Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
21. aug 2009

Ahojte, babenky 🙂
takže stretko v našom skromnom príbytku môže byť, ale najskôr vo štvrtok poobede, dovtedy tu mám sestru a je tu dosť plno 🙂 len musím mangela poslať niekde na služobnú cestu, aby sa nezľakol toľkých pekných mamičiek a detí 😀 Ponúkané atrakcie: podľa počasia bazénik, dopravné prostriedky: bicykle, motorky, kolobežka a traktor s vlečkou, trampolína,...minizoo pozostávajúca z 3 psov,...od susedov môžeme požičať aj mačku 😀 😀 .........

lenkamt
21. aug 2009

vojakov sa nebojte nič sa nechystá to by ma snáď môj muž z trenčína varoval 😀

bože chúďa dieťa a aj ten jeho súrodenec, hrozné 😢

cez víkend - zajtra čakáme na ocka, asi doobeda pôjdeme pre neho do vrútok k vlaku, poobede tesco a potom nech sa stará otecko 😀 a v nedeľu asi prídu švagrovci, takže my len doma 🤐

julyb
21. aug 2009

No teda to vizerá ako raj pre deti, nepredávate ten dom aj s príslušenstvom???? 😀

ellab
21. aug 2009

july - ako som to opísala, to vyzerá idylicky, ale ešte nás čaká veľa roboty s prerábkou domu, musíme vymeniť strechu a spraviť fasádu a dvor si tiež vyžaduje kopec roboty, ale financie nepustia 😒 plánujeme budúci rok, zatiaľ išli všetky peniažky do novej budovy pre firmu.

lenkamt
21. aug 2009

tak začni vyberať vstupné a do vianoc máte prerobené, my kľudne prídeme aj každý druhý deň 😀

julyb
21. aug 2009

Aj my len kolko by bolo to vstupné????V Bystrici v Európe je 1,90 za 30 minút 😀

lenkamt
21. aug 2009

jaj, tak to my len raz do týždňa 😀

ellab
21. aug 2009

Ozaj máme tu aj pekný park s hojdačkami a preliezkami, tých moc nie je, ale je tam fajn, veľký výbeh...

lucxy
21. aug 2009

caute,,,hlasim navrat od dr. co som bola smalou na kontrole,,,,mame jej to macat v repiku 10 minut denne,,,,lenze ja sa nato nemozem pozriet,,,,takze to bude musiet vykonavat mm
no a prisla som utahana ako kon,,,od dr. sme isli pozriet kamaratku a boli sme v meste a aj v cukrarni,,,deti sa hrali,,,no a ludi v meste strasne vela aj granaty lietali aj stihacky,,,je tam daky pochod vela vojakov

lucxy
21. aug 2009

zuzu no a oni myslim ti rodicia toho malickeho oni boli bezne sami takze tipujem ze deticky boli doma same,,,,, 😔
viem to preto lebo hned vedla nich byvaju moji rodicia,,,myslim v panelaku

ellab
21. aug 2009

lucxy - ja som tiež dnes doobeda bola v meste a nič som si nevšimla 😕
bola som Adamovi kupovať prezúvky do školy a tenisky, vyskúšali sme hádam 10 topánok, kým sme kúpili 😖 😖 Artur už bol s nervami v koncoch 😠

lucxy
21. aug 2009

a oktorej si bola? ved to bolo tam vstrede mesta

ellab
21. aug 2009

lucxy - do stredu sme nedošli 🤐 🤐

lucxy
21. aug 2009

no vidis,,,,ked sme prisli do mesta to bolo dako 9,30 tak to este len pripravovali a vojaci boli nastupeni ,,,,mali tam aj tie auta vojenske
chlapci mohli mat zazitok

ellab
21. aug 2009

lucxy - máš pravdu, škoda... akurát včera pozerali nejaký dokument o tankoch a boli nadšený 😀 😀

lucxy
21. aug 2009

no prave som zjedla privarok bez masa a varim si kukuricu,,,,co ste mali dobre na obed? 🙂

nicolmt
21. aug 2009

chalani-vojaci sa asi pred mesiacom vratili z misie a dnes maju konecne slavnostne vyradenie...preto ta slava 😉

dnes som bola aj ja v meste 😉 ale len robota a urady, uz mam vsetko z krku a vsetky papiere do roboty vybavene 😅

leni to kittinkove tielko chcem aj ja 😀 konecne by si od nas niekto vecer pytal obciansky 😀 😀
ozaj, ked sme pozerali fotky, sara hned kricala ze kááááááá (=kamosky), a potom jej hovorim ze to je Lenka..a ona ze Lenka 😲 😅 Lucku ale nechcela povedat 🤐 s tou sa asi kamarati menej 😀

ellab
21. aug 2009

Ozaj - čítala som v nžt o salaši a gazdovskom dvore v kľačanoch, boli ste tam niektorá, kamoška mi vravela, že tam chodí s deťmi a veľmi sa im tam páči... možno by to bol dobrý tip na popoludnie 😉 ,...alebo to pôjdem niekedy omrknúť a dám info ako to tam vyzerá...

lenkamt
21. aug 2009

tá ju bije menej, Lenka musí vedieť povedať aby mohla žalovať 😀

aaa - budúci víkend segra organizuje kozel 😀 tak ti žičnem kitty tričko od Verči /to ti bude akurát 😀 / a ideme, KONEČNE budú aj od nás pýtať občianske 😀

ellab
21. aug 2009

Lenka - môžem sa aj k vám pridať, mám kitty mikinu 😀 😀 😀 aj keď dosť pochybujem, že si niekto odo mňa vypýta občiansky 😒

lucxy
21. aug 2009

ellab viem, ze jedna kamaratka tam chodieva na ten salas do klacian,,,,ja som tam este nebola

lucxy
21. aug 2009

ja mam siltovku a najnovsie kitty kabelku 😀 😀 😀

ellab
21. aug 2009

OK - môžem urobiť kitty stretnutie 😀 😀 😀 😀

lucxy
21. aug 2009

noooo 😀 😀 😀

ukana
21. aug 2009

ja nemam kitty ☹ , ale to len v detskych velkostiach vyrabaju, asi preto 😢 😢 ☹

lenkamt
21. aug 2009

ok píšem si do kalendára 😀

ukana
21. aug 2009

si nakreslim na tricko 😀 😀

nicolmt
21. aug 2009

vidite..a preto ja musim ist do prace 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ked si nas predstavim ako kittinkovo vymodene nabiehame do kozla..hned budu vsetci vediet ze sme na materskej 😝 😀 😀 😎
my ideme dnes k nasim na chatu, bo ocko vcera taaaaak poctivo varoval dieta v Katke ze este dnes nie je schopny vyjst na slnko 🤐 🤐 takze teplice padaju..inak aj tak je v besenovej lepsie 😉

lenkamt
21. aug 2009

ale veď práveže by si mysleli že dievčatá zo strednej sa zabávajú 😀

idem kuk tú bešeňovú, tie teplice som volila len ako poobedný výjazd, ale kým sú prázdniny mohlo by byť aj toto na dlhšie 🤐

julyb
21. aug 2009

No tak ja Hello Kitti nemám ale mám Spidermana, Matúš bude mať pomaly moju velkosť trička, pri tej rýchlosti akou ide 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre