Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
19. máj 2009

to je zvlastne mne praveze nic nechuti 😨 som ina

bibinka
19. máj 2009

zuzu-tú nechuť na sladké ti zááááávidím. Niekedy sa ovládnem na pár dní i týždňov, ale potom keď sa mi podarí trošičku zhodiť, tak zase jem kadečo s tým, že veď len takýto kúlinček a bác po pár týždňoch som zase tam... ale čo, tak budem mať v šatách faldy, hlavne, že som zdravá, no nie? 😀

lucxy
19. máj 2009

akurat som dovarila hovadziu polievocku,,,kto si da? ci uz vsetky spite? ja idem este pozehlit

bibinka
19. máj 2009

ja by som si dala,ale mala som na obed kuraciu s krupicovými haluškami....

lucxy
20. máj 2009

dobre ranko dneska vyzera, ze bude krasne,,,,tak uvidime, ale fuci dost vietor,,,,
mala sa mi zobudila 5,30 😠

lenkamt
20. máj 2009

dobré ránko 🙂

Lucxy - 😨 tak to poteší, ja tiež stále očakávam že sa začnú budiť o 5-5,30 ako minulý rok, ale našťastie stále "ťahajú" 6-7, dokonca cez víkend sa párkrát zobudili až 7,30 ale to keď pršalo 😀 a vtáky čušali 😀

zuzu13
20. máj 2009

dobre ranko, da si niekto kafe???
pridala som nove foto...kuk...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenkamt
20. máj 2009

ja už som dopila a idem makať na panské 🙂 volala mi dr. že máme prísť očkovať, tak držte palce nech sa zase niečo nepototo 😖 veď od tbc ju neočkovali a teraz rovno hexa+prevenar 😝

lenkamt
20. máj 2009

Lucka je zlatááááááááá 😵 😵 😵

lucxy
20. máj 2009

zuzu pocuuj nerob chute stym melonom,,,,,mala je podarena som to akurat malej ukazala tak hned vravela ze dievcatko ma dynu
my sme pred chvilou krmili macku 😀 no a zachvilku pojdeme vonku
a prave dopijam druhe kafco,,,takze asi tak
leni drzim palce s ockovanim 🙂

lenk30
20. máj 2009

ahojte martinčanky.

zuzu, že nechuť na sladké? práve som si urobila redukčnú krupicovú kašu. ani kúsoček bieloho neni vidno. celý tanier zagrankovaný. ja len rozlepím oči a už hľadám niečo sladké a potom sa sťažujem, že tie kilá od príchodu z pôrodnice nejdú svine dolu......

baby môj Filipko už má 3mesiačiky a 2týždne - už mu môžem obliekať krátky rukáv? včera mal len také tenučké body s drlhým, rifle a holé labky - ale chrbátik spotený jak fras - ale tomu sa asi v kočíku nevyhnem. lenže on keď nespí, tak v kočiari hneď jačí a beriem ho na ruky, tak sa bojím nech ho neofúkne

matica2
20. máj 2009

ahojte dnes bude horúco 🙂
ja so tiež bola na očkovaní s adkou a bála som sa toho ale len trošku zaplakala na to aké cirkusi predvádzala donedávna u dr 😅 len ju to bolí tak dávame chladné obklady.
ja by som tento týžden potrebovala počasie pod mrakom 😒 lebo babám sa zle pozerá ked im kvapkám do očí a dnu neobsedia

lucxy
20. máj 2009

halo halo,,,,leni ako dopadlo ockovanie?dufam, ze ok 🙂 stretla som aj Janku tak som jej hovorila ze mozno v piatok sa stretneme
no horuco je vonku riadne teda 😖 nemam rada hic
lenk30 minule som ta videla vo vrutkach,,,,podla mna mu mozes dat kratky ked je taky hic,,,,namiesto rifli mu daj nieco tensie ale na labky mu daj len tenke ponozky,,,moj nazor 🙂

lenkamt
20. máj 2009

ale dobre, presvedčila som ju že teda iba hexu a prevenar za dva týždne a nech jej to pichne do pravej , lebo na ľavej strane mala všetko zlé čo mohla mať 😅 tak mi všetko odsúhlasila 🙂 Lenka len trošku zaplakala keď jej pichli a potom pyšne s obrázkom v ruke odkráčala 🙂

takže za dva týždne zas prevenar, teraz tam budeme chodiť na očkovanie často 😖

lucxy
20. máj 2009

no vidis, tak v pohode,,,,chystas sa spat? 🙂

julyb
20. máj 2009

Ahojte,
tak dietko mi konečne zaspalo tak idem počítať ako sa máte, lebo nemám vôbec čas...Matko vymýsla ked je hore kde by čo vysrstil, tak ho len všade istím aby si lebenu nenabil...
Mne malého DR tiež zaočkovala minule obidvoma vakcínami a chytil dost vysoké teploty, ved som sa tu bola aj radiť s vami....

lenkamt
20. máj 2009

dnes nie, idem sa najesť, a zarobiť cesto na lievance 😉

Julyb- naša strašne zle zareagovala na tbc, tak mi prišlo divné očkovať ju hneď dvoma vakcínami, našťastie naša doktorka je super a dá na názor matky 😉 🙂

zuzu13
20. máj 2009

baby, ma neservitkujte...jete sladkosi a ste stihle...asi zacnem aj ja jest sladke a mozno pojde vaha dolu 😀 😀 😀

lenka super ze to tak zvladli...

my sme boli od 9-tej von a tatulko upratoval cely byt...komplet... 😀 😀 😀 no a Lucka prave zaspala, rano som uvarila len zemiakovu polievku a teraz idem robit halusky s kyslou kapustou a ja mam este od vcera zapekanu sparglu s brokolicou... 😀 😀 😀

lenkamt
20. máj 2009

mňam halušky s kapustou 😵 😵 😵 fuj špargľa 😀

ja tiež "žeriem" sladké na kilá, možno to je fakt tým 🤐 napr. včera celé salko 🤐

julyb
20. máj 2009

Lenka, no ved toto, mne sa to tiež zdalo vela na také mimčo a ona že to bude v poho, no a dostal riadne teploty naštastie Nurofen zabral, nabudúce budem vedieť...
Zuzu ta obdivujem s tým varením, mne sa tak nechce, navarím malému a sebe nie a potom vyžieram sladkosti a mám plet ako pubertačka....
Včera sme boli plávat, ocko si zobral pol dna dovolenky tak sme si to užili, dnes sme este ani vonku nestihli, montovali žalúzie, naštastie sú už fuč...Ked sa malým zobudí skočím asi do mesta ak nie je velký hic....tak ak niekto pôjde, zakričte na mna 😉

lucxy
20. máj 2009

zuzu tak sa aspon budeme spolu stravovat zdravo,,,,no niekomu riadne spaluje a niekto priberie aj zvody

matica2
20. máj 2009

baby poradte mi. kúpila som si kabelku u čínana a smrdí takým acetónom ale takým dačím. vetrám ju aj som ju vyumývala v jarovej vode a nič. čo s tým?

lenkamt
20. máj 2009

neviem 😅

zuzu13
20. máj 2009

lenka, poobede ti vezmem halusky von...chces??? 😀 😀 😀 😀
lucxy, veru...niekto moze papat co chce a vyzera vyborne...a niekto sa zhlboka nadychne vone klobasy a ma + 3 kg ...ale co uz...a zdrave stravovanie moze byt... 🙂
matica len vetrat a vetrat... 😀
julyb, no na jednej strane ma to bavi a na druhej strane musim...mangel stravu v praci nema...cez obed je doma...syn sa tiez nestravuje v skole...no a ja s Luckou...takze varim...

lucxy
20. máj 2009

matica no ja by som asi zmiesala ocot s vodou a dako ju vypucovala 🙂
ja som mala na obed mozarelu so zeleninou a rozkom 🙂

zuzu13
20. máj 2009

dnes dostala Lucka balik od hami... 😀 ..ma tam tie safari keksiky, 2 prikrmy a frutapuru...tak sa tesila, ze jej prisiel balik...xixixi... 😀 😀 😀
lucxy dobry obedik...este keby sa mi chcelo cvicik ako ty....ale co uz...bola som peso v meste tak to musi stacit 😀

matica2
20. máj 2009

akurát som to vydrhla octovou vodou a plasla na okno 😉
a ja mám rada mozarelu mnaaaam 😀

lucxy
20. máj 2009

matica potom daj vediet ci to pomohlo
no a na veceru si dam asi cottage chesse 🙂

matica2
20. máj 2009

trocha to pomohlo tak do večera to vydrhnem ešte viac ráz a vari bude kabelka použitelná aj medzi ludí 😅

lucxy
20. máj 2009

haaaaaaaaalooo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre