Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
9. sep 2009

matica2 ano, to je ta holka, ta fotografka ........
bolo to dost narocne fotenie, lebo maly mi stale odbiehal ku kablom od svetiel, takze bol problem ho udrzat a neter strajkovala, nechcela sa fotit, ale nakoniec zevraj vysli niektore celkom fajn kusky .....
este som zatial videla len 5 fotiek ..... 🙂

julyb
9. sep 2009

Ahojte,
my sme dnes boli na hudobke vo Vrútkach, vyrojilo sa tam neuveritelné množstvo mamičiek, akurát malý začal mrnčať ked teta prestala spievať, tak este musela pre neho osobitne prší, prší....Perfektne sa pohral a maminka pokecala s Vrútočankami 🙂
Peti krásne sú tie fotky, ja som zvedavá či Matúš obsedí ked zbadá káble, stále neviem este termín lebo Peta navrhuje piatok, ale to je hokej a to by moj muž neprežil keby nemohol ísť 🙂

saskarisko
9. sep 2009

Ahojte,
no ako Abetka pisala, tak sme sa doobeda stretli v Tulipe, a ma krasne deturence 😉

a poobede sme sa prifarili k Nicol a Lenke, a deturencom. a najlepsia bola uvitacia jednotka - Veronika s Luckou myslim a ich pozdravy. Lucka cau, a Risko ahoj 😀, a Veronika samozrejme krasne pozdravila, ale to je uz velikanska slecna. 😉
inak sme prisli domov o 18,45, a v aute sme s Riskom pocuvali Saskin megavreskot 😖

Peppies - krasne fotecky, ta druha je uplne super
July - a to, kto robil tu hudobku ? nasa znama tetuska, alebo je to nieco ine ? a kde to tam bolo, v nejakom MC ? 😕

lenkamt
9. sep 2009

Peti - krásné fotky 🙂

potvrdzujem že Saška je krásna cukríková bábika, ja som ju ešte nepočula plakať 😕
a ešte pochvaľujem Danielka aký je už veľký škôlkár 🙂

Matica - požičiam ti šablonu???? 😉

no a už neviem, zajtra komu sa chce prídte na ľadoveň budeme aspoň na hodinku v katke asi 😖

saskarisko
9. sep 2009

inak Risko zahlasil kremik, ked chcel natriet dasna. potvora to je, takze, ked chce, aj rozprava 😠 😵 a ja potom stresujem, ze nevie rozpravat

lenkamt
9. sep 2009

ti vravím že nadpriemerne inteligentný, možno trošku introvert a vystačí si sám 😉 počkaj na Sašku to bude ukecaná baba do partie 😀

pepies
9. sep 2009

July neboj, nejako obsedi. Maleho zaujalo to, ked som mu zacala hadzat listy na hlavu, tak sa akosi rozbesnel, ze sedel ako pen a smial sa. Potom ho neterka Lea zacala trieskat takym umelym hribom a bolo 😉 vela sme sa nasmiali........
Jakub sa tak unavil, ze si musel ist pospat na balkon, a ked sa zobudil, akurat fotili vianocne motivy, tak som ho tam supla takeho rozospateho a dala som mu na hlavu mikulassku ciapku a on zacal plakat 😢
Tak som zvedava este na dalsie fotky.

Ozaj, zacina hokej? no vidim July, ze budeme jesenne a zimne vecery travit asi spolu 😉 😉 😉 😉

nicolmt
9. sep 2009

sari lenka to uuuplne vystihla 😉 vsak aj mne risko minule hovoril ked som sa ho pytala ze ako sa ma ze..doble 😅

july to co za hudobka 😕 nas informuj 😉

pepies
9. sep 2009

hovorca za July:
to je ta hudobka v materskom centre pre najmensich .....

saskarisko
9. sep 2009

Lenka - no bodaj by si mala pravdu 😉
Nicol - a to kedy ? 😕 to som kde zase bola ???? 😕

Lenka - mame MC 😀

saskarisko
9. sep 2009

Lenka - kuk, sice maju popruhy, ale nemusis ich pouzivat
http://www.kika.sk/katalóg/m/deti-študenti/hrač...

lucxy
10. sep 2009

ahojte,,,som tu vcera nebola mi bolo na prd,,,,aj mala chytila sople vcera ale uz je lepsie,,,,, 🙂 tak som ju nechala dneska doma

lenkamt
10. sep 2009

ahojte 🙂

Kati - dík, už len zohnať niekoho kto mi ich v kike kúpi 😅

u nás soplila Lenka v utorok, Lucka včera a Verča začala tiež včera večer, tým dvom to prešlo, Verča uvidíme, ale ona toto máva každý rok na začiatku školského roka, iba nádchu nič viac 😕 tak snáď aj teraz to tak dopadne 🤐

AKO V PIATOK????

kto ide?????????????????? a kam???????????????? 😀

lucxy
10. sep 2009

leni vecer som mala teplotu 38,2 ale potom uz nic takze tak 🙂

lenkamt
10. sep 2009

urob si prosím ťa čaj s rumom, nech si do zajtra fiťfiriť 😀 nie že nakoniec pôjdem iba ja 😀

zuzu13
10. sep 2009

ahojte
Lucka je uz v skolke...nastup bol bez slz, s usmevom na tvari...bleskovo sa prezliekla, dala pusu a utekala k detoom 😀 😀 😀 ja dovaram obed...idem povesat pradlo a padam do prace... 😀

ellab
10. sep 2009

Ahojte, ja som bola ráno u zubára, zase mám krajší úsmev 😀 😀 😀 a ľahšiu péňaženku 😝
Zuzu13 - tak ste to zvládli super, gratulujem, dúfam, že to aj vydrží 😉
Lenka - my možno budúci alebo ďalší týždeň ideme do Ba, tak ak niečo potrebuješ z Kika, skúsim pozrieť... a na piatoček sa hlásim!!!! Dnes ste v Katke?

lenkamt
10. sep 2009

áno dnes v katke 😉

v tej kike by som chcela 2ks tých bobov, najlepšie červených 😉

super že Lucka neplakala 🙂

takže zatiaľ: ja, Nina, Ellab

lucxy
10. sep 2009

jej Leni ako sa babam paci macko? 🙂 ja som doobeda upratovala mala mi robila nervy,,,,nakoniec dostala aj po zadku,,,,
ja tak 50 na 50 pridem velmi rada,,,uvidim ze co a ako 🙂

lenkamt
10. sep 2009

páči sa im veľmi 🙂

s tebou rátam na 100% takže žiadne 50tky tu nehádž 😀

inak u nás je Lenka už tretí deň zláááááááááááá, všetko lucke berie, všetko musí byť po jej a keď nie tak reve 😝 a keď má svetlé chvíľky tak je zlááááááááá Lucia 😀 😅

lucxy
10. sep 2009

no tak Leni u vas to musi vyzerat ako v uplnom blazinci,,,, 😀 😀 tak hadzem 70

lenkamt
10. sep 2009

ja len pre upozornenie, že v katke bude dnes veselo, Nina môže potvrdiť aké boli včera 😝

bocmanka
10. sep 2009

😵 tak vidím, že tu zase zvoní stretku v katke, ...
pepies pekné fotosky, tak vidím, že sa poctivo pripravujeľ na vianocky..

lucxy
10. sep 2009

a co sa dialo?

bocmanka
10. sep 2009

🙂 lucxy seruuus, nebola si minule v meste, neviem či som ťa zozadu nevidela..
my máme novinkuuuuu...
romina už nemá plienky, krásne sa pýta cikať, kakať, a aj keď spinká zobudí sa so suchou plienkou...
konečne som sa dočkala v 21 mesiacoch...
a nekojíme sa už tri dni, cici sú pokazené...a spí ako v medíčku a ja s ňou, normálne spím celú noc od jej narodenia....zajtra asi pijeeeeeeeeem 😀

lenkamt
10. sep 2009

Boc - gratulujeme, pije sa v piatok 😉 😀 večer bez detí. dnes poobedie s deťmi 😉

Lucxy - no čo ja viem, furt hádzali kamene, bili sa a tak 😝

nicolmt
10. sep 2009

boc gratulujem k novinkam 😅

adiku
10. sep 2009

ahojte tak Danko dnes ostal doma je zaslopeny zatial bez teploty ale chuda aj kasle a kycha tak uvidime, Nat po ockovaniach celkom ok trochu zvysena teplota ale inac fajn dufam ze zase neochorie od Danka

adiku
10. sep 2009

a kde sa zajtra vlastne ide?? a o kolkej dajte infosky

abetka
10. sep 2009

ja by som zajtra aj isla, este to oznamim MM a uvidim akym okom sa na mna pozrie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre