Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
11. aug 2009

lenka, dr. D. ... sa nevyjadrila...lebo nasa ma dovolenku...ale jedine co som rozumela povedala ze fiha...no riadne...a to bolo vsjo...potom povedala sestricke co mi ma dat...aky recept a zvysok vybavila nasa sestricka...takze neviem...ale hrdielko ma hrozneeeeeeeeeeeeee...ale som jej vysvetlila, ze ked bude vela pit a cika tak vsetku chorobu vycika a ak bude aj papat tak za chvilku je zdrava, lebo choroba ma rada len prazdne, hladne bruska a spinave ruky...xixixi...takze za doobedie spapala 1 parku s rozkom, orechovnik, cele pecene stehno, vypila cca 1,5 l. tekutin...takze som spokojna a antb. zjedla s takou chutou, ze man natiahlo za nu 😀 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

dobrá diagnoza že fíha no riadne, a nebolo to na nemocnicu? 😀 tak asi angína a to no riadne bolo asi že zapálené 😀

ja som mojím musela kúpiť cebion multi - sirup lebo chodia a vypytujú lieky 😀

bibinka
11. aug 2009

čaute, no ste toho popísali za dnešok 😀 😀 😀 😀
v prvučičkom rade všetučko naj naj na Zuzkám, Zuzankám, Zuzuľkám a Zuziskám k dnešnému sviatku!!!!!!!

ad poisťovne: ja mám Dôveru a som spokojná, nejdem meniť. mm má spoločnú a to je teda záhul, chce zmeniť, len na to nemáme čas a asi do septembra ani nestihneme(sme lekváre 😀 😀 😀 ), a deti majú všeobecnú. našťastie všetci dr.,ktorých navštevujem majú zatiaľ zmluvný vzťah, dokedy, to neviem, ale zatiaľ som nikde neplatila(teda okrem zubárky)

ad choroby: adiku, verím, že to najhoršie už máš zažehnané a deťúrence sú už oki 😉
zuzu13, ty si teda lepšia doktorka ako tá zástupkyňa ,lebo tá psychológia, s ktorou si šla na Lucinku je úžasná 😉 😉 😉

dnes je tak "fajn", boli sme aj vonku zavčasu ráno, pobehali sme všetky kaluže, aj kávu u ukany sme postíhali ,no a teraz krpci konečne drichmajú 😀 😀 😀 😀

vítam novú kobylku 😉

lenkamt- Fifko je taký hypochonder, že si každý deň pýta nejaké liečiky a dostane vždy len vit.c 10mg a spokojnosť. ale v zime fičal tiež na mulťákoch, to spotreboval vždy jedno balenie na mesiac 😀 😀

larisa
11. aug 2009

sari viem kde je stredisko,

zuzu13
11. aug 2009

bibinka, no ved ja to viem...len nemam kedy studovat na MUDr. 😀 😀 😀 😀 😀 ...a nakoniec aj tak si vystacim s prezyvkou baba korenarka... 😀 😀 😀
aj Lucka si pyta tabl. tak jej vzdy supnem natrium fluoratum...na zuby...xixixi...lebo co mala brontikov uz dojedla....a nejako mam vzdy vypadok pamate v lekarni...takze zabudnem kupit... 😀 😀 😀

ukana
11. aug 2009

my mame Vseobecnu zdravotnu a spokojnost 😎

u nas tiez vitamin C je na vsetko, na bolave brusko, hrdielko, hlavu........a zabera 😨 😅 😀

adiku
11. aug 2009

bibinka uz to naozaj vyzera ovela lepsie Danko uz uplne a Nat tak na polovicku prve tri dni boli najhorsie

u nas tiez vseobecna vsetci 4 a zatial sme spokojni

bibinka
11. aug 2009

k tým poisťovniam: ja to nechápem, že dotyční dr.nemajú na ambulancii vycapený papier, že napr. s tou a s tou poisťovňou bude ukončený zmluvný vzťah ..... ved ako k tomu človek príde, že k zubárovi si nachystá 20 eur(napr.) a vysolí 100? 😕 😕 😕 😠

adiku- to je dobre, že ste už relatívne fit

nicolmt
11. aug 2009

davam do pozornosti dake akcosky co som nacitala ked som po 100 rokoch sla busom 😝
http://www.kamdomesta.sk/martin/kultura/mesto-v...
a
co som nenasla vobec na webe 😠 je ze 22.8 su od 12.oo Sklabinske hradne slavnosti 😅

matica2
11. aug 2009

nicolmt ja som tu slabinu našla na nete ale niekedy pred mesiacom 😉 a ak nebude pršat tak pojdeme

ellab
11. aug 2009

Ahooojte 🙂
Zuzkám všetko naj 😉
Ja som sa práve vrátila z nealkoholického pivka z ľadovne 😉

Ako ste sa mali na stretku? My ešte stále dovolenkujeme, takže som neprišla, ale potom sa určite zúčastním! Aj nejakého večerného 😀 😀 😀

lenkamt
11. aug 2009

žeby sme išli v piatok do kriváňa? 😀

ellab
11. aug 2009

Heeej do kriváňa, super 😀 😀 😀 Len neviem čo môj mangel na to 😝 😝

ellab
11. aug 2009

My máme šetvi všeobecnú zdr. poisť., zubára a očného platím v plnej výške, lebo nemajú zmluvu s nijakou poisť 😖 akurát zajtra idem s deťmi na prehliadku k zubárovi, dúfam, že im nič nebude robiť!!!!!!

nicolmt
11. aug 2009

leni no a niekde blizsie by to neslo 😝
ja som akurat dozehlila druhu varku..este ma cakaju dalsie dve 🙄

ukana
11. aug 2009

nicolmt, ja tiez ked idem po rokoch autobusom, dozviem sa o vsetkom moznom z tych letakov 😅 a pobehujem po buse, aby som vsetko precitala 😀 .............na tu Sklabinu urco pojdem, raz ma tam postipala vcela, o rok sa nam tam pokazilo auto, tak tento rok si to tiez nenecham ujst 😀

lucxy
12. aug 2009

dobre ranko,,, 🙂 popijam kavu a mala mi tu uz hovori, ze kde je Verca,,,,hihi,,, 🙂

zuzu13
12. aug 2009

ahojte
my sme zazracne zdravi...Lucka ma ciste hrdielko...nekasle, nesopli...tak ja tomu nerozumiem...ale antb. papa...tak dufam, ze nas nic neprekvapi...v sobotu mame ist na chatu...tak som zvedava...

lucxy
12. aug 2009

zuzu tak to je zazrak

zuzu13
12. aug 2009

xixixi...no necham sa prekvapit...ale brala by som to... 😉

zuzu13
12. aug 2009

idem si spravit kaficko a pozriet s Luckou Safari na stv1...zatial pa

lenkamt
12. aug 2009

ahojte 🙂

ale veď to bola len taká sranda, aj keď možno sa zase dohodneme 20.05 že ideme 😀

super že Lucke je lepšie 🙂

ako dnes ku Sarikovcom??????????????????????? počasie divné 😅 v prípade mokra navrhujem tulip 😉

saskarisko
12. aug 2009

Ahojte,
Lenka - uz zacina vykukat slnecko, tak hadam bude dobre. poobede odkryjem pieskovisko, nech sa troska presusi.

Nicol - predpokladam, ze ides nasledovat Lenku, takze instrukcie su u nej

A este niekto sa prida ?

Zuzu - teda to je megarychle uzdravenie. Lucka je vyborny pacient 😉

nicolmt
12. aug 2009

sari hej ideme s lenkou kolektivne 😉 sara sa uz tesi, vsak s riskom su dobry sparingpartneri 😅

majkomajka
12. aug 2009

Ahojte baby. zda sa mi, ze ste sa tu nedavno bavili o plavani babatiek (tak sporadicky vas citam 🙂 ) a nes som v buse zazrela, ze na Hurbanke zacina plavanie pre babatka od 6tich mesiacov od Septembra. tu je link:
http://fitklub.sk/index.php?option=com_content&...
My sme na to este bohuzial malicky ☹

Saskarisko - ako to nakoniec dopadlo s tymi Pavlovymi remienkami pre Sasku?

lenkamt
12. aug 2009

ja to zatiaľ vidím na odchod spred terky o 15.30 😉

lucxy
12. aug 2009

lenka inak zabudla som ti pochvalit torticku

lenkamt
12. aug 2009

no teda 😠 😀 nabudúce sa prídeš nervačiť so mnou 😉 😀

lucxy
12. aug 2009

ok

lucxy
12. aug 2009

tak idem zehlit 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre