Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
9. sep 2010

@bibinka 😀 no niektoré maju aj 5 ....ked sa vytvoria klubíky...potom sa aj s fb odstranuju nástenky aby nik nič nevidel...

ladywitch26
9. sep 2010

@bibinka akurat bol u nas majitel realitky, chceme z povaly spravit este jednu izbu, tak to bol pomerat a chvilu sme si pokecali aj o detoch. a dosla rec aj na tie koliky. ze ich najstarsia dcera mala tiez velke problemy s tym, no a ze nakoniec im pomohla akupunktura. ze to preslo v priebehu dvoch dni. ze bol najskor velmi skepticky k tomu, ale ze bol potom prekvapeny,ze to funguje.
takze ak niektora planujete este dalsie deti, alebo poznate niekoho s miminom, co ma s tym problemy, tak za pokus to stoji. lebo nam pri stanke nepomahalo absolutne nic, takze ak to zacne u fabiena, tak asi nabehnem k cinanovi.

ellab
9. sep 2010

@bibinka 😀 aj ja som ešte tu 🙂

zuzu13
9. sep 2010

ale ved su tu všetci...kym sa nepresunieme 😀

matica2
9. sep 2010

tu je panikáááá 😀
bibi ako vieš že niesom súkromník hihixixihihi 😎 no včera som dostala ocho že také niečo je len dočkajte, na to treba čas ja vás tam pretlačím (ešte tam niesom) 😢 😀 😀 😀
v škole zatial doooobre aj tam chce íst 😅 😅 😅 ale teraz ešte nieje nič vážne to len začne no ale ak sa fakt dedia tie gény taaaaak..............................................................................prúser 😀 😀 😀 😀

bibinka
9. sep 2010

ladywitch- no to je zaujímavá terapia, ja myslím, že pokiaľ by to robil vyslovene odborník, tak sa nemôže nič pokaziť a také malé bejby je veľmi citlivé a aj pomerne rýchlo reaguje napr. na rôzne masáže a pod... teraz si spomínam, že u staršieho mi dosť pomohla rektálna rúrka,a u mladšieho ak ho kolika chytila, tak som ho vybalila z poštolkových nohavičiek aby mal pohyb nožičiek a sám sa takto rozcvičil, s ním v podstate nič nebolo(to som mala šťastie ja aj malý).No z počutia viem, že niektorým deťúrencom nepomohla ani svätená voda, jednoducho museli z toho vyrásť 😔

ellab- no to som fest rada, ozi, kedy začneme cvičiť? 😅 😀 😀 😀

ad téma- a to všetky pôjdeme do novej témy? ...tak počkám na pozvanie

bibinka
9. sep 2010

matica- ále čoby, ty taká múdra!!!! 😀 😀 😀 😀 Asi majú výbornú učiteľku, to je fajn, len aby jej to naozaj vydržalo, že posielame všetci cmuk cmuk aj Saške 🙂

matica2
9. sep 2010

@bibinka sa smejem lebo adka má učitela 😀 😀 😀

bibinka
9. sep 2010

jáj, no to je gól....ale keď tak premýšľam, asi budú tie decká viac rešpektovať učiteľa než učiteľku 😅 ten ich už dá do laty

bibinka
9. sep 2010

sa mi akosi zíva, idem už do hajan. konečne zajtra piatočééééék 😉 čaute

doseti
9. sep 2010

🙂 ahojte 🙂
dievčence zuzu má pravdu...to nie že ja si vyberám ale vy sa mi musíte ozvať a ja vás tam pridám...tie ktoré ste mi odpísali som pridala tak skúste...malo by to fungovať...ak som niekoho zabudla tak sa ozvite 😀

ellab
10. sep 2010

@bibinka cvičiť 😀 😀 😀 😀 ty si vyťažená, navrhni 😅 😅 musíme zistiť, čo a ako a idemeeee 😀 😀 😀

liana81
10. sep 2010

tak vy ste všetky odišli do súkromnej témy? 😒 ☹ a ja tu s kým budem písať???? ha? 😅

baby Martinčanky, neviete mi poradiť nejakú dobrú gynekologičku v Martine? Ja mám tu jedného gyn, lebo keď som sa sem presťahovala, tak som nemala vtedy na výber, ale nevyhovuje mi. Ďakujem

ladywitch26
10. sep 2010

@liana81 ja chodim ku krkoskovej, uz 13 rokov, som celkom spokojna, ale zasa nemam moznost porovnat, kedze som cely cas len u jednej. mozno dalsie baby ti poradia inu.

zuzanockamt
10. sep 2010

@liana81 aj ja som u krkoskovej, menila som dokinu pocas tehu, lebo predtym to bolo o nicom 😝 ... ale teraz som nadmieru spokojna 🙂

saskarisko
10. sep 2010

@liana81 - napis doseti 😉

liana81
10. sep 2010

A u tej krkošovej treba čakať, či sa dá objednať? Či ako to tam chodí?

ladywitch26
10. sep 2010

@liana81 myslim, ze treba cakat, ale nie som si ista, ja sa objednavam poobede, lebo ja som ako samoplatca, cize ja si aj tak platim za osetrenie vsetko.

lenciatko
10. sep 2010

Baby, aj ja sa musim strcit k dakej gynekologicke. Kedysi som tiez chodila ku Krkoske, ale potom ako som byvala v cesku, tak som mala gynekologa tam. A uz si chcem karty zase tu pekne pozakladat, ale s tou Krkoskovou som bola spokojna. 😉

lenciatko
10. sep 2010

A naco vlastne zakladame tu novu temu???

zuzu13
10. sep 2010

@lenciatko ...na to, aby nečítal naše komentáre nik...kto nie je v skupine...

andrejkaz
10. sep 2010

@liana81 u Krkoskovej sa caka a byva tam strasne vela zien....v stredu mava len tehotne a zvysne dni ma normalne gynekologiu....ma tam taky pristroj v cakarni kde si pekne vytlacis cislo a potom cakas kym prides na radu,niekedy aj do obeda 😝 ale da sa objednat na prednostne vysetrenie rano alebo poobede a plati sa za to,ale neviem kolko....ja som s nou celkom spokojna....a spravila si este jednu ambulanciu-pre dceru,mali by ordinovat spolu,tak snad to uz pojde rychlejsie 😉

ladywitch26
11. sep 2010

naposledy som platila 15e, ked som bola na prednostnom vysetreni, tak hadam to nezmenila.

liana81
11. sep 2010

juuj, no to je dosť, ja teraz platim prednostné 4 €, tak skúste ešte nejakú inú poradiť 😀

ladywitch26
11. sep 2010

@liana81 ja neviem, ja nie som platca zdravotneho poistenia, tak si platim uplne vsetko, nic mi nepreplacaju, tak mozno preto platim tolko.

lenciatko
11. sep 2010

Zuzu - a to nestacilo zamknut tuto temu? 😨

Platit za objednanie? Fiiha, to je zaujimavy biznis. 😀

zuzu13
12. sep 2010

@lenciatko ja sa v tom nevyznám...a aj tak je to jedno...ved sem tam sa niekto pridá do tejto...a potom sa može presunut do zamknutej...nie?

lenciatko
12. sep 2010

Zuzu - to je pravda. 😉

liana81
12. sep 2010

joj dievčatá, ja viem, že sa vy tu už asi poznáte dlhšie, ale ak vám vadi, že som sem prišla, tak už sem neprídem viacej a nebudem vás otravovať. Kludne sa zamykajte alebo nezamykajte, forum je verejný a myslela som, že takto sa skamarátim s nejakými ludmi z okolia a budem s nimi v kontakte aspoň cez internet. Ja som sa sem presťahovala z východu a keďže mi je tu všetko také cudzie, niekedy potrebuje človek aj spriaznené duše, poradiať, pokecať....atď. Tak sa tu majte 😒

bocmanka
12. sep 2010

🙂 lianka určite sa nepoznáme dlhšie...
ja som sa s doseti stretla iba raz osobne, asi sa s kočkami dohodla, že to uzavrie..
zrejme jej stačí iba napísať..
jasné že modrý koník je verejný a kľudne píš....
sme tu na to, aby sme si písali, vypočuli sa, poradili..atď.
ja sem chodím už síce máličko, ani som sa s veľa kočkami nikdy nestretla, keď boli stretká, akosi mi to nikdy nevyšlo..
takže píš, píš..a každá ako bude môcť zareaguje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre