Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
7. júl 2010

už sme späť....bolo super...som úúplne odrovnaná.... 🙄 sme s mužom behali na tobogány ako malé decka 😀 😀 😀 ....idem spať 🙄

doseti
7. júl 2010

ahojte 🙂

aj my sme mali výročie sobáša 26.6. 🙂 11 rokov 😉

a chcem sa spýtať prečo chodíte do aquaparku až do DK?čo u nás neni dobre?myslím v Turč.T...len sa pýtam my sme ešte neboli ale sa chystáme 🙂

lenciatko
7. júl 2010

Ahojte,
aj my sme mali 5. vyrocie 2.7. 😀
Na dovolenku nakoniec nejdeme, usudili sme, ze aj tak nie su peniaze a treba na ine veci. 😅 Ale nevadi, hadam buduci rok. David ma dovolenku do konca tyzdna, tak mozeme zajtra aaj pozajtra do aquaparku a budeme mat. 😉
My chodievame bud do TEplic alebo do Mikulasa.
V tom Kubine sme boli len v zime, kedze tam je to dnu. 🙂

ukana
8. júl 2010

@doseti , poslala som ti IP, DK je z Vrutok o desat km viac ako do TT, a vstup na tri hod. s troma detmi mas omnoho menej ako v TT...atrakcie su zhruba rovnake vsade.....

sorciera24
8. júl 2010

@doseti ja mam v DK svokru, takze to spajame aj s nastevou 😀 je to lacnejsie a celkovo vhodnejsie pre mensie deticky, mne sa zda a naozaj ved do DK je len 38km...akurat nevyhoda je, ze je to len dnu, tak kto xce byt von a sa aj opalovat a uzit slniecko, tak asi Teplice....

abetka
8. júl 2010

aj my chodime do DK a sme tam velmi spokojni 😵

doseti
8. júl 2010

dievčence,ďakujem za oboznámenie so situáciou v aquaparkoch 🙂 totižto ja sa tam už vyberám od min.roka 😀 😀 😝 ale ja mám strach z nového,nepoznaného ked neviem ako to tam chodí a tak...neviem si to predstaviť a ešte ked musím dodržať ten presný čas 😒 ...no min.rok mal malý 1rok...teraz už bude mať 2r tak to už bude lepšie 🙂

ukana
8. júl 2010

@doseti neboj, dostanes na ruku take "hodinky" a vsade su terminály, ktore ti ukazuju zostavajuci cas.len ich prilozis k terminalu a ono ti to na displeji ukaze co a ako..a este mas 15 min. navyse na prezlecenie..my sme odisli asi polhodku skor, uz sme nevladali 😅 ....a na tie hodinky si aj nakupujes, potom pri odchode ti to zinkasuju...a vsade je mily a ochotny personal, vsetko nam vysvetlili pri vstupe... 🙂 urcite si to uzijete.... 😎 😎

lenciatko
9. júl 2010

Dievcata, vcra som zaila fakt najkratsiu navstevu aquaparku. Boli sme v Tatralandii v Mikulasi. Konecne sme sa rozhodli, ze ideme, ved muz ma dovolenku. Vika natesena, pobalila si vsetky hracky.... Ako sme tam prisl, tak sme si, ako inka, zaplatili CELODENNE vstupne, VIkina hned ze chce jest, tak sme si tam dali ten predfrazeny obed a ze KONECNE sa ideme kupat a vtom mala Vika - maminka, mne je zima a chce sa mi spat. Skusila som jej celo a ona s teplotou. NO co uz, tak sme sa zase zbalili a sli domov.... A veru, teplotu mala do vecera nad 40. Zrejme uzeh alebo malo pila ten den. fakt netusim. NO v kazdom pripade sa dnes uz zobudila rano a teploota len nieco okolo 37. Tak fakt skoda, ze to tak "vyslo" vcera. Ale aj tak - este ju moc na slnko nedavam, predsalen mala 40tky teploty..... Aj zajtra budeme chodit len po chladkoch.
Takze tolko k nasej "dovolenke".

doseti
9. júl 2010

@lenciatko no tak to je teda smola ☹ skoré uzdravenie prajem 🙂

matica2
9. júl 2010

ahojte 🙂
dosety my sme boli prví krát v tt v aquaparku a boli sme ako "vydláci vo velkomeste" hihi no ale už budeme vediet ako to chodí. najtiaž je prví raz. a chcela by som íst teraz do dk 😉

zuzu13
10. júl 2010

lenciatko, nevyšlo to teraz výjde to druhý raz... malej skore uzdravenie... 😉

my sme boli len TR v aquaparku....ale nejako ma to nenadchlo... 😅

ja som práve dozavárala egreše, dopila kafe, naložím veci do auta a šup s Luckou na záhradu...bazén...guláš...potok...pohoda... 😀
mm ide do práce, syn bude spat min. do 14tej 😅...takže my si užijeme sobotu s našimi 🙂

pekný deň vám prajem

doseti
10. júl 2010

@matica2 však toho sa presne obávam,že 1x budeme ako "sedlák v meste" 😀 😀 😀

@zuzu13 veru tm bol v práci...videli sme ho 😀 mm mal zas rannú dnes...

zuzu13
10. júl 2010

doseti ty poznáš mojho mangela??? no toto 🙂))

doseti
11. júl 2010

@zuzu13 ja ho nepoznám len mm mi ho ukázal 😀 lebo tm a mm sú kolegovia 😀 😀 😀 to si nevedela čo???tak už vieš...ahoj 😎

zuzu13
12. júl 2010

@doseti 🙂 už viem 🙂

doseti
12. júl 2010

@zuzu13 😀 😀 😀

lenciatko
12. júl 2010

Ahojte kocky, ako travite tieto dni???

zuzu13
12. júl 2010

@lenciatko vo vlastnej štave 🙂

ukana
13. júl 2010

..tak my dnes asi poobede smer Mošovce.... 😎 😎 aby sme neboli vo vlastnej šťave, ale v studenej vode 😀

lucxy
13. júl 2010

ahojte,,ukana potom daj vediet ako bolo my sme boli v Tur. Tep, na kupku a bolo superr

lenciatko
13. júl 2010

No my sa chystame vo stvtok na "reparat" toho aquaparku, David si berie dovolenku na ten 1 den. Inak som dala Viine na terasu bazenik, tak sa clapka cez den tam. Po vonku sa mi moc nechce chodit,je to vazne vycerpavajuce. 😝

zuzu13
14. júl 2010

@adiku no tam kukáme asi len my 🙂 😀

matica2
14. júl 2010

a čo tak čaj o piatej?

adiku
14. júl 2010

caj?? a o piatej?? v tomto teple??? jedine ak tak ladovy ale aj to nie skor ako po siestej....

matica2
14. júl 2010

jasnééé že ľadový 😉

zuzu13
15. júl 2010

🙂 ok...takže čaj o piatej...ale ja si dám čiernu horu 🙂

matica2
15. júl 2010

zuzu môže byt fantázii sa medze nekladú 😀 (taký čaj čapujú aj u nás 😅 )

matica2
16. júl 2010

bibinka všeeeeetko najlepšie k "18" narodeninám 😀 veeela zdravíčka, štastíčka a lásky cmuk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre