Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
9. jún 2009

😀 😀
bolo super...orea je cool
ja som dnes popíjala, oprela sa o mňa viroza čo mali cez víkend deti, tak radosť, vypaľovala som červa..
ale dobre vám bolo..
nicol, máte rovnaké bodynko jak romina, ona ho miluje...

lenk30
9. jún 2009

čavte. tak na budúce sa pridáme aj my. malého dám na šmýkačku a dúfam, že aj tých preliezok je tam dosť 😀 😀 😀

zuzu13
10. jún 2009

dobre ranko...vidim ze ste sa mali super...no co...my co sme bez auta s Vami bohuzial na taketo stretnutia nemozeme ist...takze si musime zalozit vlastnu partu ... ☹

lenkamt
10. jún 2009

čaute.

baby však dajte návrh kde ideme bez auta a ideme 🙂

bolo fakt super, Julka, ešte ti musím vrátiť 1euro, lebo tá pizza bola lacnejšia ako som si myslela, no a ty máš pizzu zadara nabudúce, alebo Ninkin manželík pozýva na niečo lepšie 😀

my sme boli ešte do 7 von, potom som ich švihla do vanie, umývali sme aj vlásky tak bol 30min vresk na pol ľadovne 😅 😀 😝

pepies
10. jún 2009

ahojte,
zuzu - si riadne ranne vtaca 😉
nabuduce ked sa pridame aj my, kludne mozeme niekoho zobrat, do nasho Picassa sa toho zmestiiiiiiiii - takze v pohode, nie je problem....................
Inac v MT nie je nejake taketo kofolovo-pizzove zariadenie s detskymi atrakciami? 😉
My chodime aj do Desiny na Strane, je to taka krcma s terasou a teraz som si vsimla, ze tam vzadu je detske ihrisko - pieskovisko, preliezky............ Je to pod Victoriou ......
Nam staci zatial len ta terasa, ale pre chodiacich drobcov je to super !!!! 🙂

zuzu13
10. jún 2009

lenka, no toje tazko...ja napr. idem do hory...prida sa niekto???mala vstane, ja dopijem kafe...zbalim veci a ide sa... 😀

zuzu13
10. jún 2009

pepies, nie ...zdanie klame....musela som vstat o 4,20...lebo Viktor isiel na vylet...takze preto som tu nalepena 😀 😀

lucxy
10. jún 2009

dobre ranko,,,,vidim ze zuzu dneska vedie co tak o 5tej si vstala? hm inak aj mne mala vstala o 5,10 spravila som jej servis a nastastie zaspala,,,,na hodinku,,,,,,
Leni aj tvoje tak nenormalne vrestia koli vlasom,,,,myslim umyvanie,,,,,ja neviem ako ju mam od toho odnaucit 🙂

lenkamt
10. jún 2009

no tak to zase prrr, nemam upratané ani navarené, my budeme doobeda pekne na balkone 😀

Peti - v mt asi nie, nechápem že to páni podnikatelia ešte nepochopili, však rodiny s deťmi je najsilnejšia nákupná skupina, sem cukríky, tam nanuk, jedlo, pitie........... už len vyhrať to lotto a ide sa nato 😀 minulý týždeň to už vypuklo - vyhrala som 4,30 eura 😀 ale investovala som 6,5 😝 😀

zuzu13
10. jún 2009

lucxy, aj Lucka mala zachvaty pri umyvani vlasov...a cca mesiac si hlavu umyje sama.... 😀 😀 😀 ono to prejde...Lucka este spi...

zuzu13
10. jún 2009

lenka, wow...si v baliku...prachacka.... 😀 😀 😀 ale je to lepsie ako drotom do oka, nie? 😀 😀 😀

lenkamt
10. jún 2009

no jasné 😀

mne Verča vrieskala pri vlasoch do 3rokov 😢 ibaže ona bola iba jedna s oveľa menším hlasovým fondom, toto je fakt des, normálne som bola ohučaná ešte 2hodiny 😝

lucxy
10. jún 2009

zuzu ale u mojej to uz trva dost dlho a nie a nie sa toho zbavit,,,,ked jej povies alebo sa jej spytas ze ako sa maju umyvat vlasky tak ti pekne ukaze, ze sa maju zaklonit,,,,,,ale s praxou je to horsie,,,,
co idete varit?

lenkamt
10. jún 2009

Lucxy - kedy budeš vedieť výsledky??? a z čoho to bolo? žeby som šla budúci rok aj ja 😀

zuzu13
10. jún 2009

ake vysledky???nieco som zmeskala??? 😅
lucxy, navarene...zeleninova pol. s liatymi knedlickami....paprikas, kolienka a pre mna zapekany kalerab a zemiak plneny zeleninkou

lenkamt
10. jún 2009

ja idem zeleninovú polievku a lievance. nič iné sa mi nechce 😅

ale zajtra by som im mohla perkelt, paprikáš mali minule 😀

lucxy
10. jún 2009

Leni fakulta specialneho inzinierstva-krizovy manazment,,,,,no a beru 80 hlasilo sa 160 a ja som umiestnena na 95ta,,,,,takze daku sancu mam lebo zatial je to len podla bodov ako kto spravil lenze vies niektory co aj spravili si dali este aj na 4 skoly,,,,takze no ak nic tak skusim na buduci rok xixi pojdeme spolu,,,,len potom nechcem vidiet co budeme robit po ziliny hihi 😀

lucxy
10. jún 2009

no to sme mali teraz navarene ,,,,asi spravim tarhonu a ktomu maso,,,,,no a ja si dam bez masa so zeleninou

zuzu13
10. jún 2009

lucxy...no toto...ty nam ides studovat???

lucxy
10. jún 2009

zuzu skusila som uvidim 🙂

zuzu13
10. jún 2009

baby idem...dieta sa uz rozprava v izbe....

pepies
10. jún 2009

lucxy to je zaujimavy odbor ........ tak drzim palce 😉
ja som chcela ist tento rok na personalny manazment, ale kvoli financiam som to odlozila .......... ☹

Lenka - ako bolo v Piestanoch?
tam to napr. podnikatelia pochopili uz davnejsie, ze rodiny s detmi su riadna kupna sila a na teraskach prip. v kaviarniach su minimalne nejake domceky a detske kutiky pre deti - aj to je nieco.
Inac minule sme sedeli v Lolo, aj tam je naznak detskeho kutika - celkom pekne je to tam - ta teraska a neuveritelne, ze mali aj bezkofeinovu kavu 🙂
Inac je to v MT katastrofa ☹

zuzu13
10. jún 2009

veru...ako tak to bolo na ladovni pri terke...ale teraz je z toho penzion, tak deti s rodicmi nemaju kam na pivo 😀 😀 😀 ja chodim rada do zabokriek na ranc...

pepies
10. jún 2009

v Zabokrekoch som este nebola - je tam dobre?

lucxy
10. jún 2009

ani ja pepies 🙂

zuzu13
10. jún 2009

dobre...aj dobre varia, aj ceny su celkom OK...aj hojdacka tam je, zmrzlina....

lucxy
10. jún 2009

tak pojdem s malou vonku a do obchodu,,,,lebo potom pojdem navarit,,,,tak sa zaial majte

pepies
10. jún 2009

tusim to pojdeme omrknut, tie Zabokreky 😉
tento vikend mame oslavu u nas na chate, muz ma okruhliaky - teda aspon myslim, ze 35 je take okruhlejsie - a ja stale nemam pre neho darcek - okrem torty .....
poradte ................

zuzu13
10. jún 2009

pepies...ja som mojmu davnejsie na "okruhle" kupila tenisovu raketu.... 😅 ...no a klasika kozmetika nic?kosela? vecer vo dvojici??? 😀

zuzu13
10. jún 2009

tak ideme von...lebo uz teraz je teplo ako na sahare...bleee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre