Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
9. mar 2010

Ella my sme jednu anglinu neboli, kvôli chorobe a včera bol totálne akčný a spolupracoval, asi mu tá pauza prospela....

saskarisko
10. mar 2010

Ahojte,
Leni - ako baby ? idete dnes alebo nie ???

July - gratulko Matuskovi k pokrokom pri odplienkovani
btw mne sa Saska po tej crevnej chripke rano tak pokadi, ze ju musim komplet sprchovat a prezliekat 😝 , a v noci je hore, lebo ju boli brusko 😖 som zvedava, kedy probio zacne ucinkovat tak ako ma

ellab
10. mar 2010

ahojte 🙂
dnes sa ide cvičiť, kto sa pridá 😀

martina7905
10. mar 2010

Ikulka všetko najlepsie k dnešným narodeninam vela šťastia a hlavne zdravia držkaj sa 🙂 🙂

pepies
10. mar 2010

ahojte,
Ella ja idem cvicit 😀

Oslavencom vsetko naj prajeme 🙂

Je strasna kosa,kedy uz pride jar? 😢

bocmanka
10. mar 2010

Caute,

v hre MC Donald´s mame foto,

Marka

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/442/

Mateja

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/441/

a Romy

http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/434/

zahlasujteee, diky

..hlasovat sa moze kazdy den pocas celeho tyzdna

lenkamt
10. mar 2010

ahojte.

my výtvarka nehrozí, strašne kašleme 😔

Boc - idem nato 😵

Ikulka - všetko najlepšie 😵

julyb
10. mar 2010

Ahojte,
dnes som bola na kozmetike jaj super sa cítim, Sari mne sa tie probiotiká bio gaya vôbec nepáčia, Matúšovi najlepšie zabrali na bolenie bruška pri ATB tie Nutrolin B...

pepies
10. mar 2010

July a ako to rozoznas, ci probiotika zaberu alebo nie?
Nam odporucali brat Bio Gaya aj preventivne po tej viroze. Len teraz som niekde citala, ze probiotika by sa nemali brat ako vyzivovy doplnok, ale ako liek - napr. pri podavani ATB.......... Ale ja mu davam uz 2. mesiac Bio Gayu.......... Nech sa organizmus trosku spamata.... Nastastie, krvne testy sme uz mali ok.

Nutrolin B sme mali v tych rozpustnych tabletach s nejakou ovocnou prichutou, vobec mi to nechcel. Momentalne mam problem do neho naliat kazdy vecer Viagantol, co sa tak strasne vzpiera ........... 😒

julyb
10. mar 2010

No proste mal menej prdíkov a nekrútil sa tolko a zabralo mu to skoro hned aj ked mal hnačky, hlavne vtedy som to videla ale každému vyhovuje niečo iné, ja probiotiká tiež nepchám, len vtedy ked je chorý alebo ho bolí bruško...
A vy prečo este beriete Vigantol?

pepies
10. mar 2010

Jasne, kazdemu zaberie nieco ine............. Ja este budem davat Bio Gayu, ked mi to kazali............ Nech sa mu obnovi crevna mikroflora 😉
Vigantol berieme, bo kojim stale 😝

ellab
10. mar 2010

boc - zahlasované 😉
lenkamt - rýchlo sa vyliečte!!!
moje deti sú tiež nejaké zasoplené 😒

lenkamt
10. mar 2010

Ellab - no ved, akurát včera sme s Verčou skonštatovali že je to naprd, lebo sa neuvidíme tento týždeň a potom zase vy idete preč, takže zase nič. sú tie moje baby z tvojích chalošov paf 😀

nám tiež dobre zaberal len nutrolinb 😨

Kati - my po črevných chrípkach mávame zlé kako ešte aj týždeň 😔 tak vydržte 😉

nech je už teplo, chcem oreu a pizzu 😀

lenkamt
10. mar 2010

Peti - malý je krásny a má úžasné vlásky 🙂 🙂 🙂

ellab
10. mar 2010

lenkamt - aj Artur je paf z lenky a lucky 😀 😀 😀 včera pozerali so mnou tvoje video na fb, tak vraveli, že to nie je L&L, že sú to chalani 😀 😀
aj ja chcem jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

lenkamt
10. mar 2010

no mali riadne krátke vlasy 😕 ani mne sa nezdali ako moje 😀

saskarisko
10. mar 2010

u Sasky praveze biogaia zaberala, zabrala aj na premnozene e-coli. ale trvalo to asi tyzden, tak budem cakat.
a asi chuda kaka aj kvoli zubalom (neoddychnem si od nich), Saske sa predvcerom vytlacil treti, a tlaci sa jej stvrty (o takomto nieco som v Riskovom veku len snivala 😀 😀 )

Leni - ja som nad Oreou premyslala vcera, ked som zabocila na obchvat. a veru nech je uz teplo, nech tam mozeme nabehnut 😉
Peppies - krasne fotky

ellab
10. mar 2010

no tak neviem, malý grcia a se.., zajtra Nitra zrušená a dúfam, že do nedele sa dáme dokopy 😕 😕

ikulka
10. mar 2010

ahojky leni matka dakujem 😉 🙂
joooj veru jar aj tužobne očakávam ani von sa mi v tomto počasí nechce....

saskarisko
10. mar 2010

Ahojte,
tak vytvarka celkom fajn, len nemozem Riskovi chytat ruky, lebo potom uz nechce kreslit. a slniecko dostaneme zajtra

Ella - boze, aj vy ? nas ta crievna pliaga drzala od stredy do soboty, a postihla nas vsetkych. skore uzdravenie

Ikulka - vsetko najlepsie 😉

lenkamt
10. mar 2010

Sari - prišli sme o veľa?

Ellab - ktorý malý? Arthur? snád vám to rýchlo prejde 😔

saskarisko
10. mar 2010

Leni, asi by sa to kockam pacilo, lebo dnes sa tak "patlalo" hlavne s lepidlom, a farbami. a inak kocky su na stranke mrc vo fotogalerii

ellab
11. mar 2010

Dobré ránko 😉
lenkamt - Artur, už aj teplotuje 😝 😝
saskarisko - nestras, ze sa to preženie cez nás všetkých, v nedelu letíme a to neviem, ako by to vyzeralo v tom lietadle 😀 😀 😀
a ten sneh vonku je akože čooooooooo 😠 😠 😠

pepies
11. mar 2010

ajojte,
Ella zelame skore uzdravenie 😉

Boli sme sa vyblazniet na snehu a maly zalomil uz o 10tej ☹

pepies
11. mar 2010

a dakujeme za komlimenty, chystam sa nahodit viac fotiek, len ich musim pozmensovat. 😀

pepies
11. mar 2010

komplimenty 😉

lenkamt
11. mar 2010

ahojte.

no Ellab tak pekne nasaď slivovicu aspoň sebe, lebo toto fakt máva celá rodina, s odstupom 2dní 😝

držím palce aby ste to nechytili 😉

Kati - inak ja som jej aj písala že ak namiesto nás nikto nebude, nech nám to pošle že jej to NIna zaplatí a vôbec mi na tento návrh nič neodpísala, iba že skoré uzdravenie a vidíme sa na ďalšej výtvarnej 😀

saskarisko
11. mar 2010

ahojte,
my sme boli dnes na Zvieratkove, a celkom sranda. Risko normalne cvicil 😕 😀

Leni - tetusa jedno miesto obsadila nahradou, a okrem nas tam bola este ta mamina s Petkom.

lenkamt
11. mar 2010

dnes sme už o 50% lepšie, no škoda ☹ teraz zase čakať dva týždne 😝

Boc - aj dnes som hlasovala 😵

Peti - ty by si sa tiež už mohla niekedy s nami stretnúť aby sme toho malého fešáka zahádzali komplimentami aj naživo 😀

julyb
11. mar 2010

Ahojte,
Boc zahlasované...
Ella tak Vám držím palce, nech to rýchlo prejde a Lenka super ako to vieš tie deti tak zázračne rýchlo vyliečiť, nám sople vždy trvajú aspon týžden...
Ja sa lúčim, ideme do BB aj ked sa mi chce v tomto počasí maximálne napustiť si vanu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre