Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
15. dec 2009

Ahojte,
u mna kavicka vypita - studena 😖 , vsak ako inac
a tiez sa chystame do mesta, ale rozmyslam, ze az za hodinku, nech ten mraz troska polavi

zuzu13
15. dec 2009

halooo...kde ste kto? nezamrzli ste? 😀

ellab
15. dec 2009

pracujeme 😀 😀 😀
práve som dovypisovala 100 -tú adresu na PF - ku 😝 😝 😝
ty už máš nakúpené?

zuzu13
15. dec 2009

a ja som prave prisla z nakupu...druhy krat...xixixi...ale uz na dnes staci...v podstate mam vsetko...len tie oriesky na trznici som zabudla 😀 ... a vianocny stromcek...ale ten kupime az v pondelok a hned ho poobede aj ozdobime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a mm mi kupil cizmy...ze pod stromcek...hahaha...tak to teda nie 😀 😀 😀

zuzu13
16. dec 2009

co to?

dobre ranko
🙂

saskarisko
16. dec 2009

Ahojte,
vcera bolo MC ?? My sme nestihali, bo sme mali navstevu, a potom uz bolo neskoro niekde vyrazit 😝

lenkamt
16. dec 2009

ahojte.

Sari - neboli sme, lebo Nina je chorá, ja migrénujem, a tak 😝
ten zoznam ti nakoniec nepošlem, lebo citrusy už nikto okrem mňa nemôže /ekzém/ a banány s jablkami si kúpim 😉 ale aj tak ďakujem 🙂

julyb
16. dec 2009

Ahojte,
ja som sa bola dať skrášliť v Amazónii, júj hned sa cítim lepšie 🙂
Matúš stále soplí, ale inak je OK, odsávačka je už kamarát dokonca sa na nu teší 😀
Lenka a to čo že migréna? Si mala aj predtým?

ellab
16. dec 2009

Ahojte 😉
julyb -škoda, že sa neprídeš ukázať do Harmonie, aká si pekná 😉 a čo si dávš robiť, aby som sa nainšpirovala 😀 😀

ellab
16. dec 2009

a ešte k darčekom - som to tento rok dosť posr...., začala som zháňať minulý týždeň a ani šéf altoys nám nevie zohnať, čo chce Adam 😝 😝 😝 takže dostane až po Vianociach 😝 😝 budúci rok začnem nakupovať už v lete 😀 😀 😀

bocmanka
16. dec 2009

😵 tá amazónia je blízko nás, ako si julyb spokojná, si bola na kozmetike, či???

saskarisko
16. dec 2009

Ellab - nic si z toho nerob. Ja zhanam neterke kolobezku - v jednej firme som na nu cakala 3 tyzdne, a kazdy den mi chodil mail so znenim, ze ju odovzdavaju na druhy den kurierovi 😠 tak som ju zrusila, objednala inde, a netusim, ci vobec stihne prist 😖

Leni - Ok, inak ja som ti chcela dat vediet, aby si si citrusy ako mandarinky kukla aj v hyperoch, lebo oni si teraz evidentne dotuju akcie. za take ceny nemaju sancu nakupit

ellab
16. dec 2009

Saskarisko - to je fakt na porazenie 😠

julyb
16. dec 2009

Ella bola som na tom pureness ošetrenie:
http://www.amazonia.pro/sk/?pg=2&spg=11

a chcem íst este na toto:
http://www.amazonia.pro/sk/?pg=2&spg=13

julyb
16. dec 2009

Ozaj kde budete v Tatrách toho 27, my budeme v Smokovci 🙂

ellab
16. dec 2009

july - som sa práve vrátila z cvičenia, a napchávam sa 😀 😀 si ma sklamala, že si nebola 🤐 my ideme do tatr. lomnice 😉 teda má to byť darček pre mm, iba my dvaja 😀 😀 😀 vy budete aj lyžovať?

ellab
16. dec 2009

julyb - pozerala som tie procedúry, najviac ma zaujala neinvazívna liposukcia 😀 😀 😀

julyb
16. dec 2009

ved vieš že by som šla zlatíčko keby že sa mi dá, ale fakt ma bolí to hrdlo a nechcem provokovať 😔
Lyžovať asi nebudeme, ja nemám výstroj, ale chcem íst do Valče, trošku sa rozlyžovať túto zimu kým budem zase tehotná a nebudem môcť nič robiť 😀 na lyžiach som už nestála poriadne dávno....

Ako bolo na cvičení bola ja tá naša " kamoška" ukvíkaná 😀 😝

Aj mne sa páči tá liposukcia 😀

lenkamt
16. dec 2009

ahojte 🙂

tak ja som z najhoršieho asi von, som sa nejako doma snažila pozviechať, lebo už aj Ellab skonštatovala že vyzerám hrozne 😀

26.12.2009 21.00 teda zvolávam bezdetné stretko na mieste sa dohodneme podľa toho kto sa zúčastní /či nás bude viac z mt , či z vrútok/

koniec hlásenia 😀

ellab
17. dec 2009

ahojte 😉
som bola von so psom, skoro som zmrzla 😝 😝 😝
julyb - v pohode 😉 😀 😀 "kamoška" ukvíkaná nebola, asi pečie doma koláčiky 😀 😀 😀 bolo nás len 5 😎
lenkamt - 😀 😀 😀

bocmanka
17. dec 2009

😵 no tá amazonia vyzerá lákavo, ale to by som tam musela stráviť týždeň , aby to malo efekt..
ja 26. december nem môžem, máme na JOZEFA big párty, tradičná zábavička na dzedzine, bude nás 14 tak plánujeme do rána a do kolien, tak uvidíme čo z toho nakoniec bude.. 😵

abetka
17. dec 2009

ahojte
Co vas zasnezilo???

saskarisko
17. dec 2009

Ahojte,
Abetka - nie, ale vymrzli sme 😕

matja
18. dec 2009

ahojte, poznáte v MT niekoho, kto robí/aranžuje/maľuje dekoratívne výrobky do bytu? Potrebovala by som totiž niekoho, kto by mi trošku "opravil" kvetináče. Objednala som si kvetináče v marhuľkovej/oranžovej farbe a prišli mi žlté, chcela by som ich dať trošku zvýrazniť. Prosím do IP. Ďakujem.

zuzu13
18. dec 2009

ahojte
ja som bola od rana prec...som sa flakala...xixixi...bola som sa dat zmenit v kadernictve, takze som blondinka s hnedo-cervenym melirom...no som jednoducho o par rockou mladsia a blaznivejsia...hahaha...mangel sa na mna pozrel, vyraz tvare asi : "hmm...tak toto tu este nebolo" 😀 , syn si to nevsimol a som zvedava na Lucku...
vikend pracujem, ale zajtra mame o 18-tej konicorocne posedenie, takze bude party...
pozdravujem vsetky kobylky a ak stihnem ozvem sa...ak nie tak krasny vikend 😉

zuzu13
18. dec 2009

hmm...mam taky pocit alebo je to fakt, ze to tu upada????
no nic...zivot ide dalej...takze sa s vami lucim, prajem krasne Vianoce a do noveho roku stastne vykrocenie...
howk 😉

abetka
19. dec 2009

zuzu???

ellab
19. dec 2009

Ahojte 😉
fakt to tu upadá 😒
my sme boli dnes lyžovať v Jasenskej, super, málo ľudí, ale kosaaaaaaaaaaaa 😝
večer máme firmený večierok 😉
prjem všetkým kráásny víkend 🙂

ellab
19. dec 2009

prajem 😀 😀 😀 nie prjem 😝

abetka
19. dec 2009

ellab- dobre sa zabav.
Uz ste napiekli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre