Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
11. mar 2010

July - ale však aj my sme začali v nedeľu a ešte stále nie sú úplne ok, takže rátam že až v pondelok bude všetko ok 😉

ellab
11. mar 2010

slivovicu nemááám, my sme tak už raz sestru nakazili tesne pred odletom, len len že dobehla domov 😀 😀 😀 si robím srandy a uvidím ako dopadneme ☹
zajtra ideme do Za na Alicu v krajine zázrakov, školská akcia 😉
julyb - pozdrav bb 😉

lenkamt
12. mar 2010

dobré zasnežené ráno 😅

Ellab - no ako ste natom???? 😨

my už len odkašliavame, dúfam že do pondelka máme po chorobe 🤐

ellab
12. mar 2010

dobré ránko 🙂
lenkamt - Artur už vyzerá byť OK, tak ak to nás nechytí, malo by to byť dobre 😉 našťastie 🙂

pepies
12. mar 2010

ahojte,
chorobam zelame skore uzdravenie .....

Ella, stastnu cestu Ti zelame, uzi si to aj za nas a pozdrav segru 😉

My stale soplime, ale uz je to chvalabohu menej......

Tak pekny vikend vsetkym 🙂

zuzu13
14. mar 2010

ahojte...
nejako tu je ticho... ja uz som zbalena...a teraz rozdychavam tyzdennu nepritomnost doma s rodinkou...
peknu nedelu... 😎

bibinka
14. mar 2010

zuzu- a kam ideš??? 😲 😲 😲

ukana
14. mar 2010

caute...zuzu, kde sa chystas? 😕 .my sme sa boli polyzovat, Jasenskej krasne sneží, doporucujem pre decka, naposledy sa vyjasit v snehu 🙂 ......... 😔 😝

lucxy
14. mar 2010

caute,,,no zuzu prezrad kam ides? 🙂 ň
ukana a kolko je ludi v jasenskej?

zuzu13
14. mar 2010

chystam sa do prace-tyzden zaucania...prave som si bola na stanici kupit listky na vlak...nechala som tam 22 Eur... 😝

lucxy
14. mar 2010

a kde budes robit

zuzu13
14. mar 2010

kde?v jednej spedicnej firme

zuzu13
14. mar 2010

ci si chcela konkretne miesto? 😅

pepies
14. mar 2010

zuzu blahozelame k nove praci, dufam, ze budes spokojna 😉

mne sa termin nastupu presunul na jun, uz som sa minuly tyzden zmierila s tym, ze idem do prace a zrazu zmena, stale sa mi to posuva 😉 ale jun by mal vyjst uz konecne aj z mojej strany, aj zo sefkinej 😉

tak peknu nedelu a Zuzu, stastnu cestu do ........... /tam, kam ides na skolenie/ 😉

lucxy
14. mar 2010

nie no myslela som tym ze kde budes pracovat

zuzu13
14. mar 2010

pepies, dakujem...ja budem spokojna...len aby aj zamestnavatel bol spokojny...xixixi

zuzu13
14. mar 2010

aha...ja chytra...nenapisala som kde,ze? ...no co uz...idem do BA na tyzden...

pepies
14. mar 2010

som si aj myslela,ze do BA, tak stastnuuuuu cestu 🙂

zuzu13
14. mar 2010

a potom budem v Ziline... idem si lahnut...rano o 2,30 budicek... 🙂

ukana
14. mar 2010

😉 lucxy, nebolo vela ludi, malo

zuzu, drzim palce, nech sa ti paci novej praci 🙂

pepies
14. mar 2010

ukana aj my sa chystame uz asi mesiac lyzovat a dnes nas odradilo to pocasie, asi ako kazdeho, kedze v Zaturci prsi..........
takze bolo v Jasenskej dobre?

bibinka
14. mar 2010

zuzu- šťastnú cestu a príjemný týždeň ti prajem aj ja a verím, že tá tvoja nová práca už bude v pohode 😉 😉 😉

ukana- aj my sme sa od rána niekam chystali ,lenže pri pohľade z okna mi bolo do plaču 😠 😝. ja už chcem jááááár

lenkamt
14. mar 2010

ahojte.

Zuzu - tak ti prajeme príjemný týždeň zaúčania 😉

Ellab - vám super oddych v zahraničí 😉

pre ostatné - utorok mc??????????????????????? 😀

saskarisko
14. mar 2010

ahojte,
my sme Sasku vysupli na balkon, a rodicia si kempili v teple 😅 ale jej sa tam tak fajne spalo 😅

Zuzi - tak prijemne skolenie. a kde budes byvat v ba ??
Leni - my mc asi nie, pre zmenu je Risko chory. aj ked predpokladam, ze v utorok uz bude zdravy, a bude mi skakat po hlave
😅

zuzu13
14. mar 2010

dakujem...aj ja dufam, ze neskoncim tak rychlo ako v terajsej praci...ale bohuzial je to firma, kde maju par stalych zamestnancov a ostatnych po skonceni zmluvy poslu dalej...bola som na to upozornena...ze rocne odtial odchadza neskutocne vela ludi...ale potrebovala som rychlo robotu, tak mi to bolo jedno...ale v dnesnej dobe je to tak asi vsade...
saskarisko budem byvat priamo na Zlatych pieskoch...s vyhladom na vodicku... 😀

julyb
15. mar 2010

Ahojte, my sme včera prišli z BB, nakúpili sme, ponavštevovali kopu známych a zase sa mi nechcelo íst do Martina 😝
V nedelu ráno sme už stupali na pohotovost, Matúsko mal zvýšenú teplotu, naštastie sa vyspal, napil a už je dúfam OK. len ma mrzí že sme nestihli pozriet dinosaurov v Európe...

Bibi, to si nevidela našu rannú cestu cez Šturec, mne sa chcela zastať uprostred, vystúpiť a plakať, nevidela som ani na krok a dnes to musí byt este horšie...

Zuzu, drž sa

😉

bibinka
15. mar 2010

ahojte, no julyb, teda, cez šturec by som sa dnes ráno neodvážila, všetka česť 😀 😀 .Dúfam, že Matúško je už OK, čo to bola viróza či čo??

zuzu- veru ,dnešná doba je zlá na robotu, ale človek musí byť flexibilný a nedržať sa jednej roboty akk to tam nemá význam. verím, že táto sa ti už vydarí a riadne sa tam zapichneš a vytrváš do dôchodku 😀 😀

naši sú chvalabohu zdraví, sople si už vôôôbec nevšímam, z dnešného snehu boli nadšení. čo ja som ráno skoro zinfarktovala keď som kukla z okna. kurňa, túto zimu by som už poslala najradšej do čerta 😠 ,.......ale čo, idem si dať s mužom vínka, nech mámlepšiu náladu 😅 😉 😉 😉

ellab
15. mar 2010

Helooooo 🙂
doleteli sme v pohode, je tu krasne slnieckovo, az na ten vietor 😝 vsak ako v anglicku 😀 😀

pepies
16. mar 2010

ahojte kočky,

July Matúškovi želáme skoré uzdravenie.

Ejuš, myslela som na Teba, tak si to tam uži, kukni IP .... 😉

bibinka
16. mar 2010

ellab- prajem ti aj celej rodinke skvelý týždeň a v poriadku sa vráťte všetci domov 😉 😉 😉 .............a v stredu si choď zacvičiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre