
23. mar 2010

Ella všetko naj mu prajeme, vidíš aké sme nevšímavé 😀
Ella niekde pri evan.kostole....za rampami 😀

pepies
23. mar 2010

July veď to je sranda, že malý ťahá uz skoro 3 hodiny, jemu to vôbec nevadí.... Aj keď niekto púšťa hlasnú hudbu, mňa tu dvíha zo stoličky a Jakub si vždy sladko spinká. Darmo - je odchovaný na latino house, keď maminka vymetala diskotéky a nevedela, že je v tom 😀

Ejuš Arturkovi všetko naj. a co mu idete kupit? co si vymyslela? 😉 Zajtra ma vyzdvihnes po ceste na cvicko? 🙂

julyb
23. mar 2010

Peti tak to je riadny spáč, my už tretí den spíme ráno do ôsmej, asi cíti ten posun času čo sa blíži 😀

pepies
23. mar 2010

july to preto, že má teplotku, tak dlho ťahá, chudák 😒

julyb
23. mar 2010

a čo mu je?

pepies
23. mar 2010

july neviem, od včera večera má teplotu, a ráno som si všimla aj sople. Buď mu idú zuby alebo má stále oslabenú imunitu. ide ma vystrieť, veď sme nedávno mali 10 dní sople a teraz zasa ☹

julyb
23. mar 2010

chúda malé, možno mu to prejde kde sa vyspí..... 🙂
Mne sa Matúš teraz vonku vždy tak dopotí ako sa oteplilo, už neviem čo mu mám obliecť asi mu dám len tričko 😀

ellab
23. mar 2010

julyb - v pohode, asi viem, kde ste boli 😉
pepies - naše drahé dieťa si dlho nič nevedelo vybrať, nakoniec si vybralo hernú konzolu 😝 😝 už som objednala, neviem, kedy príde, lebo Adamov vianočný darček prišiel len minulý týždeň 😅 😅

ellab
23. mar 2010

pepies - jasné, že ťa vyzdvihnem 😉

pepies
23. mar 2010

ejuš dík, zajta este zavolam. cvicit sa mi nechce, ale musim, bo muz kazdu nedelu k nam pozyva nejaku navstevu a vypeka pizzu. a potom nezer. 😠 😠 😠 😠 😠

lenkamt
23. mar 2010

Arturkovi všetko naj, vycmágame ho dúfam ešte dnes 😵

Peti - pekná izbička 😵

pepies
23. mar 2010

Lenka diky ......... Uz sa na izbicku tesime ................. 😉

pepies
23. mar 2010

ak sa VÁM chce, šupnite nám hlas, vďaka 🙂
http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/1899/

adiku
23. mar 2010

ale bibus ja Vas citam len nemam casu nejak pisat inac som ok teda my vsetci,

baby ktora z Vas bola na dovolenku v chorvatsku v meste Umag?? Myslim ze niektora ste to tu spominali tie vilky ci apartmany... napiste mi IP ze ako to hodnotite,je to inac na severe myslite ze tam bude dost teplo????

zelam pekny dnik a vetkym chorusom rychle uzdravenie pavy

larisa
23. mar 2010

ahojte žienky,

adiku, dnes som ta videla tvoja mala tahala kábel. Ale nie moc ista či si to bola ty...

pepies
23. mar 2010

adiku to je tazko povedat, ci bude na severe teplo, s pocasim to mas vzdy hop alebo trop. U nas uz niekedy byva horuco v maji a v Chorvatsku je zima a naopak 😝
my ideme tento rok do Severnej Dalmacie, 15km od Zadaru, to je trosku juznejsie ako Istria a riskli sme to a objednali termin 11.9. - 18.09. tak len dufam, ze pocasie vyjde 😝

http://www.zaton.hr/de/apartments

Umag spominala July, oni idu v júli do Melia Istrian Villas ****, hned vedla toho su apartmány Stella Maris ***, vyzera to tam super a je to blizko SK 😉

http://www.ckvt.sk/chorvatsko/istria/umag/vily-...

http://www.uniline.hr/chorvatsko_sk/turisticka-...

saskarisko
23. mar 2010

my este spime 😕 😕 , teda Risko uz taha tretiu hodinu 😕 😕 . ibaze on vstava o 5.30 😅

July - na mesiac, a daju sa aj predlzit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre