Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

majkomajka
24. sep 2009

Julyb - nam lekarka poradila dat nejake nosove kvapky, alebo spray na baze morskej vody, napr. MAR a potom odsavat po nejakych 5-10 minutch. myslim, ze to pomaha, aj ked je to boj. maly ani neplace, skor krici, vrti sa a odtlaca mi ruky ☹

zuzu13
25. sep 2009

dobre ranko, uz som doma zo skolky...idem si dat kafe, a zacat upratovat, varit, prat, zehlit, cistit zeleninu zo zahrady...no a ked skoncim, idem pre Lucku 😀 😀 😀
pekny den

zuzu13
25. sep 2009

fiha...dnes je tu "rusno" 😀

abetka
25. sep 2009

zuzu- ako to mas dobre naplanovane. Ja mam dnes MM doma a to nikdy nic neurobim.
Ja idem do mesta poplatit ucty 😠 a pre maleho do sanatoria.
Zuzu- inak to mas aku pracovnu dobu. JA by som uz asi nezila 😝
A tiez mi treba zehlit a periem postelne pradlo, tak aj obliect periny. Sa mi nesce 😅

zuzu13
25. sep 2009

abetka od 8-20...12-tky...prezila by si...da sa to...a normalne mi to viac vyhovuje ako kazdy den 8 hod. v praci 😀

abetka
25. sep 2009

zuzu- no ja som robila 12, ale mala som jedno dieta a celkom sa dalo, ale nerobila som vikendy.
Ja mam pocit, ze si strasne vela v praci. No, ale zial peniaze treba a preto za chvilu aj ja naklusem. Stavba zerie a jest treba 😀

adiku
25. sep 2009

ale zuzu je makac a je v praci dost ale ma aj volno ved sa pozrite pisala uz o 7 hod 😀 a vsetci boli z toho tak paf ze su az do teraz ticho xixixixi

zuzu13
25. sep 2009

adiku 😀 😀 😀 si to vystihla 😀 😀 😀

ellab
25. sep 2009

Ahojte 😉
ja som dnes nebola v robote, tak som sa k počítaču dostala až teraz 😝
julyb - máte dobrý slovník 😀 😀
pepies - nášho Adama tiež čítanie nebavilo, zaujímalo ho všetko technické a drží ho to doteraz 😅 😅 rozprávať začal dosť neskoro a teraz pusu nezavrie 😎

julyb
25. sep 2009

Ahojte,
my sme doma od DR, naštastie netreba ATB, len sirupy a kvapky 🙂
Ela si rob srandu, ved to je taká situácia ,ked to povie že smiech cez slzy 😀 😀 😀
Matúško nihy zbožnuje na nich sa naučil všetko rozprávať, lebo opakuje ako papagáj 🙂 😅
Abetka ako s tou Vojtovkou idete to cvičiť?

lenkamt
25. sep 2009

ahojte 🙂

baby môj muž bol najprv koko, teraz kotko, ešteže nekokcú 😀

inak od včera mám zlé, zlé deti 😝 muža som telefonicky pripravila že ich od jeho príchodu nechcem vidieť 😝

na imuno som čakala hodinu kvôli výsledkom a výsledky naprd - má nejaký deficit niečoho v bunkách, takže nejdeme očkovať živou vakcínou mumps, osýpky, rubeola, lebo bla bla bla. takže ten nádor sme mali stopro z tbc 😝

pepies
25. sep 2009

ahojte,
maly teraz vstal, najedli sme sa a ideme vonku, len sa mi zda nejaky vietor vonku, nie je kosa nahodou?

lenkamt
25. sep 2009

ja idem zožrať salko na nervy a ľahnúť si, kým diabli spia 😝

ellab
25. sep 2009

No ja som trochu upratala a idem po deti 🙂 🙂
Čo chystáte na víkend? My rozmýšľame nad bicyklami po žilinskej hrádzi a nejakú turistiku, napr. jasna, že je tam nejaký náučný chodník pre deti "karkulka", tak uvidíme, čo nakoniec stihneme, lebo mm má ešte nejaké"povinnosti" na Lipt. mare 😝

ellab
25. sep 2009

julyb - môj zase hovorí pizza s mäkčeňom 😲 😲

abetka
25. sep 2009

julyb- dala nam rehabilitacna tyzden este, som ju poprosila, lebo maly bol nedavno chory a zase prechadzame adaptaciou, tak nech si zvykne, ale neminie ho to ☹ .
Leni- ti verim, ze ti davaju zabrat a mas moj obdiv. Ja uz by som bola v sucanoch .A ten nador predsa z Tbc?Ja uz nicomu neverim a ja idem davat ockovat len povinne a nepovinne len hepatitidu A u maleho. Mala uz je 😉

matica2
25. sep 2009

ahooojte 🙂 huráááá piatočééék 😀 sa teším na výkend lebo zajtra nejdeme do práce tak sa môžem doliečovat 😉

zuzu13
25. sep 2009

ahojte,
matica super...volny vikend potesi...
Lucka uz spinka, okupana, napapana...a ja sa idem ucit...takze dobru noc... 🙂

adiku
25. sep 2009

fiha ucit kde su tie studentske casy ked sme sa museli ucit a nechcelo sa nam, teraz by som kludne nieco postudovala akurat ze takto vecer uz nevladzem nic,
u nas isla spat prave Nat Danko este troni a netusim ci zaspi 😒

bibinka
25. sep 2009

ahojte, veru, konečne piatoček. Nožky si pomaly necítim, v práci sa krútim jak pipi , odbieham od stola k stolu a nasávam nové poznatky 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu- čo som to čítala, čo bolo s Lucinkou? 😲 😲 našťastie je všetko OK, len musíš strážiť čo bude papkať aby sa to nevrátilo. a v práci ako? vari dobre, nie, keď ťa už aj skúšali? 😅 😅 ty obstojíš, neboj, si šikovnica šikovná. a to robíš nejaké turnusy že pár dní ťaháš v kuse a potom vkuse nejaké voľno, či obdeň? popíš situejšn 😉

matica- len sa vylieč 😉 😉 ,a Saška ako zvláda škôlku?

lenkamt- a bolo dobré to salko? si mi urobila chuť ,idem si aj ja jedno otvoriť 😀 😀 😀

julyb- Matúškovi prajem skoré uzdravenie 😉, keď to ostane len pri nádche, je to v pohode, horšie keby sa to zhoršilo ☹

náš Alexinko stále nerozpráva, len brboce a klokotá a nič poriadne zo seba zatiaľ nevysúkal. ale vzdor sa u neho dneska prejavil teda riadne 😝

zuzu13
25. sep 2009

adiku, mne sa nechceee... idem asi spat...kaslem na to...ak budu pindat, tak nech mi zabezpecia upratovacku, kucharku na den a ja sa naucim...oni si asi myslia, ze piatok volny a ja si asi doma valam sunky...no co...zabudol vol, ze telatom bol...nech si trhnu...idem spat...

adiku
25. sep 2009

spinkat?? tak si dobre oddychni ja som zatial sama mm siel s autom do bazaru a je tam uz sakrametsky dlho

bibinka
25. sep 2009

adiku- a vy idete predávať auto?

adiku
25. sep 2009

ale bibi to nase stare daewoo matiz uz len aj tak stoji a stoji a chatra

adiku
25. sep 2009

uz takmer rok mame sluzobne a to pouzivame aj na sukromne ucely cize toto je zatial zbytocne kedze som sa stale nerozjazdila

bibinka
25. sep 2009

hmmm, tak to sa vozí na služobnom, čooo? 😀 😀 😀 😀 , ale jasne, chátrať môže aj v bazári 😀 😀 😀 a do ktorého ste ho dali? ...........no a prečo ty nejazdíš? sa bojíš? 😕

adiku
25. sep 2009

bojim sa ako cert kriza to vies robila som si vodicak v 18tke a od vtedy som toho veru vela nenajazdila 😨 takze sa asi najprv rozjazdim a potom sup ho poviem mm nech mi kupi auticko 😀

adiku
25. sep 2009

aha boli sme aj v trusalke minuly tyzden a dnes isiel do AAA v ziline tam mu dali lepsiu cenu tak im ho nechal teda predal xixixixi

adiku
25. sep 2009

takze mm siel na pivko asi od radosti alebo zeby zapijat zial za nasim malickym autickom?? no iste je ze ja som doma takze pojdem asi o chvilu do hajan majte pekny vikend

bocmanka
25. sep 2009

😵 čaute, ja mám doma dvoch nádchových, marka a manžela...ale chystáme sa v nedeľu do bojníc, sú tam rytierske dni na zámku a býva to krááááááásna akcia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre