Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
24. mar 2010

😀 baby zahajujem chmelenie už sa zoslniečkováva 😀 až mi tak dobre padlo 😅

expertka8
24. mar 2010

...co????...xmel v tekutom stave???? 😀

pepies
24. mar 2010

caute, cvicko a umyvanie okien ma vystavilo, starnem 😝

ellab
24. mar 2010

pepies - škoda, som myslela, že by si prišla umyť okná aj ku nám 😀 😀

bibinka
24. mar 2010

čaute- vidím, že na ihrisku ste sa mali fajne, len aj mňa zavolajte 😠 😀 😀 😀 😀 .ja klíďo - píďo dôjdem hoci aj bez detí, aspoň nebudem mať vykrútený krk a uziapaný hlas 😅 😅 😅 .

ad dovolenka- my tradične nikde 😝 😝 😝 , môj muž si netrúfa, a ja vlastne tiež, lebo by to pre nás bolo ešte stále trápenie, keďže sa ešte nevedia spratať do kože. Ale plánujeme výletíky po Slovensku, prípadne nejaké víkendové chaty. prvý výlet bude Zoo v Bojniciach akonáhle bude niektorú sobotu či nedeľu krásne 😉

ad cvičenie- dnes som sa chystala, ale dopadlo to tak ako som písala ellab, že Filipko chorý, a svokruša s mužom (pribalila som aj Alexíka) šli ku nim kvôli povinnostiam. Takže som si zacvičila doma, normálne som sa predrela 😀 😀 😀 😀 a po cvičení som si riadne schrupla s Fifkom pri DVD 😀 😀 😀

ellab- s výčitkami svedomia a depresiami v kabínke ťa úplne chápem, zažívam podobné stavy. ale vieš čo, ja ti poviem, že tie hnusné biele svetlá ktoré majú v kabínkach by mali zrušiť, veď tam každý vyzerá jak živá mŕtvola a navyše s minimálne 20kg navyše. 😝 😝 😝

ad chmelenie- idéééééééééémmmmmm 😀 😀 😀

bibinka
24. mar 2010

ellab- Arturkovi prajem všetko najlepšie k narodkám, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a v živote veľa slniečka a radosti 😉 😉

lenciatko
24. mar 2010

Uz teda funguje to ihrisko na Ladovni????

lucxy
25. mar 2010

caute,,,,akurat dopijam kafco ,,,dneska ostavam domka lebo mala zase chytila sople a nechcem aby to skoncilo antibiotikami tak tak ,,,

saskarisko
25. mar 2010

Ahojte,
baby, no kde je fotka vytvoru z farbickova ???

Ja som dnesnym dnom pozastavila zvieratkovo ☹ nerada, ale musela som

a mam vesticky hura 😀

lenkamt
25. mar 2010

tu:

lenkamt
25. mar 2010

dnes sa ide do parku ku moskve, ak bude slnečno, lebo zatiaľ to vyzerá divne 😖

saskarisko
25. mar 2010

jj, uz som hodnotila. vyzeraju super. a museli ste rybky strihat, ci boli pripravene ??

my ideme so Saskou na ockovanie, tak uvidim, ako bude zvladat.

ellab
25. mar 2010

no dnes to moc na slnko nevyzerá 😝 😝
lenkamt - krásne fotky 😉 načo chceš nový foťák, podľa mňa sú super...
cez víkend si objednávam slnko, Artur má oslavu, tak nech netrčíme len dnu 😀 😀

ellab
25. mar 2010

S kým idem dnes na obed? muža mám v BA 😀 😀 😀 nejaká čína....

saskarisko
25. mar 2010

jaj Ella ja by som si aj cinu dala, len nemam, kde deti nechat. a vikend ma byt uprsany. my mame tiez oslavy, a to rovno dve - dodatocnu Janikovu narodeninovu (sice skoro s mesacnym sklzom, ale neva), a dopredu Riskovu meninovu 😀 (bo chceme ist buduci vikend prec) 😅

a ja tu od rana beham ako s nasolenym zadkom, a penim o dusu 😠

ellab
25. mar 2010

saskarisko - v pohode, zoberiem si čínu domov a spoločnosť mi bude robiť náš hafan 😀 a 😀 prečo peníš 😕

lenkamt
25. mar 2010

čo si nezavolala 😠 ja som mohla, teraz už trielim do servisu prezuť auto 😝

a foťák fotí dobre zblízka pri dobrom svetle, inak o ničom. 😝

zuzu13
25. mar 2010

ahojte
vidim ze sa tu cvici a chmeli...xixixi
takze k cviceniu: cvicila som 2 dni na orbitreku a celu noc som nespala od bolesti...a koleno mam opuchnute ako slon...od rana zaviazane, lebo nevladzem ani poriadne chodit...xixixi
a k chmelenie: vcera sme ho zahajili aj my s adiku a s erikou30(ak si na nu spomina niekto, lebo sem malo pise...ale cita😀)
ellab, prid k nam...mame halusky s kapustou a ja som si robila rybu so zeleninou... 😀 ...cina to sice nie je...ale mozem ti k tomu dat palicky ...xixixi

pepies
25. mar 2010

ahojte,
Lenka dvojicky su kraaaaaasne, aj ja chceeeem, pomooccc 😀

Ella kludne Ti pridem umyt okna, nemam s tym problem, momentalne beriem upratovanie ako relax, lebo som rada, ze si trosku "oddychnem" od Jakuba 😝 A si mohla prist k nam na obed - pecene zemáky s kyslým mlékom 😀

Saskarisko drzime Saske palce pri ockovaní. 😉

Bibinka -sme Ta vcera postradali, Filipko nech sa rychlo vylieci.

vonku je nahodou super, aj my mozno pojdeme do mesta, len ten park pri Moskve - to je tak este pre Jakuba na zabitie, preco tam nedali nejake normalne hojdacky a preco to neurobili vacsie? 😠

lenciatko
25. mar 2010

Dievcata - viem, ze teraz vypadam ako blbec, ale nie som s vami od zaciatku, takze nepoznam vase pojmy...co je to to chmelenie? 😅

zuzu13
25. mar 2010

pivkoooooooo 😀

ellab
25. mar 2010

ďakujem baby za pozvánky 🙂 ste zlaté 🙂 🙂 nakoniec som zjedla, čo dom dal 😀 😀 😀
tak ako dnes, ide sa? je krásne teplučko 😉 pepies - však dojdi aj ty 🙂

lenciatko
25. mar 2010

Zuzu - dik za vysvetlenie, som si to aj myslela. 🙂))))

O kolkej idete do toho parku?By som asi dosla aj ja.....

saskarisko
25. mar 2010

ahojte,
este neviem, ci dojdeme ku Moskve. Saska vyzera byt OK (revu bolo neurekom. ale to bolo aj pri vazeni)
Ella - bo deti a Janik vsetko rozhadzuju, a ja len chodima a upratujem. ale uz ma to preslo

Lenciatko - povacsine su stretka o 16.00

lenciatko
25. mar 2010

Saskarisko - uf, tak to uz aj meskam.... Uvidim, ci tam este baby budu, kym sa my vytrepeme z domu. Idem sa zacat obliekat....

lenciatko
25. mar 2010

tak som nakoniec bola v tom parku, le dievcata...mama tky problem - ak ste tam niektora boli, tak sorac, ale fakt som nevedela, komu sa to mam prihovorit.... Stretla som tam kmosku, tak som kecala s nou, ale nabuduce, ak ma tam uvidite, tak ma oslovte. 😅

adiku
25. mar 2010

Boc napisala som ti mail

adiku
25. mar 2010

ahojte my sme dnes boli vonku 2 krat najprv doobeda stretli sme aj malu Saru a sa takto ospravedlnujem ze sme Vam vyliali bublifuk teda Danielko nabuduce jej donesieme, a poobede sme si dali s detmi dalsiu prechadzku a teraz sa im uz tak fajn spi a mne vegeti ze mozem len povedat ze dlhe dni milujem najma ked je vidno min do 18 a od nedele uz o hodinu dlhsiu jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

bibinka
25. mar 2010

čaute kočky,

dnes som akási uváchaná z roboty, idem si vás poprečitovať, naučiť sa na zajtra nový oper.postup, bo ma čaká veľký "postup" v práci a hajde do postele

zuzu- a ako si si preboha namohla koleno??? šak nemusíš tak dreť, veď si kočka 😀 😀 😀

adiku, zuzu- ste mi narobili chute na to pivo, škoda, že práve popíjam vínko 😅 😅 😅

lenciatko- na zoznamovacie chmeľové stretko si samozrejme pozvaná. 😉

baby, hoďme dáky termín na ten chmeľ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
25. mar 2010

pepies- dík, za Fifka, dnes je už ok, ale kašeľ má ešte stále ako dáky tuberák 😒 .a cvičiť sa hádam dostanem v budúcom týždni. Ozi, vzali ste niekto včera ten nový rozpis? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre