Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
4. aug 2009

dúfam že to rýchlo prehrmí, ja chcem ísť von 😠

adiku
4. aug 2009

no dufajme lebo byt s detmi doma do vecera to teda nie je najlepsia vyhliadka 😒

lenkamt
4. aug 2009

no tak to už potom iba to stretko u nás 😀

adiku
4. aug 2009

a ako prejdeme???

lenkamt
4. aug 2009

no to neviem 😀

abetka
4. aug 2009

Caute
Bibinka/ su to kiahne?
Ja som rada, ze mame potom
Leni/ ako to robis, ze mas stale vyriadene
Ja upracem a po chvili je u nas ako v tanku 😠

adiku
4. aug 2009

Lenka je proste superzena 😀

lebo ja som taky poriadok nemala ani na Vianoce, tu jedno odlozim a druhe vytiahnu

zuzu13
4. aug 2009

hello
super...Ostrava u mna nehrozi...jedine, ze by som mala za mangela vojaka z povolania alebo It technika...hold smola...takze so mnou neratajte aj keby sa co dialo...
adiku, no teda...takto nas obist...cely den sme nevystrcili nos z domu...len teraz poobede sme boli trosku pobehat po kaluziach...

adiku
4. aug 2009

zuzu ja tiez ostrava nieeeeeeeeeeeea to mam doma aj IT ale mna to nejak nelaka staci mi aj tu ist
a to bolo len na skok nahodou sme stretli Lenku a isli sme kuk nalepky a bytik boli sme tam cca 10 min, ved vies ze Vas by som len tak neobisla

matja
4. aug 2009

ahojte, na Hurbanke sa od septembra opäť začína s kurzami plávania pre detičky. Viete niečo o tom bližšie? Rekonštruovalo sa tam niečo, keď sa to znovu obnovuje?

zuzu13
4. aug 2009

adi 😀
matja, ja ti neporadim...neskusala si pozriet ich web. stranku???ake maju novinky???

matja
4. aug 2009

zuzu, ale áno, no je tam napísané iba to, že sa s tým opäť od septembra začína. Ozaj, ide sa dať niekto na to? Kto tu má také detičky okolo pol roka? Terqa, Lenk30, Saskarisko?

matja
4. aug 2009

tu je link: fitklub.sk
Ak sa dozviete niečo bližšie, dajte vedieť. Dííík 🙂

zuzu13
4. aug 2009

dobry vecer....my uz spime...kde ste kto????

adiku
4. aug 2009

ahoj zuzu tu sme tu sme u nas spi len Natalka

ukana
4. aug 2009

u nas nespi nik......ale mne sa chce 🙄 🙄

zuzu13
4. aug 2009

super...tak u nas za 15 min. budu spat vsetci...teda nie vsetci...syn idem zavislacit hadam do rana...ak mu to tu mangel nezabali 😀 😀 😀

lenkamt
4. aug 2009

že superžena 😀 si nevidela ten bordel v skrinke čo odtiaľ vypadli papiere? 😀

my sme boli vo vrútkach na vláčikoch 😵 podľa má Alexander nemá kiahne 🤐

štvrtok ak bude takéto podobné počasie, nepôjdeme do orey??? alebo konečne do mesta?????

lenkamt
4. aug 2009

jááááj a u nás spia dvojičky, Verča pozerá nejaký superfilm a ja závisláčim 😀

adiku
4. aug 2009

zevraj neporiadok xiixixixixixi tak ty mas teda cudnu predstavu o neporiadku leni ved si to tam mala vsetko ako u vojakoch xixixixixixi 😀

zuzu13
4. aug 2009

no super...tie vase stretka...ked nie ostrava...tak orea...idem si hladat ine kamosky... 😠

adiku
4. aug 2009

my sme boli akurat pobehat po vsetkych mlakach a o 18 sme boli doma a potom kupanie vsetci aj ja a pitie svojho vecerneho mlieka, mne sa chladi pifko 😀 no a Nat spat, Dany pojde az neskor a ja netusim ze kedy

adiku
4. aug 2009

a kde si akoze ides hladat kamosky??? haaaaaaaaaaaaaa??? tak ja tu dojdem za tebou az hen z Kosic a ty takto 😝

zuzu13
4. aug 2009

adi...ja presne viem kedy idem ja spat...teraz...tak dobru noc.... 🙂

lenkamt
4. aug 2009

😀 akurát tie komínčeky v skrinkách chýbajú 😀

Zuzu - tak poďme do mesta, tam majú otvoriť nejakú novú kaviareň či čo s detským ihriskom, alebo pôjdeme do parku, mne je to jedno, hlavne sa dohodnime 😵

bibinka
4. aug 2009

kiahne to asi nebudú, i ked neviem či by som sa mala tešiť 😅 . no čo, uvidím, koľko vyrážok sa mu ešte urobí, a budem hútať, že z čoho 😎

baby, dúfam, že sa to tu nejde rozdelť na ostravu a na oreu 😠 😠 😠, ja tiež chcem ísť do orey 😀 😀 😀. tá ostrava je stále otvorená, to bol len taký nápad, že čo keby sa tam šlo....a nie kto ide hned a teraz. ved ani ja tam nejdem teraz,ale vtedy,ked už deti budú pokojne spať celú noc 😉 a ked budem postrádateľná a nahraditeľná

zuzu- tak dôjdi ku nám, ty kočka,šak aj my máme bazén na balkóne, a všeličo ostatné, prídi kľudne aj doobedu alebo poobede, si vítaná.......................a samozrejme aj ostatné kočky,ktoré príjmete pozvanie 😉 😉

zuzu13
4. aug 2009

adi, zeby do Prahy??? 😅 ...
uz idem off...tak ...bru noc...a kludne chodte aj do tej orey....ja aj tak nepojdem...ved to viete...ja a teplo...eee...tak po 16,30 mozno...ale inak...na jesen...kludne... 😀 😀 😀 ale to uz budem hadam aj pracovat...takze ja zostavam len pri vecernych bezdetnych stretnutiach...2-3 pivka a sup domkov... 🙂

adiku
4. aug 2009

zuzu tak dobru nocku

lenkamt
4. aug 2009

tak ani do mesta, tak fakt neviem 😅

a oprava - Lenka nespí kričí mama 😝

adiku
4. aug 2009

no leni takze mas veselo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre