Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ladywitch26
29. júl 2010

@ikulka drz sa, nech ti to dobre dopadne, moooc drzim palce. aj na nohach 😉 ja by som sla rodit aj zajtra, keby sa dalo. maly kope ako besny do jednej v noci vzdy a mala vstava pravidelne o 6.45, takze vela toho nenaspim. muz chodi do prace aj na noc teraz par dni v tyzdni, a aupairka,co mi pomaha s malou je leniva ako vos. 😝

saskarisko
29. júl 2010

@ikulka - drzim paste, nech sa babulka rychlo von poponahla 😵

saskarisko
29. júl 2010

@petka035 - uplne obycajna 😉

martina7905
30. júl 2010

v noci o 2:45 som dostala krasnu sms ikulke sa narodila krasna dcerka karin gratulujem

saskarisko
30. júl 2010

@ikulka - moc, moc gratulujem ku Karinke, a vela zdravicka obom prajem. a meno si teda vybrala pekne, a dokonca maju baby v rovnaky den meniny 😉

ukana
30. júl 2010

@ikulka GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 vela zdravicka...

zuzu13
30. júl 2010

aj my sme mali budíček od Ikulky....pripájam sa ku gratulácii 🙂

lenkamt
30. júl 2010

@ikulka gratulujeme, želáme veľa zdravia a nech je Karinka dobré miminko 😵

ladywitch26
30. júl 2010

@ikulka tak je uz drobculka na svete? gratulujeme a vela zdravia zelame 😵

abetka
30. júl 2010

ikulke z celeho srdca gratulujem 😵

bibinka
30. júl 2010

ikulke tiež zo srdca gratulujem 🙂 🙂 🙂

lenciatko
30. júl 2010

K tym tortam - ja osobne som take nemehlo na taketo rcne prace, ze ja torty vzdy len kupujem. Tie kusky, co ste tam dali odkaz - no wow, fakt krasne sa s tym vie baba prebavit... Ja mam skusenost len s tmarcipanovou tortou u alievica(co sa tyka torticiek z MT), no des a hruza, som takmer zaplakla, ked to manzel v den narodiek doviezol domov....

Malej Karinke zelame vela zdravicka a nech robi rodicom samu radost! 😉

Inak my sme absolvovali ten anglicky tabor. Vika bola spokojna, dnes mala uz "promocie" 😀 Predvadzali nam divadielko a pesnicky a dostavali diplomy a medaile. 😀 Tak bola dnes na seba hrda. 😎

bibinka
30. júl 2010

lenciatko- dík za info o HD tábore 😉

ukana
31. júl 2010

ahojte 🙂
k tortám:
ja som prvú robila len taku jednoduchu, poliala čokopolevou a ozdobila marcipanom, ktorý som len vykrojila formičkami..to zvládne aj cvičený šimpanz 😀 ....tá druhá je potiahnutá hmotou z cukríkov, tretia je lopta, to bola makačka, tráva je zafarbený kokos 😵

ukana
31. júl 2010

všimnite si na tretej fotke tú tácku 😀 nedala si mi torta z nej preložiť, tak sme to nechali tak a pri fúkaní sviečok bol kokos po celej izbe 😀

bibinka
1. aug 2010

ukana- super tortičky 😉 , ale ten podnos nemá chybu 😀 😀 😀 😀

abetka
3. aug 2010

@ukana 😀
inak ako sa ma ikulka. ???Neviete ci su uz doma???
a co tu nove???
@nicol - este si 2v 1??

matica2
4. aug 2010

ahojte
ukana tá torta v tej tácke nemá chybu 😀 originál 😀
ikulka je domka 😉

bocmanka
4. aug 2010

🙂 🙂 ikulke gratulujem ku karinke..pekné meno vybrala ku saške

čo porábate s detičkami v tomto počasí??
dajte tipy 🙂 🙂

ikulka
4. aug 2010

Ahoj dievčatá dakujem za gratulácie, sme doma včera nás pustili....už som sa nevedela dočkať....

@bocmanka no aj sa mi to meno páčilo aj je v kalendári v jeden den ako alexandra tak budu oslavovať spolu 😉
idem ja spať lebo malá sa v noci dosť často budí tak nech som aspon trochu vyspatá ked vstane...držkajte sa....

mmaattuuss
5. aug 2010

Ahojte. Sú tu aj maminky, ktoré majú aj detičky polročné až ročné? Lebo ako tak pozerám, väčšinou ste tu tehuľky, alebo tie čo už máte väčšie detičky. Hľadám niekoho na spoločné prechádzky a pokec Ak ste také, tak napíštel Môžte aj cez IP. Ďakujem a prajem príjemný dník

sorciera24
5. aug 2010

@mmaattuuss ja mam rocne Risidlo 😉 ale tiez sem chodim sporadicky, kedze vacsina tu uz ma starsie detuchy 😉

zuzu13
5. aug 2010

@ikulka vitajte doma 🙂
prajem nech sú noci kludnejšie 😉

petka035
5. aug 2010

@mmaattuuss ahoj ja mám tiež také mladšie dietko 😉

andrejkaz
5. aug 2010

@mmaattuuss aj ja mam take mala babatko 🙂 a tiez by ma potesil niekto na spolocne prechadzky,lebo tu na stranach je to hrozne,nemame ziadnu spolocnost,vacsinou sa prechadzame sami ☹

lenciatko
6. aug 2010

No veru, ja uz mam skoro 3-rocne dietko. 😀
Dievcata, poradte mi - co mate teda starsie deti - za mesiac ma caka , teda mna, Vikinu caka prvy den v skolke... Ako ho zvladnut????Je lepsie sokova terapia, ci tam s nou byt aspon prvy den daku hodinku, ci ako na to???? Mam z toho strach uz teraz. Ona je strasny mamickar a len co ma nevidi, tak koniec. Aj u nasich ma obcas roblem zostat, ked tam neni maminka. 😒

saskarisko
6. aug 2010

Ahojte,
no ja mam dietko, aj , aj 😀
@andrejkaz - a to byvas kusok od nas 😉
@lenciatko - ja idem urobit sokovu terapiu, teda urcite v prvy den, dalsie uvidim podla situacie. uz teraz mam strach, ako to vlastne cele bude. teraz chodime pomaly kazdy den okolo skolky, a uz len vysvetlujem, co tam bude Risko robit, a hlavne, ze tam bude sam. dufam, ze nebudeme musiet absolvovat postupnu adaptacku

andrejkaz
6. aug 2010

@saskarisko a kde byvate?my az skoro na konci,kusok od medveda 😉 a tu je akosi ludoprazdno....teda ludi tu je dost,ale ked sme s malym von,tak malokedy niekoho stretneme,kto by nam bol aspon trocha vekovo podobny

ellab
6. aug 2010

Ahoojte 😉
@lenciatko - ja som absolvovala 2 nástupy do škôlky, jeden alá šoková terapia a druhý postupný, mne sa viac osvedčilo postupné zvykanie, ale nastúpili sme až v priebehu roka, keď už iné detičky boli zvyknuté a neplakalo sa tam, takže aj to mohlo pomocť a určite to záleží aj od dieťaťa, takže som ti asi moc nepomohla 😨

bocmanka
6. aug 2010

🙂
@lenčiatko
aj my nastupujeme do škôlky,
aj ja mám z toho šoky, pritom už dve deti si na škôlku zvykli, každé svojsky..
ale pre romy mám špeci bonus, na posledný augustový týždeň som prihlásila do škôlky aj marka, stredného syna, aby zvykol svoju sestričku on, hoci už ide do prvej triedy..
ale asi by som tam prvý deň bola s ňou ako sa poznám, ale niektorí viac odporúčajú nechať a ísť
v septembri príde do našej škôlky kopu nových maličkých detičiek tak na 100% budú plače..
a toho sa obávam..
ale čo už, keď musíš tak musíš..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre