Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
20. apr 2009

pepies ja co som pocuvala na jednom radiu co je jedna relacia o detoch a o porodoch ,,,,tak tam hovorili ze napriklad byciklovanie vobec neskodi na mliecko,,,,,
to musis ty vediet aka chces byt ci chces nieco pre seba spravit a vzdy sa to daa,,,,ja napriklad cvicim bud cez obed alebo az vecer o 8mej 🙂

bibinka
20. apr 2009
pepies
20. apr 2009

no bibinka, ja normalne ziram, pekne si to napisala, je to pravda ......................... 😉

som sa aj pobavila, ze my tulenice, lenze ked bol clovek predtym chudy a zrazu preskoci aj tulena a je z neho mroz ................... ☹

pepies
20. apr 2009

lucxy bicyklovanie ma vobec nenapadlo, no budem mat za chvilu narodky, ze by mi muz kupil bicykel?
Porozmyslame .............

bibinka
20. apr 2009

pepies, ja som bola tiež zvyknutá na 50kg a teraz .... ☹ ale neva, ved schudnem ...niekedy...len teraz na to momentálne nemám sily a energiu.....ale večer sa už trochu krotím a aspoň nevymetám chladničku.

inak aj ja som uvažovala nad stacionárnym bic, hoci mám aj "panenské" korčule a bicykel....

lucxy
20. apr 2009

bibi ale ved ty mas dobru postavu 🙂

pepies
20. apr 2009

bibinka máš pravdu, že sú dôležitejšie veci v živote ako chudnutie ......... 🙂

lucxy
20. apr 2009

no pepies urcite su aj dolezitejsie veci to je jasne,,,lenze my sme zeny a chceme vyzerat dobre

bibinka
20. apr 2009

lucxy- som nespokojenec,presne ako písalla pepies, človek bol zvyknutý na iné.... a postava je fuč, ale našťastie sa "všetko" dá zakryť oblečením 😀 😀 😀 😀 😀 ...a mužovi sa to zrejme páči,čo ja viem, hoci mi občas povie, žre som akási veľká 😀 😀 -ale zo srandy, keďže sa mu to okamžite vráti v podobe mojich poznámok(tiež zo srandy), že má akési malé tričko 😀 😀

lucxy
20. apr 2009

bibi to bolo dobre,,,, 😀 😀 😀

bibinka
20. apr 2009

viete akú mám dilemu? kde sa mám učiť korčuľovať? na prašnej ceste to asi nepôjde a na ceste,alebo ihriskách keď vidím mládež aj starších ,ako im to perfektne ide, tak mám z toho obavy....a malé sebavedomie 😀 😀 Myslela som si pred 3 rokmi,keed som dostala korčule, že sa postavím a idem, ale bolo to tak,že som "korčuľovala" 15min a skončila ☹ na zemi....

pepies
20. apr 2009

bibi ja som vacne so sebou nespokojna, asi je to aj povahou. kde sa podela ta stipka sebavedomia, co som mala - he he he

pepies
20. apr 2009

vecne som myslela

lucxy
20. apr 2009

bibi vies kde sa zevraj dobre korculuje? teda moja susedka tam chodi,,,,pri ontarku na tej dlhej ceste,,,,takze najlepsie je sa tam odviest autom,,,inak ja mam tiez korcule uz by som ich mohla oprasit 🙂

lenkamt
20. apr 2009

čafte 🙂

to čo za téma? 😀 ja som pribrala obidva razy 22kg 😝 mám síce svoju pôvodnú váhu, ale tie kilá sú nejako divne rozložené, lebo som včera nezapla jedny nohavice spred tehu 😀

Peti - malý bude riadny šintrík, keď už teraz po tebe "ziape" 😀

lucxy
20. apr 2009

lenka ved ty si chude ziena co kecas 😀 mas super postavu

lenkamt
20. apr 2009

mám menej na prsiach a viac na bruchu 😀 alebo ako si to vysvetliť, jednoducho ten pás už nie je 60cm ani 65cm a tie gate proste nezapnem 😝 svine, ešte je možné že sa zrazili 😀

a práve konzumujem salko 😀

bibinka
20. apr 2009

lucxy- viem o tej ceste,ale tam je ako na Václaváku, takže robiť tam niekomu terčík posmechu sa mi nechce... 😀 😀 ,

lenkamt- aj ja mám tie kilá rozhodené takm,kde predtým vôbec neboli, nejako sa to "preložilo na iné miesta"

idem si dať obed a kafčo... 😉

pepies
20. apr 2009

leni to chudnutie uz nebudem načínať, lebo si sama sebe leziem na nervy. len ma žere to, že ideme na dovolenku a ja tam budem plašiť turistov.no čo, aspoň budú prázdnejšie pláže.............
už som vážne rozmýšľala, že to pôjdem zrušiť. no nechcem kaziť radosť mužovi a nášmu škriekajúcemu pokladovi ... musím si kúpiť nejaké šikovné plavky, najlepšie nejaký skafander ....
v meste v centre som videla nejaký plávkový výklad, neviete, či tam majú dobré plavky?

pepies
20. apr 2009

resp. nejaký skafander? 😉

bibinka
20. apr 2009

pepies neblbni, 😉 však sa to niekedy podarí, nemusí to byť nutne už toto leto 😉 a pripomenula si mi, že aj ma si musím kuknúť nejaké plavky...

zuzu13
20. apr 2009

no a sme doma....zase sa tu chudne....
pozrite sa na mňa...žiarivý príklad spokojnosti....20 kg navyše...a čo....zabijem sa? podstatné je, že som zdrava, mám sa rada a aj mňa majú radi, že je tak? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a že nie som štíhla?hmmm...chcela by som byť, ale nejako nemám ďaľšie sily na chudnutie...takže tak...a možno, keby som schudla, stane sa zo mňa nervozna potvora, kričiaca na svoje deti a polovičku...a to nechcem...takže pohoda, klídek....a sem tam aj tabáček s chmeľom....

baby, veď žena je krásna taká aká je....ale hlavne vo svojom vnútri....postojom k životu, k rodine.... 😉

takže chvíľka pokoja je za nami a teraz k veci...

lenka, neservítkuj ma s tvojou postavou....veď vyzeráš ako tvoja dcera.... 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
20. apr 2009

zuzu- ťa to vyprovokovalo,čo? aj mňa 😀 😀 😀

zuzu13
20. apr 2009

pepies, my sme boli min. rok pri oceane...a nikoho som neodplašila, ba dokonca neprišli ani z GREENPEACE...aby ma hodili naspať do vody ako bielu veľrybu 😀 😀 😀 😀

zuzu13
20. apr 2009

bibi, nie....len už som sa trošku zmierila s tým ako vyzerám.... 😅 ale samozrejme, že sem tam vybehnem na orbitrek, najnovšie sa chystám oprášiť bicykle a budeme chodiť celá family....no a záhrada...ta má tiež svoje čaro

lenkamt
20. apr 2009

preboha, až taká vyžla snáď nie som 😅 😀 ja som tým chcela povedať, že síce som chudá, ale aj tak nezapnem niektoré nohavice spred tehu, čo mi nejde do hlavy, lebo kg mám rovnako 😕 jednoducho mi zostala nejaká zošuverená koža na bruchu a tá asi zavadzia 😠

ja sa nesťažujem, a dobre som sa cítila aj ako 60kg 😉

kedy bude tabáček s chmeľom??? ja tento víkend nemôžem, potom môžem v sobotu, potom zase nemôžem, potom môžem aj piatok aj sobota, potom vôbec nemôžem no a to už bude jún 😀

bibinka
20. apr 2009

zuzu- 😀 😀 😀 že biela veľryba... inak tie sú chránené, nie? takže sú vzácne 😀 😀...................inak ja nie som nejako tučná, len taká "tvarohová",hlavne na bruchu 😝

matica2
20. apr 2009

ahoojte 🙂 no ste sa akosi rozpísali asi opadla jarná únava 😀 chudnutie je vdačná téma aleeee je vedecky dokázané že plnšie baby sú vyrovnanejšie a ak sa nezaoberajú furt chudnutím tak sú aj štastnejšie a menej v strese. nepozerajte sa na seba stále kriticky lebo je sto dvovodov na vás pekných. a tie 50 kilové slečinky co majú s toho života ked sa ani nenajedia a stále sa kontrolujú aby nieke deká nepribrali.

majkomajka
20. apr 2009

Tak to si mi teda dala Pepies. my sme maleho tiez splodili v Egypte kde sme boli na svad. ceste. Musi tam byt nejaka pozitivna energia ci co 😀
Ja som si objednala orbitrek ale zatial nedosiel. tak budem brat cvicenie zlahka a budem sa najma vela prechadzat. Bicykel milujem len asi nebude mozne ist na dlhsiu trasu. a teda asi si nan tak skoro nebudem moct sadnut po porode... ☹
Bibinka to pekne napisala. Hlavne nech je maly v poriadku, ostatne nie je tak dolezite a kilecka snad pojdu pomaly dolu. vraj aj kojenim sa chudne, ale pocula som aj opacny nazor.
teda baby, som tu zacala temu, co? sorry, nechcela som Vas deptat 😉 Len ma to zaujimalo 🙂

zuzu13
20. apr 2009

xixixi...bibi, že tvarohová 😀
matica, máš moje sympatie.... 😀
lenka, no môžeme aj dnes...s detmi 😀 okolo 15,40 budem na Ľadovni, počkaj ma a dáme si jedno 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre