Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matamb
18. máj 2009

Ahoj Pepies,ake veci sa oplatia kupovat?my s manzelom a mojou maminou ideme do PL,do Bielska..

emily23
18. máj 2009

Ahojte.
kde do Bielska chodite nakupovat? Do obchodov, alebo na trhy, ako je to v Polsku bezne?

pepies
18. máj 2009

matamb, emily23, IP 😉

bibinka
18. máj 2009

ahojte, zase ma žhavíte s tým Poľskom? Už aby bolo vyúčtovanie za minulý rok a pálime aj s mužom na nákupy. 😀
Pepies, máš ip.
My vždy pokúpime veci v Milúwke, je to dedina hneď za hranicami smerom cez Skalité,Čierne.Je to také jedno námestie, kde sú rôzne obchodíky. A potom v Biedrunke v Bialsko-Biale. Je to hneď pri ceste ako sa vchádza do BB. Je to niečo ako naša Billa,myslím, že v minulosti sa to tak volalo(boli sme tam aj v minulosti), lebo je to žltá búda presne ako Billa.Pasuje tam do košíkov myslím 1 zlotý.
A je tam stráááášne lacný benzín aj nafta, takže choďte skoro s prázdnou nádržou.Keď sme tam boli naposledy, liter nafty bol lacnejší o 8 sk.

dnes bol fakt tropický deň, aj deti boli akési pojašené. No už spia....konečne 😀

pepies
18. máj 2009

dnes bol brutalne horuci den, este o 19hod. bolo 21 stupnov.
Polsko dame asi az bud. tyzden.
Dobru noc a vdaka za tipy. 😉

lucxy
19. máj 2009

dobre ranko zienky,,,,vyzera to, ze doprsalo 🙂

lenkamt
19. máj 2009

ahojte.

Pepies - nekúpila by si mi v pl, 2x biele plátenky /okolo 130sk/ číslo 23? niečo také ako majú na fotkách z oslavy v ružovom 😉

dúfam, že už sú všetci zdraví 🙂 lebo my hej, Lenka má všecko ok a môžme konečne skoro po dvoch rokoch očkovať 🤐

lenkamt
19. máj 2009

ale čo tam po sandálach, hlavne som chcela:

Sárinke prajeme k prvému rôčku všetko naj 🙂 🙂 🙂 🙂

najprv sa mi podarilo napísať rôžku 😀 ešte že už dopíjam kávu a zbadala som sa 😀

pepies
19. máj 2009

ahojte,

Sárke vsetko naj k prvym narodeninkam !!!!

Leni rada Ti pozriem, ale tam, kde ste boli v Bielsko Biala som si nevsimla, ze by mali nejake detske veci na oblecko a tom detskom obchode Gluck mali vsetko drahe, ze nejaka znacka, ale som to nepoznala ..........
Ak by sme isli nahodou niekam inam, mozno natrafim a pozriem Ti.

julyb
19. máj 2009

Ahojte, tak už aj Sárka má rôčik, všetučko naj, naj praje Matúsko a July 😉

lenkamt
19. máj 2009

Peti - v tých mestách v nákupných centrách je obuv c&c a tam majú kadejaké plátenky, a rozmyslela som si , chcela by som klasika plátené zavreté tenisky /ružové č.23 😀 lebo včera som im kúpila biele crocsy 🙂

pepies
19. máj 2009

V tom Auchane bolo nejaka obuv, muz si tam kupil topanky a mame som tam kupila kabelku ale detske topky som si pravdupovediac nevsimla......

Takze tam pojdem pozriet a ak natrafim na ruzove 23 tenisky, tak Ti kupim, cena max. do kolko? Napis cez IP, aby som nekupila zle. 😉

anculka
19. máj 2009

ahojte, aj my sa pripajame ku gratulaciam a zelame vsetko naj naj naj lepsie! 😉 🙂 😅 😵

bibinka
19. máj 2009

Sarke prajeme všetučko naj naj naj k prvému rôčku a prajeme len zdravíčko, šťastíčko, lásky a dobrej nálady 😉 😉 😉

anculka
19. máj 2009

Bibinka, ako sa mate?
Musime uz konecne stretnut na to slubene pivo!?

matica2
19. máj 2009

ahojte 🙂
oslávenkyni všetko naaaaj....... 🙂

matica2
19. máj 2009

😅 čo ste sa ma zlakli ked nepíšete 😀

lucxy
19. máj 2009

cau matica,,,akurat som dojedla a dopijam caj,,,,
a oslavenkyni Sarke tiez prajeme vsetko najlepsie 😵 😵 😵 😵

lenkamt
19. máj 2009

každý si tu len dohaduje pivo 😀

Lucxy - kde ideš kočíkovať s Jajou, bo sa vtieram jej, tebe a vôbec sa mi neozývate, že kedy môžem dôjsť 😅 😀

lucxy
19. máj 2009

no vidis leni kazdy len dohaduje ale neuskutocnuje 😀
no a dojdes sem do priekopy? 🙂

lenkamt
19. máj 2009

šak mám auto, odparkujem, vyberiem kočík deti a ide sa na pivo 😀

lucxy
19. máj 2009

no dobre,,,,doobeda alebo poobede? 🙂

lucxy
19. máj 2009

pockaj ale ty nemozes pit pivo

lenkamt
19. máj 2009

poobede okolo 16 môžem, ja si dám kofolu a cigu 😀 nak nie som zas až taká slušáčka 😀

abetka
19. máj 2009

sarke vsetko najlepsie, nech robi rodicom len radost 🙂 😵

lenkamt
19. máj 2009

nieeeeeeeeeeeeeeee, mám lepší nápad, zoberiem aj ségru a bude aj pivo 😀

lucxy
19. máj 2009

ha to si teda dobre vymyslela a sestra bude opatrovat deti 😀

bibinka
19. máj 2009

ancul- klíďo píďo 🙂

aj u nás vo Vr.majú dobré pivo 😉

lucxy
19. máj 2009

tak dojdi zajtra o 16tej 🙂 napisem janke

lenkamt
19. máj 2009

tak zajtra nemôžem, musím ísť verči kúpiť cvičky do školy 😀 lebo majú nejaké vystúpenie a mát o do konca týždňa odovzdať 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre