Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
24. nov 2009

ahojte veru vonku je hrozne ale dufam ze sa vycasi lebo sediet doma sa mi nechce

adiku
24. nov 2009

abet vyzerali ste vsetci krasne, aj ty aka kocica pekne satocky si mala, a deti naozaj super maly riadny fesko musel byt podareny ked tancil

adiku
24. nov 2009

lucxy na FB sa musis prihlasit klasicky klikni na to co poslala abet prihlas sa a hned ti naskocia ich fotos

lenkamt
24. nov 2009

ahojte 🙂

no tak nieže by som mala rada zimu, ale toto je fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, stále mokro a hmla, vôbec sa nedá ísť von 😝

ellab
24. nov 2009

Ahojte 😉
to počasie fakt nestojí za veľa a prognózy tiež nie sú ružové 😝 😝
Ja v sobotu určite prídem a v podstate mi je jedno kde 😉
nás cez víkend čaká oslava, Adam má narodky, tak ešte večer môžeme piť na jeho zdravie 😀 😀

abetka
24. nov 2009

ahojte. Dakuje za pochvalu, to potesi. 😉

lenkamt
24. nov 2009

dohodneme sa v piatok 😉

bol tu slabý záblesk pekného počasia ale rýchlo to skončilo 😝

kedy mc??? streda či štvrtok????

bocmanka
24. nov 2009

🙂 my sme ten slabý záblesk stihli ...akurát sme došli domov a sa rozpršaloooooooo

abet a kde máš fotosky zo svadby?..na fb?

nicolmt
24. nov 2009

my sme tento tyzden v kybli 😔 nemam auto 😖
leni nedojdete dnes na navstevu? zajtra je katky to ideme gratulovat, svrtok dako prezijem a v piatok sa priznala mamina ze ma dovolenku 😅

lenkamt
24. nov 2009

dnes príde švagriná z handlovej 🤐 , sedačku máš? nahovoríme ivku s autom 😀 ak nie tak štvrtok prídte vy, niečo od teba potrebujem v ikei, čiže ti treba obzrieť situáciu mojich skriniek 😀

adiku
24. nov 2009

leni my s Nat sme to preblesknutie stihli a boli sme na chvilku vonku, este nas caka cesta do skolky pre Danka

adiku
24. nov 2009

nina v kybli nekybli treba ist aj autobusom ci peso 🙂

bocmanka
24. nov 2009
nicolmt
24. nov 2009

leni provokujes s novym nextom 😝 😉 sedacku samozrejme mam 😉 svrtok teda este dohodneme, dnes neviem 😒
adi keby sme sli vecer po 18tej ako chodime z MC v kociku tak sara po tej tme zalomi a bude zurka v noci 😝

lenkamt
24. nov 2009

Nina - máme kuchynku 😵 tak vo štvrtok prídite 🙂 no ja zas neviem čo zajtra, teda 😖 kto k nám príde???? mám supiš šalát s krabími tyčinkami a banánovú striešku 😀

abetka
24. nov 2009

leni- robis krabi salat s tatarkou?

lenkamt
24. nov 2009

áno 😉 cestovina, tatarka, korenie, krabie tyčinky, kukurica, uhorka

zuzu13
25. nov 2009

dobrééé rááánko spachtoši....ja už pracujem
😀 😀 😀
všetkým Katkám, Katarínkam, Katuškám... malým i veľkým prajem k dnešným meninám všetko najlepšie....
(expertka, sykorka(malá aj veľká 😀 ), saskarisko...zabudla som niekoho? )

pekný deň...

lenkamt
25. nov 2009

ahojte 🙂

aj my prajeme všetkým Katkám všetko naj 🙂

ellab
25. nov 2009

Ahojte 🙂
Katarínkam všetko najlepšie 🙂 🙂
lenkamt - pozvanie vyzerá zaujímavo, ale ja idem dnes cvičiť 😅 mali ste včera rodičko? my sme sa dozvedeli, že sme naj v matike, ale máme pocvičiť diktáty a čítanie 😕

lenkamt
25. nov 2009

mali, sme najlepší v slovenčine, angličtine a prírodovede, v matike viac cvičiť logické riešenia 😕

a zháňam kto verči požičia lyžiarsky výstroj, lebo sa rozhodla ísť na lyžiarsky 😅 😅 😅

ukana
25. nov 2009

Katusky nase konikovske 😵 😵 😵 krasne meninky 😵 😵 😵 vela zdravia, stastia, spokojnosti 😉

ellab
25. nov 2009

Lenkamt - tak Verča doučí Adama slovenčinu a Adam ju matiku 😀 😀 s výstrojom ma nikto nenapadá, ešte porozmýšľam 🙂

bocmanka
25. nov 2009

😵 len skús jej požičať klasicky v jasenskej doline v požičovni u markoviča, bude to mať šité namieru..

bocmanka
25. nov 2009

😵 a katarínkam všetko naaaaaaaaj...

kedy organizujete to hýrenie a mc?

larisa
25. nov 2009

ahojte, 🙂

všetko najlepšie prajeme Katarinkam 😵 😵 😵

lenkamt
25. nov 2009

Boc - mc asi tento týždeň nie, a žúrka asi v sobotu, len neviem kde 😀

saskarisko
25. nov 2009

Ahojte,
hura sme doma 😀 😀 😀 . a buduci rok to asi ideme zopakovat, kedze mame narok tam ist 2x do roka. len sa na to budem musiet viac psychicky obrnit 😅

btw pridavam sa ku gratulaciam, a za seba dakujem 😉

bibinka
25. nov 2009

Všetkým Katrám, Katkám, Katarínkam a Katuškám prajem všetko naj naj naj k dnešným meninám 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre