Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
10. jún 2009

zuzu inac ta tenisova raketa - to nie je zly napad, uz davno si hovorime, ze budeme chodit hrat tenis. ja som kedysi hravala, tak mam 3 rakety, ale muzicek nema, no vdaka za radu ..........
koselu dostal na meniny v nedelu .............. ale ta raketa, no pospekulujem..........

dnes je super pocasie, takto by mohlo byt kazdy den, milujem slnko a teplo 😉

julyb
10. jún 2009

Ahojte, my sme hore od 5 15, ráno sme boli už aj v obchode a vonku, lebo dnes bude asi tiež hic...
Lucxy ty si teda šikovná mamina, ja som rada že mám výšku za sebou, lebo študovať popri detoch musí byť zaberák, Bibinka asi vie o čom hovorím....
Včera ste mohli dojsť aj viaceré , ale aj tak bolo fajn...

Dnes som testovala prvý krát Peg Perego a zdá sa mi super, Matko je otočený smerom ku mne a lepšie sa mu sedká, je tak nejako rovnejšie nie taký prihrbený ako v Chiccu, tak sa hádam osvedčí...

🙂

julyb
10. jún 2009

Lenka, ak budeš mať čas spýtaj sa prosím ťa tých báb z vašej témy v ktorom kinder hoteli to boli 🙂

my máme zatial vybratý tento:
http://www.reitersburgenlandresort.at/avance-ho...

Nicol, som rada že to tričko zišlo, ja už Matúškovi na takéto akcie len staršie veci obnosené, včera mal piesok až v ritke 😀

pepies
10. jún 2009

july tak uz mas novy kocik???? super !!!!!! dufam, ze budes spokojna, inac su to velmi dobre kociky.......

baby z fora odporucali aj ten hotel Sonnenpark *****, co som Ti vtedy posielala ten link................... 😉

abetka
10. jún 2009

pepies moj mal teraz v pondelok 30 a kupila som mu novy fotak 😀

pepies
10. jún 2009

abetka pekny darcek 😉
nam priniesol fotak jezisko 😉 😉 😉
ja som planovala kupit navigacny, ale stale som to odkladala a kazdy mi hovori, ze je to blbost .... ze to nevyuzijeme ..... ☹
celkom sa mi pozdava ta tenisova raketa ..... 🙂

lenkamt
10. jún 2009

July spytam sa 😉

Lucxy a z čoho si robila príjmačky?

Peti - jasan kúp mu raketu - ak bude dobrý budete spolu hrať, ak zlý tak ho s ňou vyšvácač 😀

ja som lievance zmenila na francúzske zemiaky, nechce sa mi v tomto teple vyprážať 😀

pepies
10. jún 2009

Lenka 😀 😀 😀 😀
Francuzaky milujem !!!!!!!!!!!!!!!
Niekedy namiesto nich robim porove zemiaky - aj porik mame radi, ja som taka zemiakova, muz zasa masovy - asi ako kazdy chlap .......

Lenka stale si nenapisala, ako bolo v PN !!! vies, ze Piestany su mi srdcom blizke ..... 😉

Dnes sa nikto nechysta von? Jakub sa prave zobudil, ideme sa napapat a niekam vyrazime - asi tour de Podhaj ..... 😉

lenkamt
10. jún 2009

veď som ti písala že sme boli v dubovanoch u kámošky a v sobotu sme sa šli prejsť po piešťanoch, krásne mesto, krásny park 🙂 😵 🙂

pepies
10. jún 2009

Lenka asi som to niekde prehliadla ...... 😉
aha Dubovany, poznam ...... 😉 je tam taka fajn pizzeria ...... 🙂
ano Piestany, parky, zelen, je sa tam kde prechadzat, korculovat, bicyklovat ...............hlavna vec, ze ked som tam bola, tak som nadavala, ale to som este nemala bejby, hmmmmmmmm

nicolmt
10. jún 2009

dieta spi, my az okolo 12tej..fuj zas v tom najvacsom teple 😝
na vikend ideme do Jasnej - stretko majovciatek z MK 😅 tak asi dnes svacnem dieta nasim a zajtra svokrovcom nech si ju uziju ked cez vikend nebudu moct 😝 dnes teda asi emigrujeme na chatu k nasim 😉
inak Leni ja ked som vcera malu ulozila som dostala taku brutal chut na pivo 😕 len len ze som ti nevolala ze ci ideme 🤐
buduci tyzden davam do zlosovania stretko u nasich na chate 🙂 da sa ist aj busom, takze pohoda, trosku od zastavky prechadzka 15minut ca ale to zuzu zladne lavou zadnou 😉 jednina nevyhoda je ze nemame obsluhu co nam bude nosit jedlo a pitie, musime si doniest samy 😝 a potom losovat kdo sa strazi deti a kdo nalieva 🙂

pepies
10. jún 2009

inac vyzera to tak, ze bude poobede asi burka, akurat som vyvesila pradlo a idu cierne mraky ..... ☹
pojdem asi do mesta, kuknut muzovi tu raketu 🙂

pepies
10. jún 2009

nicol a kde maju vaši chatu?

nicolmt
10. jún 2009

na Kolonke resp Karvasa, podla toho z ktorej strany to vezmes, lebo sme na strede 🙂

pepies
10. jún 2009

to je super lokalitka, aj nasi tam maju chatu, ale na Karvaša ..........
ak stretko na chate, beriem .......... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lenkamt
10. jún 2009

Nicol - mala si mi zavolat, na 100% by som šla. ak budeš mať chuť aj dnes zavolaj 😀

a na chatu sa hlasim 😵 😵 😵

nicolmt
10. jún 2009

no s tebou jasne ze pocitam 😉 dnes uvidim..ked 20.15 t zacne cinkat fon tak budes hned vediet 😀
aj ostatny sa mozu pridaj komu sa len zachce, vstupne je hracka ktoru vyhodime na dvor medzi deti a pitie (nealko)
uvidime podla pocasia, ale tak predbezne utorok resp streda
aj saskarisko dojdi! neboj mala moze spat aj vnutri alebo tak, prebalit mas kde..ako doma 😉

zuzu13
10. jún 2009

ahojte...prave sme prisli z prechadzky...bolo super...teplo...idem vas precitat...ale najprv dam dietatu obed... 😀

pepies
10. jún 2009

my sa akurat obliekame, tak pekny den VAM vsetkym ..... 🙂
a Nicol, daj potom vediet ohladom stretka, teda ak som tam aj ja vitana. 😉 😉 😉
papa

nicolmt
10. jún 2009

jasne pepies--vsetci 🙂 a teba sme stejne este live nevideli 😉

pepies
10. jún 2009

diky nicol.
ved ste o nic neprisli ...... 🙂

zuzu13
10. jún 2009

no ste popisali
nicol....chata? dobry napad...podla toho kedy... 😀
my uz spinkame...idem zehlit, lebo tu na na spoza dosky zazera zehlicka a veeeelka kopa pradla...a dalsie pradlo je na balkone...takze mam co robit 2 hodinky...

lucxy
10. jún 2009

no ste popisali,,,,mala zaspala pred 5timi minutami,,,,no vonku sa zatiahlo ,,,,ale je bleee,,,,,neznasam taky hic
malu som osprchovala chuda bola spotena
ja sa nalievam mineralkou a zuzu tiez idem zehlit a zmyt estte dlazku vkuchyni 🙂

lenkamt
10. jún 2009

aj ja by som mala žehliť ale nejdem 😀 kúpila som si sladkosti , ségra doniesla nejaké časopisy tak idem vegetiť a čítať ako byť sexy dievča 😀

lucxy
10. jún 2009

leni tak daj dake typi xixi 😀 poslem ti ip

saskarisko
10. jún 2009

Ahojte,
ja uz mam podlahy povysavane, umyte. Babka bola s Riskom vonku, Saska odbojkotovala spanok na balkone 😅
A zehlit potrebujem aj ja, ale pri poslednej burke som nechala zehlicku na balkone, a nejako to uz nerozchodila 😅 , a nova bude v piatok

Lucxy - myslim, ze na tej fakulte je dekan moj byvaly sused 😉 a moj drahy este ani nepichol do ucenia na prijimacky, ktore ho cakaju 1.7. 😠

Nicol - dakujeme, neslubujem. uvidim, co na mna moje dve hviezdicky vymyslia

a mam kocik. hura 😀 . len jediny problem je, ze Risko si do neho zatial nechce sadnut 😅

lucxy
10. jún 2009

ahoj saskarisko a kde ide tvoj mm? no ja som tiez tak poveceroch unavena do toho trochu cumela

saskarisko
10. jún 2009

lucxy - na pedas, a ja buduci rok na prirodne vedy, ak sa dokopem dorobit pracu 😅

lucxy
10. jún 2009

no na ten pedas aspon co ja viem je tazke sa dostat,,,a co som pocula tak cez peniazky,,,,hej a na tie prirodne vedy chces ist na aky odbor? ja som chodila rok na strojarinu

saskarisko
10. jún 2009

uvidime, ci sa tam dostane. hlavne, nech si aspon tu matiku zopakuje. skoda, ze mu uz neuznaju urobene predmety z riadenia a informatiky.
ja pojdem na mediamatiku, mam urobeneho bakalara z informatiky, takze to dokoncit

a dnes som iba oci vyvalovala - Saska sa skusa prevratit z chrbatika na bok. a ked ju dam na brusko lezat, tak miesto spania zdvihne hlavicku a skusa cumakovat do okolia 😅 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre