Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
18. apr 2009

Ahojte,
To je otras s plávaním v tom Martine 😠 už si len kúpit nafukovací a dat pred panelák....
Neviete kde sa dá v meste dieta prebalit???okrem cukrárne Monika 🙂

pekný dník 🙂

saskarisko
18. apr 2009

Julyb - v Mileniu ako su verejne wc (je to tam ciste, a je tam samostatna miestnost), vo Frite (ale pozor na ich uzasny prebalovaci pult, aby Ti po otoceni nepadol opat na ruku) a o dalsich miestach netusim

len22ka
18. apr 2009

Ahoj julyb: myslím že vo Frite a v Mileniu dolu kde sú záchody (nie som si ale istá)

len22ka
18. apr 2009

😀 sme sa zhodli

julyb
18. apr 2009

dakujem babenky 🙂

julyb
18. apr 2009

Lenka malý je v tej kravate okúzlujúci, to ste kde zohnali takú mrňavú???musím kúit Matúškovi na svadbu na jún 🙂

len22ka
18. apr 2009

kúpila som mu ju aj s tou košeľou na mimibazári, ale takéto pidi kravaty som videla aj v Emme (ten detský obchod v budove kde je aj sporiteľňa)

len22ka
18. apr 2009

ale peknú košeľu je problém v Martine kúpiť, myslím slávnostnú, všade mi núkali najmenšiu a to č.86 😕 a aj tá 86 sa mi zdala akási veľká...a výzorom nič moc..tak som natrafila na túto

pepies
18. apr 2009

july ja kupujem vsetko cez Mimibazar, najdes tam vsetko ....
Prebalovaky v Mileniu dole v tych verejnych zachodoch, a v tej cukrarni, do ktorej nechces chodit 😀 Inde si nespomínam......
Ja to riesim tak,ze prebalujem maleho v kociku a mam pokoj. Minule som prebaľovala malého normálne na stole na terase v kaviarni a aj na lavičke sa mi už stalo.Nikto sa nad tým nepozastavoval. Mám prebaľovaciu podložku a fixačnú podložku, to si vždy podložím ......

Majkomajka my byvame na Podhaji a lekarku som si vyberala podla odporucania, chodim do Kosut I. k MUDr. Janíkovej, a zatial sme spokojní. Pred pôrodom som sa jej bola opýtať, či nás zoberie a ona že áno. Vedela som, že sa ma v pôrodnici budú pýtať na meno budúcej pediatričky ......

Len22ka v MT je problém kúpiť všetko detské, hlavne Emma Mini - na ten obchod som alergická - ceny tam nemajú najnižšie a viac vecí sa mi po jednom opratí vyťahalo, ožmolkavelo, proste, otras ....... Jedine pančušky tam kupujem a sú fajn .....

Pekny den vsetkym ......

bocmanka
18. apr 2009

😀 😀

nezabudnite pozerať stv1, dnes večer v správach, či v televíznych novinách, či ako sa to tam volá, bude reportáž z martinských holí z rozlúčky so snehom...
bude tam aj môj drahý, sa partiou á la funebráci, čo v truhle pochovávajú zimu....xixixixixi 😀

majkomajka
18. apr 2009

Ahojte kocky. este raz dik za privitanie a za rady.
Saskarisko, zbalena este nie som. uz je asi najvyssi cas, co? 🙂 Ty uz si? Inak pekne vecicky, take formalne maju aj v Maxe v ZA ked ste sa pytali na tu kravatu.

majkomajka
18. apr 2009

A este ma napadla otazocka. neviete kde v MT organizuje predporodnu pripravu? viem, ze v Januari bola v materskom centre, ale to bolo dost skoro a odvtedy nic ☹

matja
18. apr 2009

majka, predporodna priprava byva v Turc. kniznici kazdy utorok o 16.00 hod.

zuzu13
18. apr 2009

hello
ikulka, co to?ty si porodila? druhe?bez nas?.... 😀 😀 😀 😀 oxytocin...latka uvolnujuca hlavne mliecne zlazy...dostavala som ju po sekcii do zadku a ked som chytila zapal, ak mesiac som si ho kvapkala do nosa 15 min. pred kojenim.... 😀

boc...som to asi nestihla 😅

saskarisko
18. apr 2009

Ahojte,
tak my sme dnes boli kuknut na burze, aj sme domov doniesli nejake tie gature 😉 a poobede sme tahali dlhy spanok, kedze Risko si urobil predchadzajucu noc megazurku, a rozhodol sa, ze zaspi az o 1.00 😖 .

Majkomajka - uz tyzden sa snazim dokopat k zbaleniu, a nejako mi to stale nevychadza 😅 ale veci uz mam prevazne nakupene, takze prinajhorsom ich nahadzem bez ladu a skladu do tasky,a pojdeme, a zvysok by podla potreby doniesol manzel. 😅
Ja mam aj cislo na tuto tetusu, co robi tie cvicka, tak ak chces mozem Ti ich poslat do IP.
A ten obchod myslis asi Woycik, vsak ?

zuzu13
18. apr 2009

saska...tak my sme hore od 6,45....a slecna je plna energie 😀

saskarisko
18. apr 2009

Zuzu - ale predpokladam, ze Ti nezaspala o 1.00 nadranom 😅

majkomajka
18. apr 2009

Matja dakujem. Saskarisko, ano poprosim ta o to ciselko. a boli ste na tych cvikach? ako to prebieha? Viem, ze to v MC bolo trojdnove, kazdy den o niecom inom (porod, kojenie, sestonedelie) a stalo 600Skk. Co sa tyka balenia tak si mi dala chrobaka do hlavy tak som uz aspon vytiahla tasku 😀 Nechcem sa spoliehat na manzela co by mi doviezol. naposledy ked som bola v nemocnici mi sice vypral a doniesol pyzamo, ale vyzeralo ako keby ho kravy pozuvali 😀 A ten obchod v ZA v Maxe, neviem ako sa vola ale hned oproti eskalatorom na tom nizsom poschodi.

zuzu13
18. apr 2009

neeeee...sasi....zaspala cca okolo 2O,OO 😀

zuzu13
18. apr 2009

majkomaka, si ma pobavila...veru pobal sa...ja som o takomto case bola pobalena 😀

zuzu13
18. apr 2009

ok....tak ideme haji...bruuu noc... 😀

majkomajka
18. apr 2009

🙂 Ved ja tiez o chvilu odpadnem. V posledne tyzdne ma to tehotenstvo zacina unavovat. A to som si naivne myslela, ze budem fungovat bez obmedzeni az do porodu. Prvorodicka! 😀

saskarisko
18. apr 2009

Ja uz si davam zavazok, ze zajtra sa urcite pobalim 😀
Majkomajka - ja uz tak cakam, kym bude mala vonku, aby som bola konecne ohybnejsia 😅 Ja som chcela na to cvicko chodit teraz, ale nejako sa tam nemozem dostat, hlavne, ked uz je teraz tak pekne 😅
a ten obchod je presne on.

majkomajka
18. apr 2009

No ved je pekne a ja stale trcim v praci. nastastie posledny tyzden. a potom uz aj ja zacinam balit a chystat vybavicku. uz sa tessssiiiiiiim.

majkomajka
18. apr 2009

tak vidim, ze som tu uz sama. tak dobruuuu.

anculka
18. apr 2009

Bry vecer!
majkomajka Welcome! my sme boli zo dva krat u v Zaturcii u Mudr. Sudenickej a boli sme veeeelmo spokojny a pocula som na nu zatial len chvalu.

Bocmanka, naozaj to tam bolo? my sme mali pustenu STV ale akosi som to nepostrehla noo ale je pravda ze som pri tom nesedela, ale pobehovala okolo toho!

bocmanka
18. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ancul, jasné, že to bolo, Peťo bol funebrák, to bol ale ksicht...kuk fotos...
dáko často sa stretáme.... 🙂
pozri v archíve stv

lucxy
19. apr 2009

bocmanka krasne fotky,,,inak aj my sme chceli ist na hole kuknut ale sme nesli 🙂
majkomajka vitaj 🙂

ikulka
19. apr 2009

ahojky tak moje dítko po dllllllhej dobe spí teraz na obed ale vstávala o 5,00 tak sa jej nedivím....
zuzu nie ja nemám druhé baby to sa kamarátky v Uk pýtali v máji má termín a oni tam nespravia nič bez jej suhlasu tak musí vypísať dotazník že čo a aako pri porode a nevedela čo tam má dať chuda prvorodička je z toho teiž mimo....

bibinka
19. apr 2009

čaute, prajem krásnu slnečnú nedeľu. Ráno sme boli aj s krpcami na veľkej prechádzke a na partiz.cintoríne sme videli vretenicu. 😕 normálne som sa zľakla, my tadiaľ chodíme ve lete v žabkách a sandálach, ani ma nenapadlo, že by tam mohli byť jedovaté hady- toľko rokov tam "nič" nebolo... 😕

ikulka-no teda, a nemajú v UK náhodou pôrod.asistentky, ktoré robia poradne u tehuliek?tie by im mali vysvetliť čo a ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre