Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
8. apr 2009

ahojte, ja som este doma...v pyzame 😅 nejaka som rozbita...vcera ma na obed kolegyna odviezla domov, lebo som im skoro odpadla...tak som sa doma nadopovala magneziom, hodinku polezala...a bolo...no a rano som vstala ako by ma presiel parny valec ☹ tak sa idem nejako poclovecit a ide do prace aspon porobit to najdolezitejsie a padam domkov...oddychovat 🙂

pekny den 😀

ukana
8. apr 2009

dobre ranko 🙂

zuzu, 😕 😲 😲 davaj na seba pozor ☹ ☹ oddychuj
😉
este stale je v MT chripka, jarne pocasie klame, treba sa mat na pozore

anculka
8. apr 2009

Dobre rano!
Veru Zuzu, tak tak ako hovori Mudr.ukana. Davaj na seba pozor 😉

zuzu13
8. apr 2009

jasne...davam si pozor...ale jarna unava v kombinacii s pracovnym tempom...je dost aj na kona,nie to na mna 😎

ukana
8. apr 2009

ancul 😀 😀 diagnostikovala som ju spravne?? 😀 😝

zuzu13
8. apr 2009

ukana, necitaj tolko odbornej literatury 😀 😀 😀

lenkamt
8. apr 2009

ahojte 🙂

Zuzu - no toto, nemáš ty nejaký absťák? 😀 ale nie, odychuj, záhradku vynechaj nech si čoskoro fit a pripravená na záťah 😀

baby, naša zubárka otehotnela 😅 a ja +3ks detí nemáme kam ísť 😅 a keď čítam čo tu o tom píšete, tak neviem neviem ako dopadnem 😝

zuzu13
8. apr 2009

lenka, zahradku?vynechat?co si...ved sa od novembra tesim ako budem na zahradke sa hrabat v zemi...to nevypustim... 😀
abstak nemam...to si sledujem 😀 😀 😀
no s tymi zubarmi vam nezavidim...

lenkamt
8. apr 2009

😀 😀 😀 len si to pekne sleduj 😀 😀 😀

anculka
8. apr 2009

😀 😀 😀

ukana
8. apr 2009

zuzu, vsak tekutiny vypotis na zahradke 😲 to treba doplnat pravidelne 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech zije xmel 😀

bocmanka
8. apr 2009

🙂 čauteeeeeeeeeee...
tie, čo chodíte do tulipu , tak tu je jeden tip na jarné zľavy..
ozaj, ak ste maniačky na topánky ako ja , tak v predajni bianca shoes majú všetko za polovicu, vrátane tašiek ,hodiniek, opaskov a samozrejme topánok od výmyslu sveta....tak mám nové dva páry, manželík dostal opasok a tiež topánky, tak staré ošúchané a nie IN putujú ku košu, hádam ešte niekomu poslúžia..
inak sila, že za mojich dvoje topánok som zaplatila 44 euro a sú kožené, na niektorých sú aj väčšie zľavy..
škoda, že detské tam nemajú 🙂

pepies
8. apr 2009

boc ... tak to se vyplati !!!! zisli by sa mi nejake pohodlne kozene na bezkanie s kocikom ...
pojdem tusim kuknut, len cez Velku noc chceme ist do BA, tak hadam aj tam cosi kukneme .... 😀

anculka
8. apr 2009

Juuuuj ako je dnes zas kraaaaaasne! 😎 😒

pepies
8. apr 2009

dalsi pekny dnik, len aby sa to cez Velku noc nepokakalo - ako vzdy, ked niekam ideme .... 😝

anculka
8. apr 2009

Vsetky ste asi von, co!? 🙄

lucxy
8. apr 2009

caute,,,,boc som ta zahliadla vmeste zdialky,,,,teda aspon sa mi zdalo ze si to bola ty 🙂 pojdem kuk do toho tulipu ale az vecer,,,,
v meste je tolko ludiiii,,,su tam stanky
anculka bola som s katkou a stomom 🙂

anculka
8. apr 2009

🤐 jeeej, ako sa maju?

bocmanka
8. apr 2009

lucxy ty športovkyňa..čo si ma nedobehla?
som dnes mala taký rozlietaný deň, s romy v meste, nakúpiť, na pohreb toho martinčana a späť do mesta, mi dieťa tancovalo s folklórnym súborom bystrinka čo majú v škôlke..kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a to ešte máme poobede lyžiarsky tréning, ani neviem či v telocvični alebo von na ihrisku..sa nechám prekvapiť
výtvarnú sme ani nestihli.. 😒

anculka
8. apr 2009

😅 jeeeej no podareni su!

bocmanka
8. apr 2009

🙂 a vy predpokladám spinkáte, ked fičíš na nete...xixixix

anculka
8. apr 2009

presne! 😅 😵 akurat sme spali! ale ja to mam teraz zapnute cely den, lebo sa doma uz feeeeeeeeeeest nudim!
Ale konecne prisliel Vladino z roboty. Tak odovzdavam stafetu a idem sa vyventilovat idem dat dve cvicenia za sebou! 😝 Tak mi drz palce aby som sa potom dokazala este dostat domov 😀 😉

Cakam tu cely den na Bibinku a ta nikde! 😵

zuzu13
8. apr 2009

boc...ale mu to pristane...aj my sme boli v meste...prave sme prisli...Lucka je vo vani, v rure sa pecu nove zemiaciky v supke...ja popijam chmelovy mok... 😝
anculka, neblazni...dve cvicenia 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 no ja som taaaaaak leniva....ze by som nedala ani jedno 😖 ale stale sa utesujem, ze bicykel to spravi 😀 😀 😀 😀 😀

adiku
8. apr 2009

cafte nemam ani kedy pisat chodime dva krat denne von po dve hodky tak som dost zmorena a este ma boli aj noha co som si minuly tyzden takmer vyvrtla tak mastim octanovkou a hadam bude ok aj ked by to potrebovalo oddych a nie byt v kuse na nohach

no ja vdacim za super zubarku zuzu nakoniec musim ist vsak na trhanie do nemocky lebo moje dve tretiny zubu sa tlacia do kosti cize vzdy uz bude len problem... tak musim rychlo objednat a trhat

toto pocko super len nech je tak uz stale teda nemusi byt prilis teplo hlavne nech neprsi

KRASNU VELKU NOC vsetkym .... to len ak by som tu nestihla nakuknut

saskarisko
8. apr 2009

Ahojte,
takze u nas ani piatkove stretko nehrozi. Risko ma anginu, a dnes dostal ATB.

A to je take supis pocasie vonku, ale kym sa neprelieci tak vonku ani nepachneme 😖

nicolmt
8. apr 2009

tak pridavam aj ja dnes nakupny tip 😉
normalne sa mi konecne podarilo kupit v tescu bodinka s kratkym rukavom v nasej velkosti 😲 takze v tescu vypredaj na detske oblecenie, normalne ze velkosti 12-18 a 18-24 sa dali kupit 😅

pepies
9. apr 2009

dobre rano,
dnes trosku pod mrakom ....... zasa sa chystame do mesta .....

nicol takze v Tesco maju vypredaje? pojdem kuknut.... ja by som zasa potrebovala body s dlhym rukavom a v Tesco maju vzdy len s kratkym ....

Saska Riskovi skore uzdravenie .... 😉

a vsetkym pekny den ..... 😀

larisa
9. apr 2009

dobre ránko,
Riškovi prajem skore uzdravenie 😉
všetkym chcem popriat krasne slnečne velkonočne sviatky... 🙂

bibinka
9. apr 2009

ahojte,

anculka, zbytočne si na mňa čakala, sorry, ja som bola včera taká rozlietaná,najprv som letela do RK, potom na prechádzku ,potom pre druhé deco do škôlky,ešte hodinu von, no padla som o siedmej s nimi do postele a okamžite som zaspala 😝 😝 😝. máš ip.

skúšam volať kadejakým zubárom, a nik neberie telefón... 😖 asi už majú všetci Veľkú noc....

nicolmt- fakt? v tescu nakupujem bodynka a nikdy sa mi nerozpadli, aj keď je to vlastne "šuvix". Konečne hádam kúpim aj pre Alexíka, lebo vždy majú len o číslo menšie. 😒

saskarisko- Riškovi prajem skoré uzdravenie, akosi sa vám tie choroby vracajú.... ☹ my sme sa konečne z nich vykopali, ale trvali u nás od februára 😖. Filipkovi som začala dávať Imunoglukán, a môžem povedať, že v škôlke zatiaľ žiaden bacil nechytil 😎, tak dúfam, že mu to bude držať imunitu na dobrej úrovni.

anculka
9. apr 2009

Ty Brdo, tak tu sa trajda vo velkom!? alebo upratujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre