Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
12. máj 2009

abetka ahoj...veru nemame ale ak by si chcela chladnicku, tak tu mame navyse 😀 😀 😀

abetka
12. máj 2009

zuzu dik, ale chladnicku vraj nepotrebuje jedine tak mna schladit 😀

zuzu13
12. máj 2009

😀 😀 😀 😀
tak ho pozdrav...a povedz, ze mame doma dve chladnicky...a veru je to malo na schladenie zeny 😀 😀 😀 😀

saskarisko
12. máj 2009

Sme spat z mesta. boli sme tam asi 2,5 hodiny, a aj ked bolo chladno bolo super. a okolo 11.00 sa aj troska oteplilo.
Risatko spi, takze idem aj ja. Dobru 😉

zuzu13
12. máj 2009

dobru noc 😉

nicolmt
12. máj 2009

caute baby
ja som si bola vyberat znamienka v heliose..cakacka 2 mesiace, robia max 3 naraz (ze vraj kolko vydrzite 😝 herr dr hovoril), jedno ca 1000sk aj z histologiou. ale teraz kedze ide leto a po vybrati nesmie jazva ist mesiac! na slnko je to ovela rychlejsie, svokrus teraz objednali uz za tyzden. a netreba listok, staci zavolat alebo sa stavit na recepcii a objadnaju.
a aj ja mam uzasne spomienky na vyberanie znamienok na plastike v MFN ☹ ☹ preto uz radsej nie..inak ak vyhodnotia ze znamienko nie je bezpodmienecne nutne odstranit tak si ho aj tak cvanknete a VRAJ to stoji rovnako 😕 takze tak 😉

lucxy
12. máj 2009

caute,,,matica ja som sa akurat vratila z Lubochne,,,bola som pozriet starku,,no tie postavicky su tam bohovskeee 😵

abetka
12. máj 2009

mne vyberali znamienka v MFN a ja som bola spokojna, ale to je uz 7 rokov . MAm aj ja dve znamienka a prave na nie moc vhodnom mieste. Prave ako je podprda a to tak nerobi dobrotu, tak sa asi budem musiet niekde objednat 😒

lenkamt
12. máj 2009

Abetka - aj ja mám na jednom prse tak dole, také riadne materské a tiež sa odhodlávam už niekoľko rokov, ale sesternica robí na plastike sestričku tak snáď nebude problém 😅

Nicol - Ip 😉

mne sa chce spať 😝

zuzu13
12. máj 2009

no prene tam mam aj ja...pod podprdou...tak ju vacsinou...ked sa da...ani nenosim...no a nachrbte dalsie...a na krku ako je retiazka...jajajaj...ja by som si zacvakala v heliose poriadne...

lenkamt
12. máj 2009

to čo máme za kozy??? 😀 vy ste aspoň obdarené, ale ja mám znamienko väčšie ako prso 😀

zuzu13
12. máj 2009

jaj lenka...kozy? to ja mam...ale nenosim ich so sebou, lebo nosim kufor...pre pripad som vzdy zbalena 😀

lenkamt
12. máj 2009

😀 😀 😀

zuzu13
12. máj 2009

co sa smejes... 🙂

lenkamt
12. máj 2009

že si trubka 😀 že nenosíš kozy ale kufor, no ja neviem ale ja sa ti dívam len na kozy 😀 a máš ich vždy 😀

zuzu13
12. máj 2009

😀 😀 😀
moja...si zlata... 🙂 cmuk ...mas u mna jedno pivko...a idem to dat precitat mangelovi 😉

lenkamt
12. máj 2009

no trubka 😀

idem si ľahnúť k hviezdam, snáď vydržia do 14 ako včera 🙂 🙂 🙂

zuzu13
12. máj 2009

jaj...no dalsia na odstrel...tak dobru noc... 😀

lucxy
12. máj 2009

zuzu ja som tu nespim ako vzddy 🙂 ale papam

lucxy
12. máj 2009

no nikoho nikde tak idem upratovat

matica2
12. máj 2009

no ste sa rozpísali 😀
lucxy príd ogabat aj mne ked si rozbehnutá 😉

abetka
12. máj 2009

lucxy, aj u mna sa stav, ked ogabes u matici 😉

ikulka
12. máj 2009

ahojky ja ešte len idem na vyberanie tých znamienok v auguste a septembri...som nevedela že aj v heliose to robia....no ale ja mám tých znamienok tolko že mna je lepšie oskalpovať a kožu nanovo nechať narásť ja mám zanmienka po ceeeelom tele...mne tam už vyberali jedno na tvári a som spokojná nevidno mi ani jazvu tak uvidím ako dopadnem s týmito.....

bibinka
12. máj 2009

čaute "znamienkárky" 😀

to kde si dáte vybrať znamienko nezáleží,ale záleží na tom, ako sa vám hoja jazvy. Ak sa vám robia tzv.koloidy, tak máte smolu, aj v najsamlepšom súkromnom peňazodráčstve vám vyrobia nepeknú jazvisko. 😝 A akj sa vám hoja jazvy tak,že po dvoch týýždňoch ani neviete kde to robili, tak vám stačí MFN alebo dobré kožné.
Ja som si dala vybrať pred dvomi rokmi v heliose, každý mesiac po jednom znamienku a vždy mi ostala nechutná jazva,hrubá a červená a presne po roku "zmäkla" a "zbledla".Mala som dve na prsiach a jedno vzadu na pleci a to ešte teraz vyzerá ako by ma bodli nožom 😝 😖
Inak, keď som tam bola ja, nič som neplatila,lebo som v "dôvere". Ešte s jednou poisťovňou, myslím vzp mali uzavretú zmluvu, že poistenci majú nárok na jedno znamieno mesačne zdrama, viac si platia po 1000 sk.A so Spoločnou mali veľké problémy, že vraj tá nepreplácala nazmlúvané veci. Ale či to je pravda ešte aj teraz, tak neviem, treba si zavolať.
A čakacia doba bola u mňa vždy pár dní. 😉

lucxy
12. máj 2009

akurat som dovarila rizoto,,,kto si da? 🙂

lucxy
12. máj 2009

bocmanka krasne fotky 🙂

lucxy
12. máj 2009

ok,,dobru nocku,,,,este odlozim veci a idem haji 😔

bocmanka
12. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
a ja zase po funuse...naše posledné akcie,,, 😀
tak brú kočky...

lucxy
13. máj 2009

dobre ranko,,,, 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre