Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
29. máj 2010

Ahojte,
my sme boli na vlacikoch 😉 ludi prevela

Katka - Na svetelnej krizovatke v Sucanoch odbocich dolava (ak pojdes smerom z Martina), a potom po hlavnej, az prides na taku velku zakrutu (po pravej strane je cukraren). a v tej zakrute je ta Orea nalavo

lenciatko
29. máj 2010

vela ludi na vlacikoch???? No my by sme asi zasli podvecer pozriet, ale zase motat sa vo velkom dave...neviem, neviem. No na druhej strane to ma mala slubene, takze snad uz bude menej navstevnikov.
Ozaj - Oreu velmi chvalim. Vikina si to tam uzila! 😉

julyb
29. máj 2010

Ahojte,
aj my sme boli na vláčikoch okolo pol piatej a bolo tam už len málo ludí, Matúškovi sa najviac páčili hasičské autá v každom si pošoféroval 🙂

lenciatko
29. máj 2010

No nakoniec sme boli aj my vecer - s Julkou sme sa asi obisli, lebo my sme sli trosku neskor. Vikina vlaciky dobre, len problem bol, ze ona sa chcel vozit. Tak sme sli pekne na stanicu do Vrutok a odviezli sme sa normalne osobakom do Martina. 🙂)))

julyb
29. máj 2010

No vidíš mala si prísť skôr, stretli sme aj Maťu s Matúškom R. z angliny 😉

lenciatko
29. máj 2010

Matuska som tam videla, bol tam s ocinom. 🙂

ikulka
30. máj 2010

Ahojky jeej vidím, že ste boli na vláčikoch no my sme na to tento rok akosi zabudli ☹ ale pozerala som, že aj mrc organizuje niečo k mdd, 1.6 pred knižnicou alebo dnu v nej a takisto kamarát-cvč, niečo na dopravnom ihrisku....pojdete niektorá pozrieť? a ozaj ked niekedy pojdete do mrc dajte vedieť už mi pomaly začne materská tak budem mocť volen chodiť, tak by sme sa pridali 🙂 😉

lea132
30. máj 2010

Ahojte, kocky a co su to tie vlaciky? 😅 Teda viem co je vlacik, ale co je to za konkretne podujatie? 😀

ukana
31. máj 2010

cafte zeny 😀
@lea132
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/003548-Ze...
🙂
uz ste to nestihli, ale byva to kazdy rok 🙂 my sme povinne absolvovali aj tento rok, nevideli sme nikoho z vas 😕 😅

bibinka
31. máj 2010

ukana- si ani nás nevidela, lebo sme tam ani neboli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukana
31. máj 2010

@bibinka -teda, si riadna lokálpatriotka, na takú perfektnú akciu nejdete 😠 😀 😀 😀 ....my sme to stihli v nedelu doobeda, akurát najvačšie teplo 😝 🙄 🙄 a veľa ľudí 🙄 🙄

chalani sú zdraví? 😉 stretla som tvojho muža s Alexom asi pred týždnom, dvoma 😉 😉 😎 spomínal ti? 🙂

zuzu13
1. jún 2010

ani nás si nevidela...tiež sme neboli...🙂 ...
my sme sobotu strávili v Gaderskej doline...a nedelu v skanzeme...stretli sme adiku s rod., anculku s rod..., saskarisko s rod...a možno aj niekoho iného...koho nepoznáme... 😀
už nech doprší...začína chatové obdobie a do takého blata sa ani nebude dat íst... 😝
pekný deň

bibinka
1. jún 2010

čafte-
ukana- som teda riadna, ja som bola skapatá celý víkend, teda ešte aj som(, ale do roboty sa dovlečiem), choroba si ma našla 😅 😠 . chalani sú zatiaľ zdraví, majú neskutočne veľa energie na rozdiel odo mňa 😀. muž spomínal, jaska, a že vraj máte aj Lejdy 😀 😉

baby, kedy skončí tento lejak? ja som stále ponorená v depke, ani s deckami sa nedá nič nijako naplánovať......
.........na nejakú chatu by som aj šla, len nemáme kde 😀 😀 😀 .

zuzu13
1. jún 2010

bibinka...to treba napravit...🙂

lejak skončí v sobotu ráno...a víkend bude slnečný...kvak... 😎

bibinka
1. jún 2010

zuzu- díky, snáď sa začnem aj tešiť 😀

matica2
1. jún 2010

rosnička beriem ta za slovo
čááo bibi

bocmanka
1. jún 2010

zuzu čaf, my sme do skanzenu ani nešli
naši chalani nechceli ani vystúpiť,
tak sme skončili na vašom ľadovianskom ihrisku...
😎
my sme dnes boli von aj v daždi, je to čudné, mať doma len dve deti, stále mi to jedno chýba..a práve to najživšie../je v škôlke v prírode..../
aj keď romy mi to dnes vynahradila, začala sa hádzať po zemi, vyzurovať,
no pomooc, ráno som tu mala aj kamoškinu dcéru, o 3 mesiace staršiu, tá robí to isté, tak to odkukala od nej..
v meste sme malo byť mdd, ale pre nepriaznivé počko to dali do knižnice, a predstavte si koncert katky koščovej, a 20 ľudí v hľadisku, no trapaaaaaaaaaas
😲 😲

ukana
2. jún 2010

@bocmanka , ja by som na Katku Koscovu sla, ale asi bola slaba reklama,ani ja som o tom nevedela 😲 ☹ ....skoda... 🙄
skolka v prirode im moc nevysla, co sa pocasia tyka, nasi sa minuly rok o takomto case kupali vonku 😲 😕 😅

ja chceeeem leto, nakupila som si sukne, tricka ...kedy to vynosim 😠 😠 😀.... idem si asi kupit gumaky 😖 🙄 prechladnuta sme cela rodina, otras... 🙄

cencula
2. jún 2010

bože aj s počasím, prváka mám v škole v prírode a dva krát dobre to neznášam, aj ked viem, že mu je tam dobre, s kamarátmi, ale je mi smuno ☹ cez víkend sa chystáme s deťmi na starú tehelnu do sučian, tam že je to super pre deti, aj pizzu že robia dobrúm bol tam už niekto?

matica2
2. jún 2010

ahojte 😎
cencula my chodíme na ten ranč v sučanoch a babám sa tam páči 😉

lenkamt
2. jún 2010

baby tak to vyzerá na piatok kriváň vrútky 21.00 😉

adiku
2. jún 2010

hmm leni tak ja neviem ci dojem do vrutok je to dost od ruky a som chcela byt max do 22.30 este uvidim lebo sobotu rano ideme prec

zuzu13
2. jún 2010

no lenka...tak bezo mna, ale to nie je žiadna novinka, že,...jedine, že by si to presunula do šturova...do nedele...tak sa pekne zabavte...a oslávte... 😉

lucxy
2. jún 2010

áno leni v piatok to roztočíme,,,xixi 😵
adiku a zuzu žiadne vyhovorky,,,,,ten kto chce tak vždy príde a nehlada vyhovorky,,,,,to štúrovo som nepochopila trošku,,,,, 🙂

lucxy
2. jún 2010

boc pekna fotka v pase,,, 🙂

matka26
3. jún 2010

ahojte, baby a čo je v piatok????

cencula
3. jún 2010

matica a kde je ten ranč o tom ani neviem, ani som tam nebola
😉

bocmanka
3. jún 2010

🙂 lucxy díky...
v piatok je maťka čoro moro...v kriváni...
my ideme v sobotu ráno na celoslovenské stretko decembrovčiat takže ja tiež nepijeeeeeeeeem v piatok 😀

barboriena
3. jún 2010

Ahojte. Volam sa Barbora a som z Mt okolie- Turciansky Peter. Vy ste tu uz asi zohrata partia, ale predsa sa skusim pridat.

lenciatko
3. jún 2010

TAk my sme boli aj v tom skanzene, ale dazd nas vyhnal domov.
A v tej kniznici sme tiez boli, ale to sme mali za hodinku absolvovane a potom nic. Vonku hnusne,.... A myslite, ze fakt ta KKatka Koscova vystupila????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre