Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
26. apr 2010

🙂 aj my sa pripájame k narodeninkám, matúškovi všetko naaj...
😀
my sme na golf ešte nedorástli, zveľaďujeme náš domček, takže sa tam prehráme počas víkendov..
😝 uf musím ísť zháňam do pivnice korčule, dnes majú chalani tréning...a ja sa pivnice bojím bojím..
asi zavolám susedaa 😀

ellab
26. apr 2010

Julyb - Matúškovi všetko naaaaaaaaj 😉
Áno boli sme vo Valči a v nedeľu na turistike v terchovej, na chate na grúni, je to nenáročná prechádzka lesom, až na chatu a hore je ihrisko pre deti, našich však najviac zaujal potok 😉 😉
Pepies - skoré uzdravenie 😉

saskarisko
26. apr 2010

Ahojte,
Julyb - Matuskovi vsetko najlepsie k narodeninam 😵

lenkamt
26. apr 2010

ahojte.

Matúškoví všetko naj. oslávime vo štvrtok v orei 🙂 už budem mať možno aj ja foťák 😀

ja chodím k Pečovej a nemala som s ňou žiadny problém, ale zas poznám ženy /2/ ktoré s ňou problém mali. no a s Režňákovou nemá dobrú skúsenosť moja mamina, ale zas baby tu z ľadovne sú spokojné 😉

vo Valči bolo super, pár fotiek:

julyb
26. apr 2010

dakujeme za gratulácie, Orea vo štvrtok môže zatial byť, hádam nebudú také kolony ako minule....
Leni pekné fotky....
Ejuš na angline Vám nenavrhovali letný tábor pre deti s AJ....?????

bocmanka
26. apr 2010

🙂 🙂 kočky nemáte info o nejakom tábore tu nablízku, s angličtinou pre detičky, hlavne teda pre mojich dvoch chalanov..

počula som, že niečo býva vo valči..

ellab
27. apr 2010

Dobré ránko 🙂
julyb - áno navrhovali, tuho premýšľam, už munulý rok som váhala a keď som sa rozhodla, tak už nebolo voľné 😝 vy by ste išli? Len neviem, ako je to s takými malými deťmi, ako Matúško, kedˇ je to do 18 hod???
boc - vo Valči robí tábor helen doron, je to taký športovo jazykový tábor, ak mi pošleš cez ip mailovú adresu, pošlem ti informačný leták 🙂
lenkamt -pekné fotky, bolo super 😵 Orea vo štvrtok môže byť 😉

lenciatko
27. apr 2010

Julca - MAtuskovi vsetko nalepsie!!!!

No v tej Valci robia tabor pre deti. Nam prave, ako spominala Julyb, ponukali na angline tabor, ale my to budeme mat asi ako nahradku za vymeskane hodiny. Tak si myslim, ze mozno pre tychto par malych jedincov to prisposobia ich veku. Uvidime. 😀

lenkamt
27. apr 2010

ahojte.

čo dnes??? lebo otecka nám odvolali do trenčína 😝 takže sme ZAS voľné 😅

saskarisko
27. apr 2010

Ahojte,
Leni - pekne fotecky 😉

vo stvrtok Orea predbezne ano 😉 a dnes neviem, rozmyslam, ze pojdeme za maminou

lenkamt
27. apr 2010

ja to vidím tak že dnes alebo zajtra moskva alebo tulip, štvrtok orea, v piatok pečiem torty, muž 37 😕 Verča 10 😵

julyb
27. apr 2010

Ella my ten tábor len na doobedie lebo o dvanástej už musíme spať, bola by som radčej keby to bolo niekde bližšie...
My dnes máme návštevu príde prastarká....

ellab
27. apr 2010

julyb - dá sa len doobeda? Inak cena sa mi zdá dosť prehnaná, za dve deti by som zaplatila 340 euri, čo sa mi zda veľa 😕
lenkamt - ja som dnes free, tak sa zariadime podľa počasia, lebo teraz to vyzerá na dážď 😖

julyb
27. apr 2010

nie to len my na doobeda s tými drobcami....no my to budeme mať v rámci náhradných hodín....

saskarisko
27. apr 2010

Ahojte,
jej July ty mas krasnu fotecku 😉

Leni - tie detske fotaky nekupuj. ofajc jak .... navrchu napisane, ze foti 1.3 mpixela, a to teda ani nahodou. ked sme fotky stiahli do pc, tak sme nevedeli definovat, co to je. a to sme skusali aj my fotit. takze zajtra slapem do Dracika, pekne vratit fotak za zavadzanie (ono po prepocte rozlisenia to ma fotit az 0.3 mpixela 😠 . a nie 1.3 ako je to vsade velkym napisane 😠 )

ellab
29. apr 2010

Dobré ránko 🙂 dnes to vyzerá na krásny slnečný deň 😵 dnes Orea?
saskarisko - podarilo sa ti vyreklamovať ten foťák?

saskarisko
29. apr 2010

Ahojte,
no vyzera to tak, ze u nas predsa len Orea, ee. ale uvidim, ako poobede
Ella - ano, podarilo sa. jedno vysvetlenie, a peniaze som mala spat v ruke
😉

lenkamt
29. apr 2010

prišiel mi foťák - v orei sa fotíme 😵

ellab
29. apr 2010

No to aby som išla na kozmetiku a do kaderníctva 😕

lenkamt
29. apr 2010

nemusíš, nemám do toho vhodnú kartu 😀 blondína si myslela že bude pasovať zo starého 😅 našla som len jednu 32bitovú, tam sa zmestia dve fotky 😀 a vôbec s tým neviem robiť 😅

ellab
29. apr 2010

uf! si ma ukľudnila 😀 😀

saskarisko
29. apr 2010

Leni - no super, tak riadne otestuj. a kartu si kup po ceste. a baterku si mala nabitu ? 😕

lenkamt
30. apr 2010

ahojte.

Kati - nie, dala som ju hneď na obed, kedy mi ho doniesli nabíjať. kartu som si kúpila po ceste, ale strašne komplikované fotenie, budem mať čo robiť aby som sa naučila robiť pekné fotky:
včera bolo fajne horúco v oreii:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Jar2010#

ellab
30. apr 2010

Ahoojte 🙂
lenkamt - tie fotky sú super!!!
dnes má byť ešte krajšie ako včera, dúfam, že aj víkend vydrží 😉

julyb
30. apr 2010

Ahojte,
Leni pekné fotky ja som to včera nijakovsky nemohla stihnúť, zajtra má byť este pekne a nedela dážd 😝

ellab
30. apr 2010

julyb - aspoń si nezažila tie kolóny do Sučian 😝 , my sme išli cez Lipovec...

saskarisko
30. apr 2010

Ahojte,
Leni - pekne fotecky 😉

preco su pri Sucanoch kolony ? Nieco tam stavaju ?

lenkamt
30. apr 2010

frézujú cestu tam za svetelnou 😝

Kati - no neviem, musím začať čítať knižku a krok za krokom ponastavovať, poskúšať. inak ofajč na displeji mám náhľad len pri jednom režime, pri ostatných kukám tak ako na tvojom 😖

saskarisko
30. apr 2010

Leni - precitas, aspon ju mas v slovencine. pri Nikonoch je len v anglictine 😖 a po tyzdni sama uznas, ze uz klasicky digital nechces ani vidiet. 😉 na hladacik si tiez zvyknes

a cez Sucany som prebehla v pohode, len ma cesta do Lubochne skoro stala 60 euro 😅 esteze to ujo policajt riesil dohovorom 😅 asi mi pomohli aj drobci vzadu 😅 😉

lenciatko
30. apr 2010

Leni - pekne fotocky a este krajsie deticky.
😉

Holky, som tu medzi vami dost kratko, tak si o mne nemyslite, ze som daky neandrtalec ale... to kde je ta Orea, co tu furt spominate? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre