Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
9. dec 2009

čaute,

saskarisko- no to je super, že sa tie medovníčky vydarili, teda Riškoje borec, taký cukrár zlatý, si ho viem predstaviť 😉

expertka- a kde v PL si sa bola vyšantiť? 😀 😀 😀

inak, zase je za mnou super pracovný deň, bolo fajn,taký riadny pracovný stres 😀 😀 😀 , celkom mi to vyhovuje a ja zisťujem, aké mám rezervy . momentálne decká zaspávajú sami, som zvedavá kedy zavrú tie očiská 😠 . ja sa idem bachnúť do vane a hajde do hajan. 🙂

zuzu13
9. dec 2009

ahojte, konecne som dorazila domov...uff...tazky tyzden...
exp. super, ze ste nakupili...
ja idem zajtra s Luckou na ockovanie, syn si berie notebook do skoly, takze som odrezana od sveta 😀
pekny zvysok dna...

a kedze tu zajtra rano nebudem, prajem nasej Katuske Expertkovie vsetucko najlepsie k zajtrajsim narodeninam....cmuk 😀

bibinka
9. dec 2009

Tak Expertke prajem aj ja k zajtrajším narodkám všetko NAJ NAJ NAJ 😉 😉 😉

abetka
10. dec 2009

kde steeee ☹

lenkamt
10. dec 2009

doma 🙂 🙂 🙂

hrozné, nikto tu nechodí 😖

zuzu13
10. dec 2009

ja uz som tu...boli sme na ockovani, Lucka teraz lezi v spalni a pozera vianocneho Noddyho...

larisa
10. dec 2009

ahojte,

nikto sem nechodi a nechodi 😖

ellab
10. dec 2009

Ahojte, my sme stále domka, Adam stále kašle, a Artur zase tačína 😒
Darčeky nakúpené? mňa to ešte len čaká 😎

abetka
10. dec 2009

ahojte.
Ja som dnes umyla okna a dala vyzdobu, este stromcek, ale ten az neskor, zajtra idem piect Tomaskovi tortua v soboru plnit.
Darceky nemam , ale treba mi len dokupit hracky a nieco pre synovcov

saskarisko
10. dec 2009

Ahojte,
aj ja tu, na skok. po medovnickoch uz mam aj linecke napecene 😵

a tuzobne ocakavam nasho tatu, aby som mu aspon na chvilku odovzdala detvaky. Risko uz poobede nespi, Saska spi malo, no kombinacia uzasna. ale zvladneme to 😅

Abetka - cim si vycistila v rure ten priestor medzi sklami ?

abetka
10. dec 2009

saska - cele som to odmontovala, mame tam 3 skla a potom zase davala dohromady. Umyvala som to praskom a potom klasicky vodou so saponatom 😉

expertka8
10. dec 2009

....BABENKY...este raz DAKUJEM vsetkym ...milym...ktory si nasli cas...a sprijemnili mi aj tento vynimocny den🙂))
...blizsie popisy na FB 😵

...bibinka...boli sme v Jablonke 😉

adiku
10. dec 2009

expertka aj ja sa pripajam vsetucko najlepsie hlavne zdravicko nech sluzi a mas okolo seba len dobrych a prijemnych ludi 🙂

bibinka
10. dec 2009

ex- dík, my potrebujeme doviezť sedačku,lebo v MT stojí na koruny 30 tis a v PL do 15 tis. takže dovozná prirážka je neskutočná. 😠 .

btw rúry- ja čistievam to sklo dosť často,ale pozorujem, že sa mi dáko častejšie špiní zvnútr,neviem či je to tým stálym demontovaním tých skiel, či čo??

l

expertka8
10. dec 2009

....DAKUJEM este raz....aj za IP 😵
...a ospravedlnujem sa za maly gramaticky preklep "ktorí"....stáva sa 😅

lenkamt
11. dec 2009

čaute.

to čooooooooooooooooooooooooooooooooo?????????????? 😕

už toľko nepečte a nesterilizujte byty 😅

Ellab - dúfam že ste už zdraví, Nina detto 😉

kedy mc????????????????????????????????? utorok????

saskarisko
11. dec 2009

Ahojte,
idem oslavovat, Risko po tyzdni konecne na obed zaspala. sice pri DVD, ale to vobec nevadi 😅

Expertka - dodatocne vsetko naj 😉

Leni - u nas to vsetko zavisi od manzelovych prichodov, bo maju toho teraz v robote vela

lenkamt
11. dec 2009

ozi Kati, môžme si potom spísať zoznam ovocia??? 😕 niekedy 21? lebo ak by s tým mal iba pipľačku tak nabehnem do lidla a kúpim 😉

saskarisko
11. dec 2009

napis

lenkamt
11. dec 2009

oki, dáme to dokopy a ozvem sa 🙂

ellab
11. dec 2009

Ahojte 😉
lenkamt - no nie sme úplne OK, chalni sú sopľaví a kašľaví 😒 ale dúfam, že už pôjde Adam v pondelok do školy, lebo už mu z toho hrabe, že je toľko doma 😕 a aj mne 😀 😀

julyb
11. dec 2009

Ahojte,

aj Matúš je soplavý, takže sa celý den venujem jemu a odsávačke, naštatie zatial bez teploty klop-klop 😢
Nepečiem, napečú starké a prastarké a neriadim lebo bordel sa bude riadiť po sviatkoch ( sám )😝

zuzu13
11. dec 2009

ahojte
ja som prave prisla z prace 😀 teda skoro z prace...boli sme si s adiku posediet... 😅 😀
vsetkym chorobkam prajem skore vyliecenie.... 😉

ellab
12. dec 2009

julyb - ani ja nepečiem 😀 a upratovanie 😝 😝

bocmanka
12. dec 2009

😵 mne napečie svokra, teda dá ako každoročne napiecť plnú krabicu dobrôtok..

ale perníky, linecké kolieska zmáknem aj ja s chlapcami a samozrejme nanukové rezy to je naša family mňamka a ako každoročne hľadám recept 😀 😀

ako to že som ešte nikoho nestretla na vianočnom punči v meste????????

baby nemáte nejaké tipy na silvestra v mt, keby náhodou.....stále uvažujeme, 😵

iank peknú sobotku, dáko to tu flákate a sneh už poletuje..

adiku
12. dec 2009

ahojte dievcata uz som tu dlho nebola v stredu som absolvovala Kosice v praci sme mali koncorocne posedenie vo stvrtok som prisla domov no a od vcera ma danielko kianhne.Takze cakam kedy a ci to chyti Nat. Zatial mu davam fenistil kvapky a natieram tantum verde mali ste od dr. odporucene este aj nieco ine?? Lebo ja som zatial dr nevolala kedze nie je ziadny problem a uz som si na isto ze su to kiahne. Budem volat v pond rano

ja uz mam napecene linecke a skoricove kolaciky mnaaaaaaaaaaaaaaam a neviem co este asi medovnicky a suhajdy no a buduci vikend tortu kedze MM ma narky

lenkamt
12. dec 2009

ahojme.

Zuzu, Adiku - to neviete zavolať????? 😠 😀

Adi - no pekne vás to draplo, pred vianocami 😔

Boc - ja by som chcela ísť tam kde sme boli na tom stretku - www.umlynarky.sk , ale chlap robí ešte aj na silvestra 😝 takže pekne domka pri telke 😅

čo s tým štefanom??????????????? kam ideme tancovať???????????? 😀 😀 😀

abetka
12. dec 2009

adiku/ ja som davala este homeopatika pri kihnach. Inak pred vianocami potesi 😒
ja idem piect od buduceho tyzdna, ale nie vela, lebo to vyhadzujeme a to neni efektivne dla MM 😀
no cakam na navrhy na toho stefana. Ja neviem ci pojdem, este nepoznam plan sviatkovania.

saskarisko
12. dec 2009

Ahojte,
no u nas je uz aj napacene, aj ciastocne upratane (vsak upratujem stale, a rozhadzujeme to tiez stale 😅 . a okrem toho v dome byvame 😅 )

tu sa uz riesi Silvester ? ved ja este nemam riadne porieseny buduci tyzden 😅 ale neriesim to z dovodu prekvapujucich udalosti vid Adiku. nas minuly rok na Silvestra lapla choroba, takze vsetky plany isli ta tam

Adiku - pevne nervy prajem, a malo vyrazok Danielkovi

adiku
12. dec 2009

baby vcera to bolo o 3 vyrazkach co sa vsak udialo v priebehu dnesneho dna je hruza hruz a uz si aj jednu odlupol z cela a svrbi ho to hrozitansky stale ma tendenciu skriabat sa,

uz som myslela ze vydrzime zdravi dlhsie a vidite to, naozaj neoplati sa nic planovat ako pisala saskarisko btw dakujem za IP

zelam vsetkym krasnu nedelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre