Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
10. mar 2009

Ahojte,
tak aj my patrime k spokojnym zakaznikom kocika Baby design, mame Sprint 😀

Nicol - my sa vozime v kociku este aj teraz, ale hlavne na dlhsie trasy, alebo ked je takto mokro, a ked sa m nechce Riska nosit a jemu nechce chodit 😅
Zuzu - drzime palce 😉

ukana
10. mar 2009

zuzu, tak Viktorovi Tfuj-tfuj, drzime palce 😉 😉 😉 😉 ale on je sikulko, nemas sa co bat 🙂

bibi, tak chori ste? dost deti je teraz chorych, liecte sa, ty mas maraton s chorobami, najprv jeden, teraz druhy 😒 😒 ☹ uz nech je jar, slniecko, to je najlepsi lekar 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu13
11. mar 2009

dobreee raanko...tak ja od 4-tej nespim{zeby nervy? 😀 }...o 6-tej som vesala pradlo na balkone....ako sibnuta 😅
dakujem za syna, verim, ze to dopadne dobre... 🙂

adiku
11. mar 2009

zuzu nic sa neboj urcite to dopadne dobre myslime myslime 🙂

adiku
11. mar 2009

a zuzu potom mi ring

pepies
11. mar 2009

zuzu aj ja drzim palce !!!!!! nech to dobre dopadne 🙂

abetka
11. mar 2009

ja tiez periema idem prave vyvesit a potom ma caka Mala a letime k zubarke 😀

lenkamt
11. mar 2009

aj ja periem 😀 takže čakám že vyjde slnko 😠

Ikulka niečo mala??? 😕 ak áno tak všetko naj 🙂

a samozrejme myslíme na Viťa 🙂

nicolmt
11. mar 2009

leni sa obavam ze sa nacakas 😝 na to slnko 😎

jo a ja mam uz davnejsie vybraty Baby Design kocik 😉 len este neviem ktory, musim ist live mrknut next tyzden ked budem moct ist medzi ludi uz...mne sa paci Mini new alebo Tini...take malicke, ako ja a sara 😀 a kedze je to na leto a necaka ma (hadam) predieranie sa snehom tak by mohli byt OK

matica2
11. mar 2009

ahojte 😉
lenka ikulka mala včera narodky 😉

matica2
11. mar 2009

dnes sme boli v tesku na nákupe a som si najivne myslela že ked pojdeme doobeda bude málo ludí aaale pri pokladniach rady ako na vianoce 😒

pepies
11. mar 2009

babulky kto ide dnes cvicit do haly - hopi hopi aerobic???? 😉

bibinka
11. mar 2009

ja dnes nemôžem, lebo obe deti sú kaputo-kantáre a nemôžem sa od nich odtrhnúť ani na wc. a letíme s Fifkom na očnú pohotovosť, lebo má taký staršný zápal spojoviek,že pomaly nevidí a popraskané žilky v oboch očiach.

zuzu- ako dopadol Viktor? 😉

lucxy
11. mar 2009

bibi som si aj myslela, ze dneska nejdes 🙂

pepies
11. mar 2009

bibi tak drzim Filipkovi palce, zapal spojiviek, hmmm, nic dobre ☹ ......... tak nech sa rychlo vylieci..... 😉

mne sa dnes nechce hopsi-hopsi, strasne ma boli hlava, ale urcite pojdem, dnes som sa bola vyvetrat tak akurat na pasovom, esteze tam nebolo vela ludi ............ 😉

matica2
11. mar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=CwtOSOEL9rE


asi tu vsetko cvičí tak malá inšpirácia

😀

lenkamt
11. mar 2009

Zuzu, no ako????????????????????????

Ikulka mala 18? 😲 to by chcelo oslavičku 😀

abetka
11. mar 2009

ahojte
zuzu asi oslavuje 🙂 😵
Ktom to tu prekrocil prah dospelosti? Ikulka vsetko najlepsie a vitaj medzy nami, zenami 😀 😀 😀

zuzu13
11. mar 2009

ahojte.....
...nieeee...neoslavujem....aj ked....rukav by som si nedala odtrhnut.... 😀 😀 😀 😀
Vito je spokojny, tak som spokojna aj ja....teraz nam nezostava nic ine, len cakat...ale hlavne, ze to ma za sebou....este nech ma za sebou operaciu a je vsetko ok...

no a IKULKE....vsetko naj...naj....naj,... 😉

zuzu13
11. mar 2009

ty kokso...ze za sebou....s "u"....te pic....no bomba...normalne sa cervenam.... 😅

martina7905
11. mar 2009

ahojte abenky ako sa tu mate ani cas nemam sem prist co je tu nove 😉 my sme zatial zdravi len muz je chori trska tak coskoro ze budeme fit

saskarisko
11. mar 2009

Ahojte,
Ikulke - vsetko naj 😉

a babenky, ktore ste chodili na Robika alebo chcete vediet, co sa tam robi, tak urobte kuk na tieto fotky
http://picasaweb.google.sk/robikmt

bibinka
11. mar 2009

ahojte- tak Zuzu, hlavne, že chlapec je spokojný. A bolo to náročné? lebo ja keby som robila testy z matiky, tak určite zhorím jak fakľa 😀

baby, díky za Fifka, chudák, normálne ho zložilo. Boli sme napohotovosti a tá mudra mu našla aj zápal priedušiek,neviem či jej mám veriť, a škli sme aj na očnú pohotovosť. a tam na mňa sestrička vybafla, že pohotovosť je len pre úrazy oka. No,ale dala nám pamykon, tak kvapkáme odušu. i keď Fifko bojuje z celej sily,aby som mu do tých očí nekvapla 😠 😠 😠 .A má aj sumamed. takže sa budeme trápiť..... už aby boli obaja zdraví, juj...

lucxy- no hádam na to cvičenie pôjdeme o týždeň 😉

abetka- ako malý, už je fit?

matica- 😀 😀 😀

ukana
11. mar 2009

babule, ja som teraz dosla domov, od siestej na nohach, 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 idem: sprcha, postel 😝

bibi, uz sa vyliecte konecne ☹ ☹ ☹

zuzu, tak super, ze Viktor ma dobry pocit z toho monitoru 🙂 🙂 🙂

matica2
11. mar 2009

to by bol zážitok keby tie monitory dali rodičom 😀 ja by som urcite pohorela teraz po niekolkých rokoch doma s plienockamy a papanim a cikanim 😀

bibinka
11. mar 2009

matica- detto, ja už ani neuvažujem a kupujem len detské lieky ,ktoré sú omnoho drahšie ako pre dospelých- a pritom pramálo účinnej látky. až ma musel muž sprdnúť, že načo to kupujem( a pritom, že zdr.sestra 😀 😀 😀 😀 ) proste nerozmýšľam.... ja už chcem ísť do práááááce. 😅 l

nicolmt
11. mar 2009

sari jéééj 😅 😅
sranda ako tie dietky rastu...risko aj veronika su teraz uz velkáááci 🙂

ikulka
11. mar 2009

dievčatá ´dakujem...áno hurá už mám 18.....konečne som sa dočkaláááááááááá 😀 😵 možem piť čo mi hrdlo ráči.....
zuzi viťo to určite zmakol...je šikovný po maminke 😉
no veru ja by som si na niečo také netrufla, kde je moje a vedomosti správne vyjadrovanie.... a o ostatnom ani nehovorím už mám problém zrátať aj2+2 🙄 😕 booože ked sa vrátim do roboty asi sa budme musieť za seba hanbiť 😠

bibinka
11. mar 2009

ikulka- ešte stíham pre dnešok- všetko najlepšie 😉 😉 😉 😉

pepies
12. mar 2009

ahojte, tak vcera sme si fajn zacvicili..........
konecne svieti slniecko ......... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre