Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matja
24. máj 2010

ja by som sa tej baby nejako nebála... Podľa mňa je len chorá. Ako by taká mladá baba mohla zneužiť údaje, o to jej podľa mňa ani nešlo. Však tu nepíšeme rodné čísla... Aj v našej termínovej téme vystupovala ako mmyska.
Horšie je, odkiaľ mala všetky tie fotky. Podľa mňa ich nemala z koníka, to by bolo už iné haló, určite by sa dotyčné ozvali.

matja
24. máj 2010

@katka0210 - určite si admini na ňu dávajú veľký pozor a z tej IP už nebude môcť vytvárať ďalšie nicky

matica2
24. máj 2010

ahojte my chodíme na ten ranč v sučanoch lebo sú tam aj koníky a naše baby tam stoja a sa s nimy rozprávajú aj pol hodku 😀 aj preliezky tam sú a pizza im tam viac chutí 😉

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 no ale co jej zabrani, aby sa pripojila z ineho pc, napr. v skole? resp. ti staci, ked si v svojom pc zmenis uzivatela a pusti ta to.

matja
24. máj 2010

@matica2 - ďakujem, takže v Sučanoch je kam ísť 🙂

a ten ranč na bystričke poznáte? Je tam niečo zaujímavé?

katka0210
24. máj 2010

@ladywitch26 keď si predstavím, že sa stretla s mojou maminou a dcérkou minulé leto a dala jej darček... 😠

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 vacsina uletenych ludi vyzera na prvy pohlad uplne normalne. ja poviem len priklad, je tu detsky domov a moja znama sa priatelila s jednym chalanom odtial, neskor dokonca zacali spolu chodit. no a nakoniec ho zabasli, lebo sa prislo na to, ze zneuzival malych chlapcov. v zivote by si to o nom nepovedala a predsa...
inak ma uz slak triafa z tohto pocasia. mala sa mi vrha po dverach, vytahuje trojkolku, ze chce ist vonku, ale stale len leje. a ked si predstavim, ze v irsku mame uz druhy tyzden 20 stupnov, co uz su horucavy porovnatelne s 30st na slovensku, a my trcime tu, vycasit sa akosi ani neplanuje, tak mam toho plne zuby. minule sme si tiez tak naplanovali dovolenku v lete, bolo tu krasne, ale akonahle sme presli ceske hranice, tak oblaky a v trencine nas chytila riadna burka. no a za cele dva tyzdne len prsalo a bolo 15st. po dvoch tyzdnoch sme v piatok odisli a v sobotu sa hned vycasilo a neskor to boli tie 40ky horucavy tu. ako naschval 😠 😠

katka0210
24. máj 2010

@ladywitch26 no sranda aj moja malá práve vytiahla trojkolku, ale na dvere sa chvalabohu nevrhá 😀 ona si chodí sadnúť do chodby na jej stoličku, že obuj, obuj 😀
Ale inak má teraz teploty a soplíky až po bradu, takže žiadne jašenie na ihrisku nebude 😉
To počasie je katastrofálne fakt a hlavne deprimujúce.
Mám tu za bytovkou celkom slušný kúsok záhradky a konečne som sa tam na chvíľu včera dostala, lebo už je to ako v pralese 🙂 no moc som nestihla, lebo začalo zase liať 😠

julyb
24. máj 2010

Ahojte,
my sme sme boli včera v Kľačanoch jazdiť na poníkovi a dnes na angline... 😉
Katka0210, ja som z Podhája, bývame v tej prerobenej bytovke oproti zimáku a pamätám si ta z MC, rozprávali sme sa tam o Simonke dúfam že sa má maličká dobre 🙂

lenciatko
24. máj 2010

Lea - my chodime s malou na to Helen Doron, akurat zaciname od buduceho tyzdna novy kurz. 😉

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 moja ma tiez riadne sople. ked sme odchadzali pred tyzdnom z irska, tak som bola u dokiny s nou, lebo par dni strasne chripela, ze az hlas stracala, to jej teraz aj same preslo, ale zasa z nosu jej tecie ako z vodovodu. no lenze ma aj par vyraziek po brusku a slinta ako besna, takze je to jasne. tlacia sa jej zuby. uz jej vysli dve spodne dvojky, dnes som jej objavila aj trojku a mam podozrenie aj na stolicku. horucky nemava, ked jej idu zuby, ale vsetky mozne ostatne priznaky, vratane hnackovitej stolice si musime odtrpiet ☹

lenciatko
24. máj 2010

NO ta Stupava vypada pekne. 😉 Ale tam sa nedostaneme. Ale ved aj v Martine je kopec atrakcii. Len skoda, ze na vacsinu treba pekne pocasie. O tych klzackach v cajovni som nevedela, pojdem pozriet.

K tej afere s tou dievcinou - ono je pravda, ze vacsina ludi s nejaou uchylkou alebo inam psychickym narusenim sa javi ako normalna, takze neni sa co divit. Blbe je, ze zneuzivala fotky,no. ☹ Ale tiez si myslim, ze pokial za to nebude mat ziaden postih, tak moze v tom poracovat. 😒

katka0210
24. máj 2010

@julyb jéj ahoj, no my sme viac v mc neboli, lebo malá bola hneď chorá soplíky a teploty, tak dr povedala, že nech aspoň rok ešte nechdí na dlhšie do kolektívu ☹ ale bolo fajn, malá tam bola rada...
No teraz je zase chorá, mali sme ísť na vyšetrenie do BA dnes, tak som aj trochu rada, že sme nešli, nerada tam chodím... ☹

katka0210
24. máj 2010

@lenciatko do tej Stupavy nás viezol sestrin muž, je to pri BA hneď skús si dať mapy.sk a pozri na mape, stojí za to tam ísť, ale nezabudnite repelent, lebo je to dnu v hore akoby na takej lúke a je tam dosť husto 🙂 vonia to tam hnojom, sú tam aj zvieratá a zajace sa pohybujú volne, malá jedného aj naháňala 😀

ladywitch26
24. máj 2010

baby, a kde je v MT nejake mc? kym sme tu a takto leje, tak by som s malou aj tam zbehla, aby sa mi tu nenudila

katka0210
24. máj 2010

@ladywitch26 oproti čiernej paní

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 a je to otvorene denne?

ellab
24. máj 2010

ladywitch -kuk www.mrc.sk 😉

ladywitch26
24. máj 2010

@ellab dakujem, mrknem. nenapadlo ma, ze by tu mohlo byt tak skaredo, ze budeme s malou prevaznu vacsinu dna trcat vovnutri. doma je zvyknuta byt vonku niekolko hodin a naschval sme prisli na dovolenku v maji, ze maj byva vzdy pekny. no ale toto pocko nas dorazilo... 😖

katka0210
24. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/komentare.php?user=99244 dievčatá tak táto osoba mi písala v mene Simoninej matky, vyzerá to celkom tak, že je nejak založená na tehotných ženách, čo je divné...

ladywitch26
24. máj 2010

@katka0210 elibetka bol uvedeny ako jeden z nickov anaridy v tom upozorneni od adminov

ladywitch26
24. máj 2010

este ma napadlo, kym som tu v MT, nechce si nejaka mamicka popri materskej privyrobit? na zaciatok tak 50e mesacne, mozno aj viac. podrobnosti v IP, resp. pridem, vysvetlim osobne. nic narocne, ziadne fin.poradenstvo, avon alebo podobne hluposti. doteraz mi pomahala sestra, ale prerabaju s priatelom byt, potom sa budu stahovat, tak uz na to nema cas.

lamada181
24. máj 2010

ahojte martincanky
som tu pekne dlho nebola sme sa stahovali a tak nebol cas
pozeram ze sa tunak toho vela udialo teda
ako sa mate

lamada181
24. máj 2010

matica a ako akvarium ideto ci ani nie

larisa
24. máj 2010

ahojte mamičky,
dlho som tu nebola ako sa mate. No vela sa tu zmenilo 😲

lea132
24. máj 2010

@matja no ja to asi skusim, uvidim, ked sa mi nebude pacit, tak to necham tak, len sa trosku potrebujem rozkecat, lebo nejak zabudam aj to co som vedela 😅 A druha vec je, ze chcem trosku vypadnut medzi ludi 😝 😀

lea132
24. máj 2010

@lenciatko jaaaaaj tak to my mame este cas 😎

matja
24. máj 2010

@lenciatko a ako si spokojná s tou metódou? Obsedí ti tam malá? Naučila sa niečo?

lenciatko
24. máj 2010

matja no Vikina je nadmieru spokojna, tesi sa tam. Spociatku mala slabe chvilky, ked mi aj zo 2x zdrhla z hodiny, ale teraz uz je asi dost velka a vydrzi . Ono tam tie aktivity sa menia velmi rychlo, takze sa dieta nestihne nudit. 😉

petka035
24. máj 2010

jéj tu to posl.dni nejako ožilo 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre