Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
9. júl 2009

no sa to tu rozbehlo,,,,ked sa povie alkohol,,,hihi 🙂
nicok pekna fotka v pase sa mi paci 🙂

lenk30
9. júl 2009

ahojte babule. dávno som tu nebola. moc neni teraz kedy............a keď mám čas, som rada, že si niečo urobím. malý mi začal totál zle spať. celý deň na rukách /tak aj zuby umývam. v noci stále mrnčí, prehadzuje, tak je u mňa v posteli a non stop na cicíku........ja neviem či zuby, či čo. volala som aj doktorke, povedala, že filipko je ok a že jej syn takto spával do 2 rokov. no ma potešila.

ale inak si užívame. chodíme plávať. malý škerý od ucha k uchu, už som ho aj potopila.

že chmelové stretko? my sme boli v sobotu na chate a mali tam aj mladšie dietky ako filipko, ale na UM, tak im po ne prišli starkovci a baby si užívali do rána. tak som im závidela. dali hruškovicu a o 20.hod už tancovali na darinku rolincovú 😀 😀 😀
- mliečko mám v mrazničke, ešte by som potrebovala na ten deň po tom, lebo už mám deficit, no a to keď mám byť bez malého, tak už nech to stojí za to 🙂

expertka8
9. júl 2009

...zeny moje.....oooooo....som z vas na makko...vs "naxmeleno"... 😅 😀
....OK...tymto VYHLASUJEM "plaxtove"...XMELOVE STRETKO na piatok....len ktory????? 😅 😀
P.S. ...cim skor...tym lepsie....lebo uz si utieram papulu 😉

...kto sa prida????

...moja plaxtova "srotovna" ponuka stale plati...takze neotalajte...za plaxty = 1 pifco 😀

expertka8
9. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

...cakam navrhy...plny pocet..naxmelene kobylky....a upustene opraty na plne gule.... 😀 😀 😀

matica2
10. júl 2009

ahojte 🙂
jeee tu sa k dačomu schmeluje 😅

bocmanka
10. júl 2009

🙂 xmelíka, xmelíka?.....
juj ja mám pravidelný denný prísun...aj dnes ideme dáke kamošky okolo 17h
a budúci piatok?....to už cestujemeeeeeeeeeeeeeeeee, k moruuuuuuuuuuuuuuuuu

zuzu13
10. júl 2009

no konecne sa ty vycasilo {vychmelilo} 😀 😀 😀

bibinka
10. júl 2009

no ja idem aj keď sa nevyčasí 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
10. júl 2009

bibinka...veru...treba...aj posledne stretko sme mali pocas burky...tak preco nie zas... 😀 😀 😀

zuzu13
10. júl 2009

matica...Saske vsetko naj...k 3 rockom... 😀 😀 😀

zuzu13
10. júl 2009

haloooo...zaliala som kafe...da si niekto? ci ste uz fuc...

bibinka
10. júl 2009

matica- jéjko, ja som zabudla, no ešte že je tu zuzu . Tak Saške všetko naj naj naj k narodeninkám a posielame cmuk cmuk cmuk 🙂

kávu som práve dopila, uvažujem, že už idem off z koňa 😀 😀 😀

zuzu13
10. júl 2009

no pekne...ja som nedavno prisla...takze mam este 15 min, kym pride junior 😀 😀 😀

martina7905
10. júl 2009

matica dnes som ta zazrela v obchode a vsetko naj Sačke k 3 ročkom nech je zdravučka

matica2
10. júl 2009

mata a čo si ma nekopla do nohy ked nevidím ja som ta fakt nevidela. za sašku dakujem

adiku
10. júl 2009

vsetko naj Alexandre hlavne nech je zdravucka 🙂

zuzu13
10. júl 2009

adiku ahoj... 😉 deti spia?

zuzu13
10. júl 2009

hmm...asi aj vy spinkate... 😅 idem off...pekny piatocek...
ikulka a vam stastnu cestu... 😉

abetka
10. júl 2009

nechcete niekto kiahne?
My mame 😝 . Teda Alzbetka. Dnes sme sa obliekali sestre na promociu a ona, ze ju nieco svrbi a stacilo mi jedno kuknutie a bolo. Ostali sme doma ☹

bibinka
10. júl 2009

abetka- aj áno, aj nie...........neviem čo je lepšie............... 😅 😅
tak sa priprav, možno to chytí aj Tomi ☹

abetka
10. júl 2009

no ja som sa bala, aby to nechytila, ked bude v skole v 1 rocniku, tak som aj rada, ale sa aj bojim, aby nemala nejake komplikacie
No a tomasa veru ocakavam, lebo ten je stale pri nej a lepi sa na nu, tak to budem s nimi mesiac doma trcat. Esteze som na MD 😀

expertka8
10. júl 2009

...abetka..kiahne???....z dlhodobej domacej prognozy...aj Tebe asi narastie medzi plecami jedna maxi kiahna....aspon mne by vykvitla medzi 4 stenami urcite 😅 😀
...s dcerou som boal doma minim.2tyzdne... 🙄

abetka
10. júl 2009

no ved z toho ma berie hroza, ze budeme doma a keby len s nou, ale ak to lapne krpaty, tak ja mam vazenie min. 1 mesiac

expertka8
10. júl 2009

....priprav sa sa paradnu "pakaren"...brrrrr 🙄
...pediatricka Ti uz potvrdila kiahne???

abetka
10. júl 2009

tej som dnes volala a su to kiahne, mala najprv za uskami a hlavicke a dnes po chrbate. Davam tantum verde a fenistil a ak to pojde hladko mame sa ukazat v priebehu tyzdna. Ja doma s pakatiem. No co budem stale na nete 😀 😀 😀

adiku
10. júl 2009

boze abet to je teda sila ale co sa da robit kazdeho to caka

adiku
10. júl 2009

no veru ale na pifko s nami mozes nie??

expertka8
10. júl 2009

...abetka..my vzdy sledujeme Tvoju dobro...kontrolujeme si navzajom pravidelnu psyxohygienu....preto by si sa mala odtrhnut na plaxtove stretko 😉 😀

abetka
10. júl 2009

no tak dufam, ze dovtedy to krpaty nechyti, lebo to by MM nezvladol doma s nimi sam, ale inak jasnacka , ze idem 😉 😵

adiku
10. júl 2009

ale co by nezvladol ved je chlap no nie??? xixixixi len ho hod do vody a nech plava tych par hodin zmakne 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre