Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
5. aug 2009

My sme na tom ihrisku este neboli, len sme isli okolo. a nepotrebujem Riska nahanat po nebezpecnych smyklavkach. Tak kam potom v meste ? alebo sa stretneme pred Tulipom na tom zadnom mini ihrisku ? 😕

bibinka
5. aug 2009

čo som pochodila po detských ihriskách v MT a Vrútkach, tajk jednoznačne vedie to nové na ľadovni. hlavne z hľadiska akej-takej bezpečnosti. je tam časť pre menšie deti-tak do tých 2-3 rokov a pre väčšie. a je to ohradené, takže človek má prehľad a aspoň istotu, že sa decko nestratí.

pri deťoch je každá šmykľavka alebo preliezka veľké riziko 😝

bibinka
5. aug 2009

osobne si myslím, že nejlepšie je veľká izba bez nábytku,len s hračkami 😀 😀 😀 😀 ale to by som musela mať 4 izbový byt(najmenej) 😀

adiku
5. aug 2009

no bibi mi skoro tak nejak mame dankovu izbu len hracky a jeho postielka

adiku
5. aug 2009

preboha pisem ako tatar zevraj my s i prepacte prosim

adiku
5. aug 2009

dievcata mam najlepsiu kamaratku na celom svete je to ZUZU priniesla pre Nat krasnu tortu pozrite foto

larisa
5. aug 2009

Dobry večer mamičky,
adiku torta je pekna musela byt aj dobra 🙂 všetko najlepšie prajeme Natalke 😉

tak kde bude stretko pri Tulipe alebo v meste. 😨

lenkamt
5. aug 2009

jééééééj čenčená torta 🙂

ja som sa votrela k Lucxy k jej svokrovcovm 😅 tak nás uhostili že mám dosť do piatku 😀 mňam, no a fest má fešáka muža.

MajkoMajka - no veru Lucxy ti poradí 😉 🙂

stretko vidím zase že geniálne dopadne - akurát sme sa s Luciou bavili že za pražienkou /to je tá predajňa kávy pri nemocnici/ by mali mať vzadu nejaké posedenie a že sú tam aj nejaké zábavky pre deti, tak snáď by sme mohli aj tam.

v meste - ja osobne park pri Moskve nemusím 😅

tak sa dohodnite, ja prídem. no a najlepšie by bolo ihrisko na ľadovni 😀

saskarisko
5. aug 2009

Ahojte,
no ta praziaren viem, kde je. a to nie je nahodou nejaka skolka ?

kazdopadne sa Vam doobeda ozvem, ci ideme alebo nie, lebo Risko spadol na zahrade, a po 4 krokoch sa pyta na ruky. ukazuje, ze ho boli prava noha, ale ziadny opuch nikde nie je, ked ju stlacame, tak sa smeje. tak neviem, ci ju ma len presilenu, alebo si tam nieco podvrtol, alebo co s nou vlastne ma.

teraz si nieco tresol v posteli 😖 , tak utekam za nim

ellab
6. aug 2009

Ahooojte 🙂
ja sa stretka nezúčastním, mám doma manžela a dovolenkujeme 😀 😀 😀 😀

lenkamt
6. aug 2009

ahojme, tak dúfam že sa k niečomu dopracujeme 🙄

zuzu13
6. aug 2009

a co tak ist s detmi do hory...do hajov...??? 😅 asi blby napad, ze??? 😀 😀 😀

adiku
6. aug 2009

my stretko nic danko je chory berieme ATB, no tie haje tam by som sla sme lesne bytosti xixixixi

saskarisko
6. aug 2009

Ahojte,
nozka zatial vyzera fajn, ideme ju este zatazit von, a uvidime

a v skanzene nie su nejake preliezky ?

zuzu13
6. aug 2009

saskarisko, prelizok plna hora... 😀 konare, stromy....pne... 😀 😀 😀

saskarisko
6. aug 2009

no fajn 😀 😀 , a do ktorej hory by sme to pripadne isli ?

a ja este viem o jednom lese, kde je fajneeee. len to ma taky mini pidi hacik, ze je to v Ziline 😅

adiku
6. aug 2009

myslis ten lesopark ze saski?

lenkamt
6. aug 2009

no ja si do hory netrufam sama na dve deti, a neviem ako by sme sa tam dostali - toľko asi ešte neprejdú , teda tam hej ale nazad uniesť dve deti nezvládam 😅

Lucxy - ten prípravok na vodný kameň - pulirrapid - fakt pecka 😀

zuzu13
6. aug 2009

takze nic? ja som aj tak nejaka biedna...toci sa mi hlava...som unavena...a nic sa mi nechce...to asi z tej "mrchy" 😝 nic...vydrzim...ale poobede asi budem kvasit doma...poslem mangela von s malou a ja si asi lahnem, kedze zase nespime...pozera Oggiho a svabov...no inteligentna rozpravka...ale aspon oddychuje...

zuzu13
6. aug 2009

adiku, ako je dankovi???lepsie??? 🙂

adiku
6. aug 2009

ahojte dakovi ani nie sam sa pytal spat aspon teplota trosku klesla ale sa stale stazuje na to hrdlo a etse ma aj aftu v puse

zuzu13
6. aug 2009

moje zlatko...tak mu uvar ten yzop s medovkou...to mu trosku zmierni....

majkomajka
6. aug 2009

Ahojte. dakujem ze odpovede.
Lucxy sa mi ozvala sama na IP. dakujem Lucxy. uz som aj odpisala.

Saskarisko - mame sa fajn. stretli sme Vas vo Vrutkach na ortopedii len som sa nestihla prihovorit, lebo sestricka prv kecala s tebou a potom nas uz brala dovnutra. mala je nadherna.

Bibinka - maly je zlaty len bojujeme s kojenim. raz sa koji dve hodiny, potom, 10 min ale pyta si kazdu pol hodku az hodku, potom to vygrcka.... takze si nemozem nic planovat, lebo nikdy neviem kedy, ako dlho a po akom case bude papat 😒 Dufam, ze coskoro budeme mat aspon aky taky rezim.

adiku
6. aug 2009

medovka je uz uvarena 🙂

zuzu13
6. aug 2009

tak na zdraviicko 😉

lenkamt
6. aug 2009

Adiku - nechceš na tie afty ter corsodyl, fakt je super 😉 to máte tú chorobu čo my 😝

saskarisko
6. aug 2009

Adiku - ano, myslim lesopark. a Zuzu urobila krasnu tortu Natalke

Majkomajka - to fakt ? ja som si ani nikoho riadne naokolo nevsimala. lebo ma minule ta "uzasna sestricka" minule vystrasila, ze bude mat mala pavlove remienky. 😠 tak som isla dovnutra s velmo malou dusickou. a dakujeme 😵

no nas Richard je dnes upiskany, urevany, protivny 😖 nechce sa mu vobec chodit, len by sa vozil. nakup v tulipe mi cely prereval, a premrncal 😒 ak sa z toho nevyspi, tak bude poobede "labuzo"

a bude teda niekde to stretko, alebo nie ?

saskarisko
6. aug 2009

jaj, a Adiku na afty je dobry tantum verde (to nam poradili v nemocnici), gencianka, alebo aj herbadent (to mi dali zase info v lekarni). Dankovi skore uzdravenie

zuzu13
6. aug 2009

fiiiha...no afty...hmm...tak ja ti na to poradim tu salviu...
...som ako baba korenarka...xixixi... 😀

zuzu13
6. aug 2009

teda nepit ale len vytierat odvarom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre