Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
24. júl 2009

nicol...no parada...takze do pondelak izolacia???

lucxy
24. júl 2009

nicol no teda,,,,dajte uz pokoj stymi kiahnami,,,
zuzu pekne fotos

zuzu13
24. júl 2009

lucxy D 😀

matica2
24. júl 2009

zuzu a to ste mali zásnuby? 😀 😀 😀

lucxy
24. júl 2009

ozaj bibi ako?

zuzu13
24. júl 2009

matica, nie... 😀 😀 😀

matica2
24. júl 2009

ale aj tak sa mi to ráta bazén na balkóne....no super 🙂

matica2
24. júl 2009

no a ja som šla dnes ku detskému dr že zanesiem adkin moč a nakoniec som odpravila aj saške trojročnú kontrolu. 😀

zuzu13
24. júl 2009

no vidis aka si sikulka 🙂

matica2
24. júl 2009

zuzu a tá orchidea ti ešte kvitne? ja som bola pozret u tety a ona má jednu tak nádherne rozkošatenú ako ty a jedna má puky ale tiež bude taká krásavica

zuzu13
24. júl 2009

matica kvitne...a nahodila dalsie konariky...kuk album...dala som foto

matica2
24. júl 2009

teeeda tá je ale pracantka ani neoddychuje a tá moja prvá má už više pol roka dovolenku alebo čo 😅

zuzu13
24. júl 2009

no moja uz 4 - ty rok vkuse kvitne...aj teraz...posledny kvietok odpadol a novy zacal kvitnut...a takto dokola...

matica2
24. júl 2009

to je teda radost a na akej strane ju máš a nehávaš ju na slnku či zatahuješ žaluzie ked pečie

zuzu13
24. júl 2009

je na V strane a nezatahujem...max. tak ako je na foto, lebo viac sa mi neda...je taka velka, ze musi byt priviazana od vrchu aby sa nezlomila...takze pokial ma pustia snurky potial zatiahnem 😀

zuzu13
24. júl 2009

idem...prisiel syn...tak uz je doma vreskot...idem ich rozsadit...papa

bibinka
24. júl 2009

čaute, človek deň a pol nepáchne na koňa a tu sú zmeny..... 😀 😀

v prvom rade nicol- verím, že ak aj to budú u Sárky kiahne,že bude pohodový priebeh, inak skončíš ako abetkina Alžbetka ☹ ☹ ☹ božátko malé................. 😔

zuzu- pjenkné foto 😀 😀 😀 , inak ,matica,v skutočnosti je tá orchidea od zuzu oveľa oveľa krajšia

matica- prečo si dala Aďke vyšetrovať moč? 😲 . nás v septembri čaká dvoj a štvorročná prehliadka 😕 a musím vypýtať lístky ku očnému, ortopédovi a k alergológovi pre Filátko.Alexander zatiaľ žiadnu "chybu" nemá, teda aspoň som nenašla 😅

baby, ja zatiaľ nekojííííím 😀 😀 😀 😀 Moje radikálne rozhodnutie zatiaľ účinkuje, verím, že Alexík už pochopil, že cica už definitívne nebude. Pre tých čo nevedia: Nechala som ho s mužom celý štvrtok aj cez noc samých doma a ja s Fifkom som šla k mame.Napodiv,malý asi len 2x povedal mama a ani ma vraj nehľadal. V pohode vypil mlieko z fľaše(dal si dvojitú dávku), pozrel Nema a vraj zakýval monitoru a odplížil sa do hajan 😅 😅 . Muž nechápal,vlastne ani ja, ale ten beťár bol naozaj len a len psychicky závislý od prsníka 😠 😠 😠 😠
Zato ja si to s prepáčením odsieram doteraz, prs je obrovský(ako po plastike 😀 😀 😀), tvrdý ako kameň a bolíííí 😝,ale neva, ja to prežijem, sem tam odstriekam a teším sa na chvíľu, kedy už bude v pohode.Beriem k tomu aj homeopatiká k zastaveniu laktácie,ale moc nepomáhajú, musím si asi zdvojnásobiť dávku 😀 😀 😀. Hormóny zatiaľ brať nechcem, keď som čítala negatívne účinky, tak ee, ďakujem, rtadšej s troškou bolesti,ale jemnejšie....

pekný víkend vám prajem 😉

nicolmt
24. júl 2009

no tak podla mojho neodborneho nazoru to asi fakt budu kiahne, uz sa vyhadzuje aj vo vlasoch 😲
parada muz ma teraz dva tyzdne dovolenku sme planovali kde vsade pojdeme a pojdeme tak akurat ... 😎
inak netusim odkial to schytala ked sme pernamentne na chate okrem pondelka co sme boli doobeda na ihrisku a utorka co sme boli v sucanoch 😕 duuuuuuuuuufam ze to nemame odtial a nebudu marod aj ostatny 😠

julyb
24. júl 2009

Ninka, držím palce nech to Sárka zvládne v pohode, my sme našťastie očkovaní....
Bibi gratulujem k odstaveniu 🙂
My ideme zajtra do BB tak pekný víkend baby 🙂

lenkamt
24. júl 2009

no som zvedavá, ak aj baby chytia nevadí, hlavne to nechcem schytať ja 😅

Bibi super, ja ti poradím nepiť /aj keď v týchto hycoch asi ťažko/ a elastický obvaz cez prsia 😉 + tie homeopatiká, ja som sa takto 2x úspešne zbavila mlieka 😅

Ellab, Julyb - príjemný víkend mimo mt 😉

matica2
24. júl 2009

bibi tak si sa rozhodla odstavit a ked ta zbadal tak nepítal? no moč som bola zaniest preto lebo pred dvoma mesiacmy sme boli na petročnej a nedalo sa jej vicikat a ostatné dni sa tiež nedalo až v školke cikala. tak ked je doma sme skúšali a konečne sa podarilo 😀 tuná je dr len dva dni v týždni tak by možno bolo prv keby bol celý týžden.
teraz má viac detí kiahne čo poznám ale nie tu inak by som išla deti nainfikovat nech to máme za sebou

zuzu13
24. júl 2009

nicol...co stresujes....vies aka je to vyhoda, ze budes mat mm doma???ved mozeme vecer zbehnut aj na pivko... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...prajem bezproblemovy priebeh...a chytit to mohla hocikde...ved sa to siri vzduchom... 😉
julyb...to ze ste ockovani, neznamena, ze ich nedostanete...len to zmierni priebeh...ved aj chripku dostanes aj ked si ockovana... 😅

bibinka...len tak dalej 😉

julyb
24. júl 2009

Zuzu, ja viem že to môže dostať aj keď je očkovaný, len sa mi zdá lepšie ked má dieťa namiesto 300 vyrážok len 30 😅

pate!!! 🙂

abetka
24. júl 2009

tak ja som sa zbytocne tesila. Dnes sa cely maly vysypal a dokina nam oficialne potvrdila kiahne. Dufam, ze to bude lepsie ako u Alzbetky 😒
Nicol/ ja som zacala davat homeopetika a potieram mu to tantum verde. 😉 A samozrejme fenistil gtts.

saskarisko
24. júl 2009

Ahojte,
Nicol 😖 . teda, v tychto teplach nic moc.

My budeme cakat 3 tyzdne, tolko je vraj inkubacna doba, a uvidime ... 😅 Mama mi hovorila, ze Saska by to chytit nemala, a Risko cim skor to bude mat za sebou, tym lepsie.

Bibi - no, ako Lenka pisala. + vynechat polievky. a na tvrde prsia na uvolnenie kapustny list

abetka
24. júl 2009

saska nas dostal kiahne presne o dva tyzdne ☹ . Ako svajciarske hodinky, len snad priebeh bude lepsi 😉

nicolmt
24. júl 2009

abetka a ake homeopatika? pojdem kupit zajtra ..tantum verde mi chvalili ten uz mam na zozname 🙂

no zuzu nestresujem, len som si trosku inak predstavovala ze budem travit spolocnu dovolenku po dlhoom case 😎 ale neva, moze byt aj horsie 😝

saskarisko
24. júl 2009

tak budem ratat, Risko ma aj oslabenu imunitu, takze je mozne, ze sa to aj na neho nalepi.

Abetka - a neries nerozpravanie. Risko pouziva max. 10 slov. do 4. rokov to netreba vobec riesit, vraj sa deti postupne rozkecaju. mame len pokracovat v citani knih. a ak by sa malo dieta rozhovorit podla toho, kolko sa mu ako malemu rozprava, tak Riskovi by sa usta nezastavili, pretoze som mu stale spievala, citala, recitovala, a krpec na rec z vysoka ...

abetka
24. júl 2009

mezereum 9CH
rhus toxicodendron9CH
antimonium tartaricum9Ch

abetka
24. júl 2009

saska dakujem
on vsetkemu rozumie, ale len okolo vsetkeho huka a vrci ked vidi auta a nic ine ho nezaujma. Citame si, rozpravame, vysvetlujem , kukame znacky aut, co ho velmi zaujma, tak dufam, ze zacne rozpravat aspon znacky aut 😀 . No snad si vstupi do svedomia nieco prehovori 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre