Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
18. feb 2009

jeej pozrela som tie videa a som brutal namotana 😝 😀 😀 len...stredy..hudobka 😕 asi ju teda zapichnem 🤐 este ten cas poopravit...hadam tak o 17, 17.30 a som tam 😉 ak su to teda zaciatocnici a ca to co je na videjkach.. 😲

lucxy
18. feb 2009

halo cvicitelky kde ste? 😀

julyb
18. feb 2009

ja som tu, do kelu, malý mi spal ráno do pol ôsmej a potom este od pol jedenástej do pol jednej a dost, dúfam že neprešiel na 1 spánok, som uštvaná jak svina 😝

lucxy
18. feb 2009

pockaj julyb tak to je este dobra situacia ustvana budes ked vstane rano o5,20 a cely den bude ficat,,,,o drzku

julyb
18. feb 2009

To ti verím,tebe kedy malá začala spávat raz za den?pamätáš si to???

lucxy
18. feb 2009

od 11tich mesiacov 🙂

len22ka
18. feb 2009

baby aj ja by som šla cvičiť keby to bol iný čas ☹
ancula: si hovorila že keby sa nás nazbieralo aspoň 4kusy tak by spravila hodinu pre nás, nie??? a dalo by sa časovo prispôsobiť nám??? vidím že záujem by bol...síce ja by som určite pravidelne nechodila ale aspoň čosi s tou riťou urobím

len22ka
18. feb 2009

keď ste u toho spania, môj veľký chlap občas spí len raz za deň a už sa nám aj stalo že ako ráno o pol osmej vstal tak išiel večer o pol osmej spať...som myslela že zomriem 😕 po celom dni

julyb
18. feb 2009

Leni, tak to je dobre že ste už zdravučkí 😀
Lucxy, tak dúfam že este potiahne 2 spánky aspon do roka, aj ked by som mala menej rozbŕlaný den, ale ako poznám svoje dieta každý den je iný 😀 takže neriešim 😀

julyb
18. feb 2009

Leni no tak to si neviem predstavit, mne malý potiahol doterz 1,5 doobeda a 1,5 poobede vonku v kočíku...
dnes spal doobeda skoro 2,5 hodiny tak mu asi stačilo 🙂

lucxy
18. feb 2009

no ved uvidis julyb,,,mozno iba tento den bol taky,,,,teraz som si spomenula ze asi tak pred 5timi dnami mala vstala o 4tej rano a protestovala ze uz je vyspata a nejde spat a chce papucky a dookola to hovorila no som myslela ze ma fakt vystre,,,,4hodiny rano a toto 😨
len22ka a ty si odkial?
dobre baby lucim sa idem obehnut byt a zacvicit si na orbitreku a pozerat panelak,,,tak mozno este nakuknem ked budem odfukovat 🙂

len22ka
18. feb 2009

mne dlhšie ako hodinu málo kedy spáva a tak 2x denne...ten celý deň bol extrém a odvtedy sa chvalabohu neopakoval 😅 ...niekedy je to moje dieťa "nezmar"

len22ka
18. feb 2009

lucxy - Sever

len22ka
18. feb 2009

všetci kukáte panelák? 😕 tak idem aj ja

kristina.ruzickova
18. feb 2009

ahojte kočky,

čo sa týka času, bude to pravdepodobne problém, z toho dôvodu,že hala je vyťažená, niekto tam pred nami je....aby sme sa vystriedlali je tam myslím len pol hodinu rezerva na prípravu aparatúry a pod... no rada by som pomohla, len je to takto...
jediné čo môžem ponúknuť... u vonsa cvičievam aj v iných časoch...o pol siestej piatky a nedele....len to už sú to pokročilejší,a nemá tam kto byť s detičkami ☹

ešte cvičievame aj na ľadovni v deepe, tam cvičíme s bosu čo je taká novinka...treba si kuknúť...veľmi dobrá vec na spaľovanie a posilovanie, zdravéééé predovšetkým a účinné, anička vám môže zreferovať, v pondelok bola vyskúšať 🙂
...
posielam vám link na moju stránku kde je vše o cvičení,a rozvrhy hodín aj pilatesu, ktorý môžu aj tehotné mamičky....ďalej cvičenie s bosu.. snáď to nebude príliš trestné ak to sem hodím... 🙂

www.danceenergy.banda.cz

idem aj ja kukať akurát som docvičila, tak trochu leháro 🙂
majte sa kika

anculka
18. feb 2009

aj ja kukam Panelak 😀 a asi budem cvicit ale pri zehleni 😝 mam tu feeeeeeeeest kopu! 😲

Kika ale Lenka sa pytala, ze keby sa nas nazbieralo viac na urcitu hodinu ci by si nam ju spravila v Deepe!?

len22ka
18. feb 2009

ano ano presne takto som to myslela 😝

anculka
18. feb 2009

Leni, teraz pozeram ze tam na stranke ma aj anketu ci by bol zaujem chodit cvicit v sobotu o 9hod aj to mi pride celkom v pohode???
LEn neviem co je to za cvicenie ten fatburner!? 😒

len22ka
18. feb 2009

no víkend keď je Tomáš v robote nemôžem a keď nie je v robote tak sme väčšinou v Jáne..takže nič pre mňa...to je nejaké spaľovanie tukov...asi to ráno ide dolu lepšie 😕

anculka
18. feb 2009

jaaaaaaaaj skoda 😒 lebo tu sobotu by som si to vedela predstavit lebo aj tak sa skoro vzdy v sobotu povalujeme do nejakej 10am. A takto by som to uz mala odcvicene! 😎
Ozaj Zuzu kde si vsak si mi vlete spominala ze aj ty by si chodila cvicit keby si mala skym!?

nicolmt
18. feb 2009

no ja tuho rozmyslam ze tam zajtra skocim pozriet 😕
ancul..zvladne to aj zaciatocnik? a co si treba doniest?

ikulka
18. feb 2009

baby tak ja už mámv tých vašich časoch chaos...o kolkej sa to bude civčievať v športovej hale?

abetka
18. feb 2009

ja uz som z toho cvicenia mimo. TAk kde, kedy , ???

nicolmt
18. feb 2009

vsetko je na webe 😉 www.danceenergy.banda.cz

anculka
18. feb 2009

Nicol kde zajtra skocis pozriet?

anculka
18. feb 2009

Nicol ked som To zvladla ja Ty to urcite zvladnes 😉 Troches som sa sice motkala, ale zacvicila som si 😀
Abetka, vsade! 😀
Je to uz veru trosku dopletene.
Lebo najprv sme sa bavili o tej akcii ktora zacina v sobotu a potom sa pokracuje s cvicenim kazdu stredu(dance airobic pre zaciatocnikov) Inac ked nazbieras neviem kolko vstupov, pojdete to do zlosovania o zajazd...tot len taka vsuvka. no pokracujem. Akciu sponzoruje mesto martin takze je tam symbolicka cena 0.7eur a postaraju sa Ti aj o deti.

a potom sme sa bavili o dalsom cviceni na Ladovni v Deepe na tych pologulach Bosu alebo u Vonsa 😀

adiku
19. feb 2009

dobre ranko zelam

ta moja dcera vstala o 4.45 a uz nie a nie spat a tak sme hore pochopite to?? Ked nebuntosi jeden tak druhy
ja som hotova dnes sa budem po byte len motat a motat chcem spaaaaaaaaaaaaaaat pomoooooooooooooooc

lucxy
19. feb 2009

dobre ranko,,,adiku viem o com hovoris,,,ale clovek si nato zvykne,,,,,mne kazde rano od maja do dakeho septembra kazde rano vstavala o 5tej,,,,,na konovi je tema ako naucit dieta spat,,,a da sa tam stiahnut knizka su tam super rady,,,,

zuzu13
19. feb 2009

dobré ránko

bocmanka moja milá...k tej tvojej dnešnej 25-tke ti prajem len to najlepšie.....cmuk

lenkamt
19. feb 2009

čafte 🙂

Adiku - ☹ to ti nezávidím, ale aj my sme dosť dlho vstávali medzi 5-5.30, potom 6.30 potom 8 a teraz zas 6.30 dúfam že do leta to bude zas 5.00 😝 😀

akože má Boc už 25? ja že TIEŽ 18 ako my ostatné 😀 VŠETKO NAJ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre