Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
19. jún 2009

Abetka 😉
Ja som len nahodou sedela pri EME v kaviarni a len tak sme vbehli dnu s kamoskou, ze ake maju ciapky - lebo to je v MT problem - a jedna jedina aj velkostou aj stylom bola super 😉

saskarisko
19. jún 2009

Ahojte,
fotky zo stretka su super. 😉

Peppies - my sme ta vcera videli v meste 😉
A ja som ciapocku kupovala v priore, ale aj tak je na ... pre mna je fakt problem trafit sa velkostou ciapocky pre mesacne dieta, obzvlast ked ju nemozem odskusat pre rev

Matja - vcera sme sa na radu nedostali, cakali sme tam "len" 3 hodiny 😠 . dnes ideme opat 😖

pepies
19. jún 2009

Katka a my sme VAS nevideli ..... ☹

Nahodila som rychlo fotky, kym Jakub este spi, ked budete mat cas, kuknite. 🙂

http://picasaweb.google.sk/petra.job/Plavanie#

ellab
19. jún 2009

Ahojte 🙂 Nemalo byť dnes náhodou pekne?! 😖 😖
Čo plánujete na víkend?

ellab
19. jún 2009

Pepies - pekné fotky, ale ste si tam vegetili! 😝

lenkamt
19. jún 2009

ahojte 🙂

to co zas za pocko? 😝

Ellab - my si budeme uzivat Vercine zazitky zo skoly v prirode 😀

pepies
19. jún 2009

Ellab vikend chceme konecne poupratovat, este aby sme to stihli pred dovolenkou............... 😉

anculka
19. jún 2009

ozaj babenky, chcete niektora kocik na balkon? JE to starsi kocik darovala nam ho Lenka tak ak by ste mala niektora zaujem, rada ho posuniem dalej. Ak nie skonci pravdepodobne v kosi.

ellab
19. jún 2009

lenkamt - aj my si budeme užívať, len neviem koľko sa dovieme, lebo náš malý toho v tomto smere moc nenarozpráva, ź neho dostať, čo sa dialo v škole alebo tak, hrôza 😖
pepies- aj my by sme mali upratovať 😒 vsak pridete na navstevu 😀 😀 😀 😀

pepies
19. jún 2009

ellab veru uz by si mala zacat, tak sup-sup!!!!

maly mi zaspal v postielke, idem to zapit /kavou/, bo nemusime ist vonku, doteraz poznal len kocik a postielku az vecer 🙂

matja
19. jún 2009

saskarisko, je to tam hrozne (no ale kde nie je, vsak?) a zvlast, ked maju napisane, ze dojcata maju prednost 😠 My sme tam boli niekolkokrat, museli sme si odstat radu, ale nastastie nas vzdy vybavili, neposlali nas domov...
A co robis s hrckou? Zatlacas? Lebo my sme museli, ja som to nedokazala, bala som sa, ze ho to boli, tak to robil manzel.

lenk30
19. jún 2009

ahoooooooojte

stretko ste museli mať fain. trocha ma odradila cesta cez lesík bez kočíka - aj keď Filipko je stále na rukách, ale kočík pro forma vláčim všade. A ešte si na takéto stretko počkám, aby aspoň trocha zapadol na hojdačke s dietkami. 😀
- a medzi tým podrastie aj matjin Paťko, pôjde aj pepies s Jakubkom a ellab a to sa to tam zamodráááááááá

Pepies, kukla som fotočky, supiš. Včera som v tulipe kukala to koleso, ale pre nás je veľké.

Aj mne dietko zaspalo domka, ale o 12 papá a on je ako tamagoči, takže to nebude dlhý spánok.....

pepies
19. jún 2009

lenka nakoniec mi vydrzal maly spat v postielke asi 40 min, nic moc, ale aspon nieco. ideme do tej cestovky pre pokyny. paa 🙂

matica2
19. jún 2009

dobrý den a dovidenia lebo idem do školky pre adku 😀 😀

matica2
19. jún 2009

jeeej samú seba stretávam 😀 😀 😀

lucxy
19. jún 2009

caute a tu nikoho? 🙂

martina7905
19. jún 2009

vsetky chodite skoro buvat 😉

matja
19. jún 2009

ako kto 😀

lucxy
20. jún 2009

no krasny den pred nami 😖

abetka
20. jún 2009

ahojte. My sme mali rozlucku so skolkou a mala tam aj spala, veru som si poplakala ako to rychlo vsetko ubehlo a ona uz ide do skoly. Este stale ju mam zafixovanu ako male dieta.Neviem kedy si to odfixujem 😀
pekny den

lucxy
20. jún 2009

no takze alzbetka pojde do skoly, hej? a tesi sa? 🙂

matica2
20. jún 2009

ahoooj 🙂 sme sa akurát vrátili z výletu zo skôlky a som utahaná ako pes 😝 síce pršalo ale bolo super 🙂

matica2
21. jún 2009

dobré ránko 🙂 ja mám ale na seba štastie 😅 😀

lucxy
21. jún 2009

dobreeee odpoludnenie 😀

matica2
21. jún 2009

ahoj lucxy 🙂 konečne niekto

lucxy
21. jún 2009

no cau kde sa vsetky flakaju ha ani nepridu kuknut

lucxy
21. jún 2009

inak krasny den otcom prajem 🙂 hihi

lucxy
21. jún 2009

matica kde si zduchla?

matica2
21. jún 2009

tu som tu ale pojdeme ku mojej mame na návštevu

lucxy
21. jún 2009

kde byva blizko vas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre