Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
25. okt 2009

hello, hlásim sa z práce...malá je zatiaľ bez teploty, dúfam, že to tak aj zostane...jednu si už strhla...ale nesťažovala sa že ju to svrbi, nasadili sme fenistil, tak jej asi zabral...

bibinka
25. okt 2009

ahojte, ako bolo na stretku neviem, bo som to dáko nestihla, ale verím, že výýýborne, počkáme si na infošky. 😉

zuzu- no to naozaj poteší, ale verím, že u Lucky bude priebeh v pohode.Nás to len čaká 😖

inak, zase ideme "do choroby", Fifko má opäť červené hrdielko, mňa už z toho picne 😝 😝.Zase aj Alexík chytil nejakú črevnú virózu, muž do toho úraz oka, bŕŕŕŕŕ, ja už chcem mať pokóóóó´j zo všetkými strasťami a chorobami ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

abetka
25. okt 2009

a kde su infosky???????
Bibi, dufam ze budete skoro ok 😉

bibinka
25. okt 2009

abetka- aj ja verím, bo sa furt točíme v jednom hnusnom kole plnom nepríjemností 😔

kočky, čo ste sa na nás vybodli??? 😲 sem s infoškami o sobotnej noci!!! 😀 😀 😀 😀

lucxy
25. okt 2009

no baby kde ste ,,,asi ste rozbite co? 🙂

saskarisko
25. okt 2009

Ahojte,
ja len na skok. Mame new infosku
http://www.mrc.sk/

zuzu13
25. okt 2009

ahojte
tak doma mame lazaret...ja chora...Lucka kiahne...syn 39 teplota...a k tomu aj mamina chora...takze mm ide na OCR a ja budem pracovat... 😝
bibinka, vidis aky sme solidarni...aj my sme chori... 😉

zuzu13
25. okt 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

lucxy
25. okt 2009

no cooooooooooo jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ako to zvladas doma

zuzu13
25. okt 2009

kto jaaaaa???
ja dobre...prisla som nedavno, hodila rychlu sprchu, ostruhala som si jednu mrkvu, dala som si jednu slivovicku...a zavislacim.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
25. okt 2009

no ale ti je fajne

bibinka
25. okt 2009

zuzu- to nemyslíš vážne??? júj, prajem všetkým skoré uzdravenie 😉 . kedy ideš do roboty? zajtra?

lucxy
25. okt 2009

dobru noc,,,idem konecne spat 😔

zuzu13
26. okt 2009

dobre ranko, Lucxz, vazne...a k tomu moje dieta je ohore od 5,30, okrem kiahni ma zapalene hrdlo, kasle az sa dusi...uz nech je 7 a volam dr. ... asi budem musiet ostat doma ja...dnes mam volno..a ut. str.pia. mam robit...tak uvidim co bude...

zuzu13
26. okt 2009

tak sme doma od dr. dostali sme 2 ks homeopatik na 7 dni...pocet kiahni sa rapidne zvysuje....
idem jej pustit rozpravky na pc...tak pekny den...pa

lenkamt
26. okt 2009

ahojte 🙂

Lucxy - ja som včera fakt skoro vôbec nevyliezla z postele 😀 iba čo som dala prať a vyvesila jednu práčku, uvarila zemiaky k mäsu a trochu upratala, inak som len spala a čítala 😀

bolo supiš perfiš - štyri bloncky v akcii 😀 😀 😀

chorúšikom prajeme skoré uzdravenie 😉

lenkamt
26. okt 2009

s mrc ma to teší, môžme ísť hneď budúci pondelok, len to parkovanie tam ma trápi 😅

adiku
26. okt 2009

baby tak aj my sme vsetci doma, mm vcera vecer dostal teplotu potom do toho zimnica no zda sa ze super chripka, takze choruskovia aj u nas, Danko este doma lebo stale veli kasle, Nat tiez kasle aspon ze su bez teplot, ja som sa ako tak z toho dostala, uz ma neboli hrdlo a neteplotujem no ale teraz sa k nam pridal mm takze mame naozaj veselo, cize bibi aj my sme kolegialny 😒

ellab
26. okt 2009

Ahojte 😉 😉
lenka a priznaj sa do koľkej ste boli 😀 😀 😀
ale bolo fakt super, len ja som už o osmej bola s malým na tenise 😝 😝
všetkým skoré uzdravenie!!!!!!!!!

lenkamt
26. okt 2009

Adiku - ☹ tak aj tm prajeme skoré uzdravenie

Ellab - o 4 po starom sme boli doma 😉 či o 5? no teraz fakt neviem 😀 sprostý posun celkom ma domýlil 😀

zuzu13
26. okt 2009

no toto...vidim, ze chorob pribuda...vsetkym skore vyliecenie...
Lucka ma uz kiahne vsade...a to doslovne...dr. povedala, ze take velke a take mnozstvo je fak uzas...no a ma ich aj v ociach...na spodnych vieckach...syna som poslala sameho k dr...tak uvidim co povie na neho...

adiku
26. okt 2009

no zuzu vidim ze mas fakt veselo nech ste rychlo fit teda nech sme vsetci

lenk30
26. okt 2009

ahojte.
vy ste boli na pitke? fúúúúha, tak to vám bolo. aj jaaaaaaaaaaaa
ellab, ráno ti malý búchal na okno - vyprevádza v pyžamku autá od škôlky 🙂

ten posun času neni u nás nič moc. malý stále zle spáva a ešte toto!!!!

julyb, že Paríííííííííž. jééééééj. to sme si plánovali dámsku jazdu, len som to nejak nestihla v miernom štádiu tehotenstva, no a teraz som zvedavá, kedy sa budem od toho môjho cuca odtrhnúť. ste boli aj s malým, či len s manželíkom romantikuš?

všetkým vám prajem skoré uzdravenie

ellab
26. okt 2009

lenk30 - to vážne 😀 😀 😀 som nepočula 😅

cencula
26. okt 2009

baby poradte kde ísť so 6 ročným školákom na výlet aj v nepriaznivom počasí cez jesenné prázdniny, chcela som s ním ísť do kina lebo do divadla, ale detské predstavenia sa momentálne nehrajú, chcem nech má trošku zmenu, díky

abetka
26. okt 2009

vsetkym chorym skore uzdravenie
Zuzuu aj nasa Alzbeta mala strasne vela kiahnia to boli 3mesiace ako ich dostala a stale ma bodky po tela. Mala aj mna chodidlach, medzi prstami, no vsade a bolo to desne, ale vydrzala to. Ja som uz potom , ked ju to moc svrbelo dala dithiaden a ten Tanno Hermal Lotio. Super vec 😉

zuzu13
26. okt 2009

wow...ste teda fakt riadne hyrili...treba sa odventilovat...xixixi
abetka, aj Lucia to ma aj na chodidlach...a najviac ma hnevaju ocka...stale si ich sucha...to sa neda zastavit...nam kazali davat fenistil, homeo. a ked to bude moc svrbiet potierat fenistil - gelom {ale pri tom pocte by som potebovala cely karton gelu} alebo potierat tantum verde...toho je viac 😀 ale k ockam nemozem dat nic...fnuk...a syn ma antb. ma chripku...takze paradna kombinacia pre domacnost... 😒

lucxy
26. okt 2009

caute,,,ja som bola dneska u zubarky a vytrhla mi zub,,,,no co uz asi budem plakat ☹ fnuk,,,,prave som si dala polievku a ulozila malu a pojdem asi aj ja spat,,,dneska som hore od 5,30 lebo mala samozrejme si spravila skore rano,,,a to sla spat o pol 10tej vecer
dufam, ze bude spat lebo aj ja si chcem lahnut na chvilu

zuzu13
26. okt 2009

lucxy, vidim, ze nase deti zacinaju byt na rovnakej vlnovej dlzke...my sme tiez hore od 5,30...ale spat som sla pred 24,00 😅 ..a noc predtym som spala cca 3,5 hod. a sup do prace...takze som vystavena ako citron...ja este varim na 2 dni, kedze som v praci...uff... 🙂

lenkamt
26. okt 2009

Zuzu - 😢 hrozná situácia ☹

inak baby Lucxy je aká kočka /niežeby predtým nebola/ vychudnutá, super vlasy, šošovky, no kočica riadna 🙂
Ninuš sa neprišla pochváliť???? 😀 ja som už zvyknutá, ale baby myslím čumeli že aká hýrička 😀 no a Ellab nato že doteraz nikam nechodila zapadla ukážkovo, fakt musíme chodiť častejšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre