Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenciatko
25. jún 2010

No nakoniec mi moj muz skrizil plany a na zumbe som nebola, ale v stredu pojdem.

lucxy
26. jún 2010

ahojte,,,zuzu a v nedelu je ten koncert Canaky kde? 🙂

lenciatko
26. jún 2010

na hlavnom podiu by mal byt ten koncert.

lucxy
26. jún 2010

lenciatko a vieš aj o ktorej? 🙂

zuzu13
26. jún 2010

ahojte
tuším že to je 11,30 ... ešte dobre, že som to malej nepovedala...by sa zbytočne tešila,...takto budeme domka...mm robí...a ja nemožem.... 😒

ukana
26. jún 2010

ahojte, napotrebujete niekto na chatu, alebo pre začínajucu rodinku, nábytok...starší, ale zachovalý, cena symbolická, 30 € ks, príp.dohoda. píšte IP.

lenciatko
26. jún 2010

ano, je to 11,30. A dovtedy su aj rozne tie tvorive dielne a aj dake divadlo, keby cosi.TAkze pre deti je tam toho od rana kopec. ;.)

lucxy
29. jún 2010

halloo co všetky spite? 😵 tak pekny den,,,a vsetkym Petrom, Pavlom a Petram želam všetko dobre k meninkam

lenciatko
29. jún 2010

dnes je tu dako mrtvo vidim. 🙂
Asi si vsetci uzivate slniecka. 😉

bocmanka
29. jún 2010

🙂 🙂 čautee..
tak zajtra končí škola a začínajú sladké prázdninky?
tak všetkým predškolákom super prázdniny pred nástupom do školy, a cez leto psssst o škole !!!!!
a nám rodičom pevné nervy pri organizovaní programu pre deti...
a kto ešte dovolenkuje?
aleboo má dovolenku pred sebou..?
lenka pjekné fotooos z dovolenky..

zuzu13
30. jún 2010

aj my prajeme krásny posledný školský, pre niekoho aj pracovný dníček...
detom úžasné prázdniny a rodičom kopec fantázie...🙂
a hlavne bez úrazov...☹

🙂

matica2
30. jún 2010

🙂 ahojte
taaak prázdniny sú tu a rýchlo uletia a my budeme školáci 😉

lenciatko
30. jún 2010

No moj manzel zahlasil, ze by sme mohli daky last minute vyuzit, no ale ja neviem, ja sa akosi este bojim ist s Vikinou na dovolenku niekde. Ja by som pockala este aspon rok. Lebo podla mna by to nebola dovolenka, len behanie za dietatom a namisto oddychu makacka. 😀

ukana
30. jún 2010

@lenciatko , troch rokoch? vezmes formičky na pláž a máš veget...a zvyčajne sa deti hned s niekym skamarátia, my sme boli prvýkrát na dovolenke s trojročným 🙂

zuzu13
30. jún 2010

lenciatko...teraz to bude dovolenka...presne ako vraví ukana... formičky...a veget... bude to pre nu niečo nové...a bude toho veeeela...takže si užijete zahrabávanie sa v piesku...chytanie vln...kludne chodte... 🙂 my sme boli s Luckou na dovolenke ked mala cca 1r a 5 mes. a pohodička...no a syn mal 10 mes. ale to bolo o niečom inom 🙂



bocmanka
1. júl 2010

🙂 ahojteee ja takto skoro ráno, ma manžel zobudil nechtiac, keď šiel do práce a už nemôžem spaaať...
ja som práve zajednala dovolenku, sa tešíím...

lenčiatko kľudne choďte, my každý rok máme nejaké dieťa s teplotou na dovolenke, ale postupuješ presne ako doma, nie je to nič strašné...
a cestujeme s deťmi od polroka do zahraničia, zväčša italy alebo chorvátsko, ja lety nemusím,
ale možno už o rok sa dáme ukecať na last minute...

bocmanka
1. júl 2010

🙂 ahojteee ja takto skoro ráno, ma manžel zobudil nechtiac, keď šiel do práce a už nemôžem spaaať...
ja som práve zajednala dovolenku, sa tešíím...

lenčiatko kľudne choďte, my každý rok máme nejaké dieťa s teplotou na dovolenke, ale postupuješ presne ako doma, nie je to nič strašné...
a cestujeme s deťmi od polroka do zahraničia, zväčša italy alebo chorvátsko, ja lety nemusím,
ale možno už o rok sa dáme ukecať na last minute...

bocmanka
1. júl 2010

tak mi to odoslalo dvakrát 😀

saskarisko
1. júl 2010

Ahojte,
@lenciatko - chod, ved Vikinka je uz velka, a v pohode sa ti na tom piesku prehra. 😉 My ideme teraz so Saskou (a to ju fakt nahanam, ked zbada nejake preliezky), a s Riskom. a najviac sa tesim, ze ich oboch more a teplo odvali, a ja budem mat dlhu siestu 😉

saskarisko
1. júl 2010

@lenciatko - lezat na plazi, nebudes ani pri 4, ani pri 5 rocnom dietati 😉

ellab
1. júl 2010

aké ranné vtáčatá 😀 😀
lenciatko - baby majú pravdu 😉 my cestujeme každý rok cestujeme s deťmi od ich pol roka a vždy je to o niečom inom a je to tým zaujímavé a hlavne deti si to užijú a s nimi aj rodičia, ja by som na tvohjom mieste určite šla 😉
Krásny slnečný dníček všetkým prajem 😉

zuzanockamt
1. júl 2010

Ahojte 🙂
zase sa vam tu trosku vtriem 😉 ... bola by som rada, keby ste mi poradili nejaku detsku lekarku/lekara tu v MT ... mala by som sa zacat informovat, nech to mam vybavene cim skor ... dakujem 🙂

lenciatko
1. júl 2010

No baby, navnadili ste ma. 😀

ikulka
1. júl 2010

@lenciatko no my sme boli na dovolenke minulý rok a bolo uplne super....a keby som nebola tehu ideme aj tento rok....a zvládli sme to uplen super a to naša saška je duracelka ako hrom....ale bolo to nové prostredie nové veci...len chodte určite budete mať super zážitky

lenkamt
2. júl 2010

ahojte.

Zuzanockamt- podľa toho kde bývaš, na ľadovni odporúčam dr.gundovú 😉

Lenciatko - kľudne chodte, ja som bola aj s Verčou 2ročnou, bez stravy autom a super aj s dvojičkami minulý rok v turecku 😉 najlepšie hotel s animátormi , to ani nevieš že si tam s dieťaťom 😀

zuzanockamt
2. júl 2010

@lenkamt vdaka za info ... byvam v centre

lenkamt
2. júl 2010

jaj tak to neviem, možno Bocmanka ti poradí lepšie 😉

bocmanka
2. júl 2010

🙂 čaute,
no ja som v centre, ale už sme mali byť na dome, uf ani sťahovanie nestíhame.. 😠 😠 😠
v centre dr. sú oproti pošte na poliklinike, dr. rusnáková, maňková alebo naša je dr. lichnerová
skús sa popýtať...
inak v záturčí je jedna dobrá dr. ale neviem ako sa volá....ahaaaaaa, sudická, tú si veľmi chvália..

matja
2. júl 2010

mne sa v zdrav. stredisku v centre nepáči, že sa tam nedá dostať s kočíkmi, z toho som bola sklamaná...

bocmanka
2. júl 2010

však zuzka prejde peši alebo autom, načo kočík?
býva predsa v centre.......

zuzanockamt
3. júl 2010

@bocmanka dakujem za info ... pojdem sa tam kuknut 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre