Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
6. aug 2009

Kati - a neprídete ku nám na ihrisko??? lebo vidím že zas nič z toho 😅

ževraj aj tie gély čo sa dávajú na ďasná keď idú zuby sú na to dobré 🤐

zuzu13
6. aug 2009

...no to pocasie nevyzera na stretnutie...zacina sa riadne oblacit a fuci jedna radost...asi idem este s malou von, nech sa trosku vybeha....

saskarisko
6. aug 2009

Lenka - poobede ti poslem sms, ako to s nami vyzera, bo Richard este nespi 😠

larisa
6. aug 2009

ahojte,

stretko sa nekona.... 😨

bibinka
6. aug 2009

čaute- tak my na stretko nejdeme, lebo som dnes bola naprázdno na sociálke-. super, mali nestránkový deň, kua, ja ked sa s krpcami niekde vyberiem, vždy to dopadne. 😠 boli protivní, lietali po meste ako zvieratká, chichi, to musel byť pohľad, deti sa prepletali pomedzi ľudí a mne šli oči každé na inú stranu- ako chameleónovi, tak som zavelila, že ideme domov a s revom na celé mesto sme šli.stále som volala Alexandéééér, Filííííp a ľudia sa krútili, že kto to je? 😅 . aj vy máte taký problém? či vaše deťúrence idú organizovane? lebo tie moje dve blchy,sú neskutočné 😀 😀 😀

na afty-všetko od alkoholu štípe, neštípe len genciána, ale tá zase farbí 😝 .my používame v tom prípade kvapky do nosa( sliznice sú v ústach rovnaké) -dr.žiak nám naordinoval také robené kvapky, a tie teda zaberajú veľmi dobre, sú hnedé. alebo robené kvapky z myrrhy, tiež hnedé. a ked to nepomôže, tak šalviový odvar, presne ako zuzu-korenárka 😀 ................alebo pri umývaní zubov dať vyplachovať slanou vodou=čistý zázrak 😉

bibinka
6. aug 2009

devuchy, viete poradiť nejakú opatrovateľku, čo by mi postrážila dieťa, keď nebude môcť babka a stará mama?ale nejakú spoľahlivú. čosi som videla na pútači pri detskej pohotovosti.... 😕 alebo neviete kontakt na detské jasle?

larisa
6. aug 2009

bibinka, tak taky problem je aj u nás, ked som čitala tvoj prispevok myslela som opisuješ moje deti. Ked sme vonku tiež ma nepočuvaju až sa hambim ake su nevychovane 🙂 Tak to som si myslela, že len moje deti neposluchaju. Niekedy mám až slzy očiach.... 🙂

bibinka
6. aug 2009

larisa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
6. aug 2009

s tým nič nenarobíme, že? 😉

matica2
6. aug 2009

ahojte 🙂
bibi aj moje veverky idú v meste organizovane ako tvoje 😀 každá iným smerom. minule som ich zobrala do žiliny na výlet a trpko som to olutovala 😅 a ked som prišla s výletu ku mame kde sme spali tak som zistila že niektorá pokrútila odvzdušnovací ventil na radiatore a sme vytopili susedov. 😀
na afty používam tantum verde

saskarisko
6. aug 2009

tak podklady do sutaze pre mojho draheho do roboty su dokoncene (aspon z mojej strany), tak mozem ist zobudit Riska a vypadnut von.
Ak nezacne do pol hodiny prsat, tak predsa len vybehneme na Ladoven 😉

Bibinka - kebyze som vedela, co je dnes za den, tak by som aj pipla, ze socialka vo stvrtok nefunguje resp. pre obcanov funguje len podatelna 😅

Bibinka, Larisa - aj po nas sa dnes ludia pozerali, ked mi Risko vyrevuval v kociku, a ja som s flegmatickym pohladom kocikovala k cielu. no, co som mala robit, ked sa nechcel utisit 😅 😖

lenkamt
6. aug 2009

no kočky 😀

Viktor má u mňa pivo, za aupairovanie 😀

aj ja koľkokrát kráčam s revúcimi deckami a ľudia zazerajú že čo ich neukľudním 😅

lucxy
6. aug 2009

caute pekne photos,,,, 🙂 lenka vsak na co ukludnovat, ze? 🙂

zuzu13
6. aug 2009

lenka...odovzdala som...nabuduce objednas.... 😀

zuzu13
6. aug 2009

leni, a co si myslis ako odchadzame my od Katky???placom...ale dnes som povedala Lucke, ze ma zobrat Lenku a Lucku za ruku aby neplakali...takze odchod bol bez placu aj u nas aj u vas....xixixi

lenkamt
6. aug 2009

Luci - už lepšie??? dúfam , že nešedivieš 😒

my čakáme kedy vychladne krupica, a ideme spať 🙂

saskarisko
6. aug 2009

jaj toto stretko bola pohodicka. inak mne osobne viac pre deti vyhovuje taketo travnate pole s minimom preliezok, a hlavne s pieskom 😉

detvaky okupane, este nech zaspia.

Zuzu - si ma navnadila na hranolky, tak sme este boli kupit 😅 😀 uz su upecene, a Risko na ne zatial s uspechom chodi miesto spanku

saskarisko
6. aug 2009

fotky su pekne, len ked tak na ne kukam, asi by som tie hranolky nemala jest 😕 😅

zuzu13
6. aug 2009

saskarisko, pohodicka...ani ja by som ich nemala...a ani som ich nejedla{teda skoro nejedla...}...spravila som si paradajkovy salat s mozzarellou...mnaaaam...
my sme prisli domov, Lucka isla rovno do vane, zatial sa robila vecera, najedla sa, pozrela si rozpravku a isla spat...trvalo jej to necele 3 min. a spala ako dudok 😀 😀 😀

lenkamt
6. aug 2009

ja chcem hranolky 🤐 práve som zožrala 5ks chleba s pažítkovou nátierkou a paradajkami 😅

naše išli tiež hned do vane, potom pozerali mustanga, ja som uvarila krupicu, vypili a polhodinu im trvalo kým zaspali 😀 furt majú niečo proti tým vyžviachaným cumľom, no ale už to dobojujeme 😝

matica2
6. aug 2009

ja som s cumlami nemala niaky problém adke som zobrala a jednu noc sa ktútila a potom pohoda a saške som povedala že ho vysal vysávač že jej kúpim a doteraz ho kupujem 😀 ale ani jej nevadilo že ho nemá

lenkamt
6. aug 2009

Matica však aj Verča v 14m stratila svoj vyžužlaný iný nechcela a vôbec nerobila problémy 😀 ale toto sú ťažké závislačky 🤐

matica2
6. aug 2009

no to držkám palce 😉

lenkamt
6. aug 2009

veď ja im ich nejdem brať, jednoduchú budú žužlať dovtedy kým ich z toho vyžužlanca nenatiahne 😝 😀 možno budú potom mať v hube tie umelohmotné kvietky 😀 čo ja viem, hlavne to nebudem riešiť drasticky 🤐

matica2
6. aug 2009

lenka 😀 😀 😀 som sa taaak s chuti zasmiala na tých kvietkoch v ústach

lenkamt
6. aug 2009

no to nie je do smiechu, mali sme obdobie keď som 30min bezvýsledne hľadala cumeľ a decko ho celý vytiahlo z huby 😝 no fuj komplet cumeľ v hube a ono sa ti so zavretými ústami škerí do ksichtu 😝 🙄

matica2
6. aug 2009

😨 teeeda

lenkamt
6. aug 2009

😝 😝 😝 no teda

idem spať, lebo Lenka sa nejako koťuží po postieľke a vzdychá a to nič dobré neveští 😔

dobrú noc 😉

expertka8
6. aug 2009

...baby...super foto z pieskoveho bujacenia....aj "opeeeer" sa mi pacil.... 😀
...nabuduce...idem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ak to stihnem este pocas prazdnin... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre