Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
13. nov 2009

ale, baby, nepokúšajte, ja som z tehotenstva už vyliečená. mne NAOZAJ stačia moji čerti. 😅 😅 😅 . abetka- ved ty to berieš ako hotovú vec 😲 😲 😲 😲 😲 , neblázni 😀 😀 😀 😀

ukana
14. nov 2009

dobre ranko 😵 😵

lucxy
14. nov 2009

dobre ranko tak navarene,,,halusky s kys. kapustou,,,a polievka rezancova,,dneska je pekny den aj slniecko svieti

bocmanka
14. nov 2009

😵 tak my sme sa stretli v meste s expertkou,
ona kopeeeec tašiek..ako správna mamina, žee?...a ja kopec detí a manžela...
heheheh
😝

pepies
14. nov 2009

ahojte,
maly zaspal, tak som konecne aj na nete.........

Lucxy halusky s kapustou - mnam, slintam 😉 my cakame navstevu, pride Ella aj s rodinkou, tak v chladnicke je vychladene vinko a salatik - tzatziki s ciernymi olivkami .........

dnes bolo krasne, tak sme boli omrknut, ze kde to vlastne byvame ............ maly sa po dlhej dobe hojdal a bol na trojkolke .............

matica2
14. nov 2009

ahojte
sme sa prestahovali 😀 a nemám ešte internet tak som tu nebola dlho a som len na skok vás pozdravit 😉
bibi čo si tehotná 😀 hihihi

larisa
14. nov 2009

ahojte,

matica tak už v novom byte ste veru dlho si tu nebola 😀

bibinka čože .... si tehotna...... 😀

bibinka
14. nov 2009

ste všetky veľmi milé a prajné, ale naozaj nie som a ani sa NECHYSTÁM 😀 😀 😀

matica-gratulujem k novému bytíku a áno, konečne si sa tu ukázala 😀 😀 😀

pepies
14. nov 2009

matica aj VY ste sa stahovali? a kde ste zakotvili? 😉
takze blahozelam k novemu byvaniu 🙂

lucxy
14. nov 2009

chuda bibi ved sa jej o tom bude aj snivat,,,,, 🙂
a tiez gratulujem k novemu byvanie,,,nech sa dobre zakotvite,,,, 🙂

abetka
14. nov 2009

bib- a nezlomime ta????
Ja som bola dnes cely den u nasich, vlastne pri ocinkovi, lebo maminu mame na lieceni, tak som mu isla urobit segedi, co zboznuje a mala je u svokrovcov. Snad to ostane bez nasledkov, lebo ti ju vzdy tak spracuju, ze mame potom doma co s nou robit 😠
Matica- gratulujem 😵

bibinka
15. nov 2009

abetka- nezlomíte 😀 😀 😀

dnes nám prší, fuj, od určitého veku nemám rada november...., ale o už, treba vydržať............aspoň do Vianoc.
Asi sa budeme len tak povaľovať po byte, deti sú choré, tak nám neostáva ani inô...

abetka
15. nov 2009

dobre ranko.
Ja som sa dnes sladko vyspala, idem robit cinu, ale podla receptu MM, co neni taka prava cina, ale on mi len takuto zje 😅

lenkamt
15. nov 2009

ahojte 🙂
ja som tiež spala do 9 🙂 a ešte si pospím aj cez obed 😀 hrozné počasie zase 😠

ja navarené mám, tak dnes iba žehlíííííííííííím 😝 poobede smer hurbanka, snáď sa aspoň namočíme, som zvedavá či tam tie moje žabky vlezú do vody 😅

julyb
15. nov 2009

Ahojte,
baby čo dávate deťom na noc aby tolko nekašlali???dakujem za rady 🙂

bibinka
15. nov 2009

julyb- doma vyrobený smrekový sirup, ev. solvolan, kalcioý sirup

julyb
15. nov 2009

Dík Bibi a môžu sa kombinovať tie sirupy na vykašliavanie s tými čo tlmia kašel ( napr pred spaním), Matúško má taký vlhký kašel...

pepies
15. nov 2009

ahojte,
my sme spali dnes do 9,30 😉 maly nam chodi spavat v poslednej dobe o 22hod, nechapem, ako niektore deti dokazu zaspat o 20tej hodine najneskor .......... 😉

July takze este sa liecite? takze MC tento tyzden nehrozi?

Som sa dozvedela, ze utorok je sviatok, tak frcime do Polska............. 🙂

julyb
15. nov 2009

Peti este kašle, určite ho idem poriadne doliečiť 😉
Čo idete zase nakupovať, ty maniačka 😀 Mne Matúš chodí spávať teraz o siedmej a vstáva o siedmej 😉
V piatok idem do roboty tak dúfam že prestane brhlať, nech sa môžem sústrediťna prácu 😀

pepies
15. nov 2009

nie som maniačka .............
potrebujem koberec malemu do izby prip. nejaku komodu alebo skrinu...........
a TY ides do prace? no tu su mi teda novinky? a kam? napis IP 😉

bibinka
15. nov 2009

julyb- pokiaľ má vhlký kašeľ, daj mu lieky na vlhký kašeľ, pretože ak zároveň dáš tlmiaci liek, rušíš účinok a príp.hlieny ostanú v dých.cestách. Napr. Stoptussin má účinok aj aj.

Do roboty ideš prvý raz? a kde,ak smiem vedieť? kto ti bude malého strážiť ?

pepies, my predávame komody, ak chceš, tak ip 😉

pepies
15. nov 2009

bibi jasne, posli ............
len ja potrebujem zariadit celu detsku izbu, takze potrebujem nejako sklbit komodu s celym ostatnym nabytkom v detskej.
posli mi link na VASE komody cez IP, ak sa da.
Dakujem. 🙂

ellab
15. nov 2009

Ahojte 😉
July - ja som počula, že môžeš kombinovať tie sirupy, cez den na vykasliavanie a vecer na utisenie kasla 😉 kam ides do roboty?

pepies
15. nov 2009

ano July, nenapinaj nas 😀 😀 😀 😀

julyb
15. nov 2009

Aurea - jazyková škola, zatial len jeden den v týždni, potom to budem navyšovať ked bude Matúško väčší 😉

lenkamt
15. nov 2009

ahojte.

na plavárni ok, len Lucka ešte hodinu po konečnej revala že sa chce kúpať 😔 😅

Julyb - tak gratulka 😉

a na kašeľ - ja dávam cez deň solmucol /vykašliavanie+rozpúšťa hlieny/ na noc dávam stoptusin + fenistil, riadne vyvetrané a na prsia takú eukalyptovú masť 😉

julyb
15. nov 2009

Lenka , ja som tam robila aj predtým takže som nič nezhánala, len v Martine nemá kto učiť franinu 😉

Tak teraz fakt neviem už či sa to môže, alebo nemôže kombinovať 😕

nicolmt
15. nov 2009

plavaren bola super 😅 😅 dieta nadsene, ja uvachana napriek dvom opatrovatelom 😝 musim zacat poriadne trenovat ak chceme chodit na plavanie 😉 neviem komu mam dakovat za skvelu ideu ci elle ci lenke ale poctivo zacime kazdu nedelu 😉
leni ako je to s tou dracikovskou kartou? potrebujem kupit darceky 😉 vsetci sa obetovali ze nam daju radsej peniaze a nakupit mame my 😝

bibinka
15. nov 2009

julyb- to čo píše lenkamt sa môže kombinovať, lebo stoptussinn je na obojaký kašeľ-suchý+vlhký+ má tlmiaci účinok 😉

dráčikovskú kartu ískaš ak nakúpiš prvý raz nad 500 sk, tak ti ju rovo vystavia a pri ďalších nákupoch už uplatňuješ zľavy.... ak chceš, požičiam ti 🙂

julyb
15. nov 2009

Už chápem, super že ste si zaplávali, deti budú dobre spať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre