Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

abetka
23. sep 2009

zuzu a ako s malou???
Tak to by aj mna nasra..o. To je za system. Nas stat pomaha len tym, ktori si to absolutne nezasluzia 😠 😠 😠 😠 .

lenkamt
24. sep 2009

ahojte.

Zuzi - ☹ je mi to ľúto, a ten sused doviezol auto až niekedy po 21. ževraj ho mám niekde pred strediskom 😖

Abetka - na vši si zvykaj, nás upozorňujú každý rok, preventívne dávam taký akože kondicionér neemoxan 😉 zatiaľ sme vši nemali, klop, klop, klop 😉

dnes šla verča na výlet, medzi dverami sme zistili že sa jej trhá trak na rupsaku 😝 tak šup ho veci do maličkého, +veci na prezlečenie do taštičky , ale tie si nechá v autobuse 😅 no stres, nakoniec si zabudla sáčky na vracanie 😅 a mobil, dúfam že nebude stresovať že ho stratila 🙄

ukana
24. sep 2009

zuzu, 😕 😕 😲 😲 😲 .......... 😲 😲 si mohla brnknut, by som prisla s autom........ 😔 🙄 .....nabuduce ....alebo teda dufam, ze nebude treba.... 😒 .... 😔

ellab
24. sep 2009

Ahojte 🙂
lenkamt - ja som tiež ráno stresovala kvôli výletu 😒 Boby sme ti včera nekúpili, poslala som do Kiki mangela a keď sa pýtal na boby, tak ho sfúkli, že je to zimný tovar a ten navezú až! v októbri 😝 😝 😝 ako keby nebol koniec septembra 😠
Domov sme prišli až okolo polnoci, vyše hodinu sme stáli pod strečnom, skoro ma p.... 😖

ellab
24. sep 2009

Zuzu - a už ste v poriadku? je to fakt hrozné, keď nepošlú sanitku 😠 😠

adiku
24. sep 2009

ahojte vonku nadherne rano som stretla aj zuzkinu maminu s Luckou takze crievko dali spat a zatial je to ok zevraj to moze byt zo stresu tak prajem Lucke aj Zuzke co najmenej stresu a pokojne chodenie do skolky, zuzu je v praci takze praci cest

leni vy ste teda expertky dufam ze Verca nebude robit paniku koli mobilu

lenkamt
24. sep 2009

kto dnes pôjde k moskve na ihrisko?????????

nakoniec som volala učiteľke, ale že verča vedela 😕 že si mobil nechala doma, tak som ju poprosila nech jej z rupsaku vyberie sáčok v ktorom mala cukríky 😀

ellab
24. sep 2009

neviem, či bude ešte Adam vládať po toľkej turistike 😝 ale potrebovala by som ísť do dermra....

lenkamt
24. sep 2009

ja dúfam že Verča bude vládať, ja ju nalákam na hranolky z frita 😀 však pred školou pri čakaní na autobus sa dohodneme, prosím ťa neber kolobežku 😀
a boby nevadia, budeme zháňať v oktobri 😉

julyb
24. sep 2009

Ahojte,
tak na kozmetike bolo super aj ked trochu bolestivo ale odporúčam 😉
Matúš je zasa sopalvý ale steká mu to na hrdlo tak ho idem dat zajtra pozrieť k DR, takže mi len pred dom... 😢
Ella náhodou boli chalani zlatí a Marek aspon videl čo ho čaká o pár rokov 😝 😀
Zuzu, je to bohužial pravda že nemajú sanitky, pretože sú všetky v rómskych osadách a ver mi že záchranáry tam radi nechodia 😉

julyb
24. sep 2009

Baby používate niekto tú odsávačku na vysávač?

lenkamt
24. sep 2009

ja 😉 asi 4x keď mali nádchu, teraz už vedia fukať tak pohoda 🙂 ale 3x nás to zachránilo pred chorobou 😉

julyb
24. sep 2009

tak ju vyskúšam, ako sa to používa sa bojím že mu poškodím noštek ☹

lenkamt
24. sep 2009

nie, ono to neťahá viac ako keď používaš tú čo ťaháš ústami, len to nesmiš používať 50x za deň lebo mu poškodíš sliznicu 😉 ja som to tak 6x za deň 😉

adiku
24. sep 2009

ahoj julyb preco by mu to malo poskodit nostek ved je to certifikovane a schvalene nam pomaha len ta odsavacka ked je problem so soplikom a Danko si teraz aj sam pyta pretoze vie ze sa mu ulavi neboj nic sa malemu nestane

julyb
24. sep 2009

dík baby a ten vysávač treba nejako špeciálne nastavovať?

lenkamt
24. sep 2009

my máme len jednu "rýchlosť" tak ja nenastavujem nič 😉

adiku
24. sep 2009

netreba len na odsavacke je napisane pre aky max vykon vysavaca je urcena inac nic nasadis ju zapnes druhu cas vlozis do nosteka a odsavas

julyb
24. sep 2009

no dobre tak budeme operovať ked vstane.dakujem 😀

adiku
24. sep 2009

vonku sa nejat zatahuje ktovie ci nepride aj dazd neviete aka je predpoved??

adiku
24. sep 2009

julyb hlavne nemaj vacsi strach ako on 😀

abetka
24. sep 2009

julyb - ja lepsi vynalez ako odsavacka na vysavac ani nepoznam. Uz si sice vie vyfukatm , ale teraz mal dost huste hlieny, tak na noc som mu vzdy takto pomohla a veru velakrat by sme skoncili na ATB a toto nam pomaha. 😉

pepies
24. sep 2009

july my sme mali aj odsavacku na vysavac aj klasicku a lepsie sa nam odsavalo tou klasickou - sice isla miestami prasknut muzovi hlava, ale viac soplikov sme vytiahli tou klasickou ako vysavacom.........
bat sa nemas coho, strcis do nosa a sekunda z jednej dierky a sekunda z druhej ...............

my sme si pri odsavani uzili svoje - na dovolenke v Sturove si asi ludia mysleli, ze tyrame dieta, co tak plakal zakazdym............. 😉

julyb
24. sep 2009

no tak ja neviem či som ľavá, ale skoro nič mi tým vysávačom nevytiahlo naozaj minimum, idem ho aj tak dat pozrieť pre istotu 😒

saskarisko
24. sep 2009

Ahojte,
Zuzu - dufam, ze ste uz v poriadku. a teda s tou sanitkou, neda sa podat nejaka staznost ?

Dufam, ze my zajtra definitivne zarezervuju izbu. chceme ist na vikend sem:
http://www.rancuedyho.sk/index_ranc.php

inak ideme na akciu do Tvrdosina, len nejdeme spat na spolocnej chate s ostatnymi

A Sasenka ma 6290 g, dnes dostala dve vcelicky, a skoro sa doktorkam zgulala zo stola. tolko spravy z domova

pepies
24. sep 2009

july ved Ti hovorim, ze ani nam ten vysavac nic nevytiahol a potom ked sme skusili tu klasicku hadickovu odsavacku na usta, tak nam vyslo kopec sopla ...........
takze odsavame stale klasicky ustami .........
nam sa odsavacka na vysavac neosvedcila ....

saskarisko
24. sep 2009

July - drzim paste, aby ste neboli chory. inak my odsavame len klasickou hadickou odsavackou (ustami), po chorobach vymenim, a je klud

julyb
24. sep 2009

ani klasickou nič nešlo, neviem či nemá spuchnutú tú sliznicu a preto mu to nejde, no uvidím aká bude noc, energie má za 100 čertov 🙂

Dnes sa naučil hovoriť DO PRCIC a este Krokodíl ale s tým háčikom, že to vyslovuje K....T úplne zretelne 😀

pepies
24. sep 2009

july no pekne ho ucite !!!! a nevyhovaraj sa, ze krokodil ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inac pred odsavanim treba vzdy sliznicu zvlhcit - my pouzivame tie kvapky Libenar - je to morska sol, tak to mu davaj vzdy preventivne tak polhodinu pred odsavanim...............
ak ma upchaty nostek, striekaj mu to casto cez den a aj v noci ...........
mozno sa mu to este len spusti............................

nas maly vcera prvy krat odpovedal, ze ako robi kravicka a dnes prasiatko ............ no pomaly sa dostaneme hadam aj k tomu krokodilovi ..........
vobec ho nebavi, ked mu citam alebo ukazujem obrazky - je posadnuty lampami, vypinacmi a kolieskami ......
typicky chlapcisko 😉

pekny vecer vsetkym 🙂

zuzu13
24. sep 2009

ahojte
prave som prisla z prace...a konecne sedim...moj manzel mi nalial vinecko s mineralkou...a ja vazne uvazujem, ze idem jednu balkonovku sfuknut...normalne som vystavena...mala som dnes 2,5 hodinovu skusku v praci s riaditelom...takze nevladzem ani rozpravat...a to je na mna co povedat...
dakujem vam za podporu, ochotu...dnes som mala kopec telefonatov od dobrych dusi... 😉
saskarisko, stazovat sa nebudem, moju zlost vykompenzoval uzasny doktor na detskej chir. takze maju stastie, ze maju takeho super dr. ... ziadny pristup, ze ja som doktor...pozrel si meno dietata akomunikoval s nou...ako sa vola, kde byva, co papala na obed, na veceru, aku ma hracku{mala ruzoveho pantera a on jej povedal, ze aky pekny slon...takze odlahcil total celu situaciu a Lucka mu neskutocne verila...co povedal, to spravila ...dokonca vys. cez konecnik absolvovala bez slz, len s komentarom, ze to neboli...} no a dnes 2 x kakala a bez problemov...
akurat ma zakaz pitia dzusov, sladkych vod, ovocnych stiav, mineralok...jedine vodenka-kohutkovica a caj...
idem si dopit to vinecko ... dam si korbacik-nite...kolega mi doniesol domace...su vyyyyborne....ak mate zaujem...kludne dodam... 😉
dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre