Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
18. jún 2009

ellab, vezmem bibinku a spravime "bledomodre" stretko 😀 😀 ty uz mas prvacika?......teda pomaly uz asi druhaka 😅

matja
18. jún 2009

ale naozaj je tu asi viac dievcatiek ako chlapcekov, aspon taky mam dojem 🙂

matja
18. jún 2009

zase do témy marcoviek 2009 aktívnejšie písali 4 Martinčanky a všetky štyri sme porodili chlapčekov 🙂

abetka
18. jún 2009

ahojte. dnes to vyzera na krasne pocasicko. Von sme boli doteraz, idem dat maleho krala spat a potom zase von
pekny dnik vam prajem

ellab
18. jún 2009

ukana - super nápad 😉 my sa tiež trochu poznáme, z bábetka?????????
Adam je už veru skoro druhák, strááášne rýchlo tá prvá trieda ubehla 😲
Vy nastupujete v od septembra, však? Kam idete do školy? Tešíte sa 🙂

ellab
18. jún 2009

Ozaj, keby ste mali niekto chuť na modrú farbu, môžete si pozrieť nejaké foto našej rodinky

http://picasaweb.google.com/elena.bobocka

bibinka
18. jún 2009

ellab- naozaj pekná modrá farba 😀

abetka
18. jún 2009

modra je dobra...... 😀
matky, zhanam silrovku pre krpca, ale nech je makka a aj silt makky, vzdusna, pekna za rozumnu cenu 😅 . Ved to nechcem tak vela, vsak?

zuzu13
18. jún 2009

abetka...a co tak prist na ladoven... 😀

zuzu13
18. jún 2009

ellab velmi pekna rodinka 😉 a veru tej modrej by sa na to stretko zislo 😀

lenkamt
18. jún 2009

ahojte 🙂

Ellab- vsak nase deti chodia na rovnaku skolu 😉 svet je fakt maly 😅 fotky pekne 🙂

von vyzera byt horuco, ale fuka daky studensi vietor 😕 a vobec nemam sajn co ideme robit poobede 😝

lucxy
18. jún 2009

caute,,,ellab pekne fotky,,,, 🙂

bibinka
18. jún 2009

abetka- skús do tej detskej predajne čo je pri soc.poisťovni pred priorom. mali tam také army štýl, pekné,aj šilt bol taký mäkký.

lenkamt
18. jún 2009

😀 dajme stretko 😉

pre Nicol: http://www.medina.sk/katalogMedinaSk.aspx?akce=...

bibinka
18. jún 2009

kde?

anculka
18. jún 2009

ellab ja umrem, teraz akurat pozeram fotky a pozeram ze tam je AdamkoB. ktory ma rad elektriku! 😀 A ze to je zrovna Tvoje dieta. Dve prekvapenia naraz.
Adamko L. co snim chodi do triedy je moj brasko.

bibinka
18. jún 2009

ellab- tvoj syn je tiež elektrikár? 😀 😀 😀 😀 😀 Môj Filipko je na elektrike doslova závislý 😅 😀

ellab
18. jún 2009

svet je fakt malý 🙂 a martin ešte menší 😀 😀
anculka-myslím, že sme sa videli aj, keď deti odchádzali do školy v prírode 😉
Náš Adam je fakt expert, elektrika a peniaze to je jeho 😀 😀 😀 doma už máme rozobratú všetku vyradenú elektroniku.... 😖 ešte že si v škole našiel rovnakú dušu, čo má rád elektriku a peniaze 😀 😀

ellab
18. jún 2009

bibinka-to začínate nejako skoro 😀 mylý najprv chcel byť smetiar, potom podnikateľ, vynálezca a teraz elektrikár 😀 najnovšie vymýšľa stroj času 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukana
18. jún 2009

ella, poslala som ti IP 😉

ellab
18. jún 2009

No ja už dnes v robote končím 😀 máme doma malé šteniatko, tak musím ísť kŕmiť a upratať, čo narobilo 😠 😠
papa

bibinka
18. jún 2009

ellab- Filipko je elektrikár od momentu keď v piatich mesiacoch štvornožkoval ku zástrčke a vytiahol šnúru z TV zo steny 😀 😀 😀 😀 😀........teda začal veeeeľmi skoro 😀

abetka
18. jún 2009

bibinka, dik, dnes som tam prave bola a tie co sa mi pacili, tak mu boli male. On ma hlavku jak kapusticka 😝

matica2
18. jún 2009

ahojte 🙂 dnes sme mali krásne 🙂 už ani na obed nestíham písat lebo saška mi spí už len hodinu a to sa akurát stihnem najest a upratat a už kričí mamííííí 😉 a ked je pekne sme von a von a von 😝

bibinka
18. jún 2009

abetka- no škoda. Ja som kukala aj na mmb, tam je predávajúci macka6, skús vyhľadať, tá sa špecializuje na detské čiapočky také štýlové, slovenský výrobca. skús.

pepies
18. jún 2009

ellab mate doma steniatko?????? odkedy?
musime dat bud. tyzden stretko a dohodnut podrobnosti o dovolenke............

Abetka ja som dnes kupila malemu super ciapocku na zaviazenie so siltikom v obchode, ktory tak nenavidim - v Ema Mini. Ale taku som presne zhanala, tenucka, s dierkami, so siltikom a hlavne na snurky ...... Sadla mu ako uliata ....

Dnes sme boli od rana v meste, bol hic, miestami mi bolo na odpadnutie ............... Esteze pofukoval sem-tam ten vetrik.............

pepies
18. jún 2009

baby-tehulky - potencialne dojky 😉, kamoska predava odsavacku Medela Minielectric, ak by mala niektora zaujem, nech sa paci:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6032017

pepies
18. jún 2009

este ak by chcel niekto, predam nemliecne kase za polovicne ceny - mam este mrkvovu, slivkovu a osmizrnnu. tiez 5ks balikov vlhcenych utierok Nivea - zelene - neparfumovane - bezna cena cca 120,- Sk / balenie - 5 baleni za 10 EUR.
Keby mal niekto zaujem, piste, likvidujem zasoby, mame toho strasne vela.............. 😝

Konecne som si dnes kupila polovicne plavky, huraaaa, tie tankini sa mi podarilo predat. 😉

pepies
18. jún 2009

Este posledny a uz Vam dam pokoj - sestra predava krasny ratanovy kos:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4883090

abetka
18. jún 2009

pepies ten kos je prekrasny, ale ja ho nastastie nepotrebujem. 😉
Pepies / ja som bola tiez v EME dnes, ale ja som si zase nevybrala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre