Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenk30
6. jún 2009

ahojte.
to je zase počko,. fuj. filipko už sa mi dnes precestoval z jedného końca postele na druhý, ale záver - že pád na hlavičku som mu prekazila, a to sa toľko snažil 😀
zasa sme spali len do polnoci a potom hrôzaaaaaaaaa

v utorok stretko kočíkove? môžem pridať aj ja? kde?

lucxy
6. jún 2009

ahojte,,,vsak v pondelok sa dohodneme, ze kde bude stretko 🙂
ide prsat ci nejde otras 😠

julyb
6. jún 2009

Bože nech už prší, v piatok nasadili trávu tak nech rastie do kelu 😠
Tešíme sa na stretko...

lucxy
6. jún 2009

nieee nech neprsi,,,,,az vecer dobre? 😀

matica2
6. jún 2009

ved by vari nemuselo pršat stačilo by v noci 😅

julyb
6. jún 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Baby čo poviete na tento kočiar, hľadám golfáč ale taký aby bol aj na zimu, už nechcem Chicco lebo ten je len na teplé letné dni, najlapšie v Benátkach 😀 Kto má skúsenosti s touto značkou?

lenk30
6. jún 2009

julyb, takto sme my minulý rok chceli aby pršalo......to sme sadili trávičku, lebo sme mali svadbu vonku, tak sme chceli trávičku.............a potom tak zapršalo, že to bolo ryžové pole a semienka trávičky na asfalte 😀

matja
6. jún 2009

julyb, aký kočík chicco si mala? Ja som uvažovala nad týmto: http://www.hrajko.sk/sportovy-kocik-chicco-for-... myslíš, že je labilný?

adiku
6. jún 2009

aj ja blahozelam Laurinke veru ancul rastu nam tie dievky nase

ta nasa Natalia si uz chodi jedna radost, minulu sobotu presla obyvku a teraz si chodi po byte a ked uz citi pad rychlo sa niecoho chyti obcas aj padne samozrejme
vonku jej to zatial az tak dobre nejde ale neva ved ma len 10mesiacov

tak sa drzte vsetci a budte zdravi

bibinka
6. jún 2009

jáj, adiku, to Natálka je teda šikovnica, že v 10 mes.už chodí, musí byť zlatá 😉 😉 😉

julyb- ja som mala PP z druhej ruky, ale bola som max.spokojná, tá značka je "za nova" strašne drahá,ale zase stojí ten kočík zato. šla by som do toho.

nič proti chiccu, ale mne prídu tie kočíky ako keby boli pre bábiky, strašne labilné.ale je to len môj názor, tak ma neukameňujte 😅

konečne teraz spŕchlo,lebo deti boli akési divné, ešte aj teraz vykrikujú z postelí.

ankatrnka
6. jún 2009

..ahojte... 😀

bibinka
6. jún 2009

ahoj, vitaj medzi nami a hneď zo štartu sa nám predstav 😉 😉 😉

ukana
6. jún 2009

anka, ahoj.......bibi, ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............ako sa blyyyyyyyyyyyska............dnes bol teda tlak, decko mrzute, mna bolela hlava, ale uz je lepsie 😵

lucxy
6. jún 2009

no riadna trma vrma

julyb
7. jún 2009

Matja, ja mam Chicco Trio, ak chceš tak ti ho predám, vanička celkom ujde ale šporťák je len na leto, v zime je nanič, lebo tam nie je úplne pevná strecha ale vzadu je také niečo ako plachtička....

Bibi, no asi ho objednám a budem sa modliť aby bol super...

Adiku, tak Ti závidím že ti už malá behá, mne malý len popri nábytku a bojí sa pustiť....všade si prejde po štyroch, kde potrebuje....

My sme včera večer mali Fontánu doma, nie že by nám tieklo do bytu, ale ten koncert bol v športovej hale tak som este o desiatej počúvala vrešťať Joža R.....

pepies
7. jún 2009

ahojte,

July ten Peg Perego je dobry, len tie kolieska malicke ....................... ale to maju asi vsetky golface.
Ja idem predat ten moj Maclaren po dovolenke a idem si kupit golfac Chicco Multiway.

Tehulky, ktore nemaju kocik a mate zaujem, hlaste sa, predavam Quinny Speedy SX modryyyyyy pol roka pouzivany ....... 3 kombinacia ..... 😉

lucxy
7. jún 2009

ahojte,,,rano som zase pisala a vobec mi to neslo odoslat,,,,mame za pocasie ale aspon neprsi 🙂

matja
7. jún 2009

dakujem julyb, ale ja som chcela praveze cisto iba sportak. a taky, aky chcem, som este nenasla:
lahky, s prehadzovatelnou ruckou alebo aspon s otocnou sedackou, ziadna labilna konstrukcia, kvalitne koliecka

ankatrnka
7. jún 2009

no ahojte vcera som sa nemohla uz ozvat,sa mi mala zobudila od tej burky...no my mame chicco c5 a som s nim spokojna...aj mala sa v nom dobre citi..mali sme ho uz aj v zime a v pohode zvladol aj sneh.. 😉 ,

zuzu13
7. jún 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....tak sme doma....ajlenka je uz doma z vyletu...prisli sme naraz...my sme vybalovali z auta{teda moji chlapi...lebo ja som isla s Luckou na zmrzku} a lenka popri nas prefrcala 😀 😀 😀
bolo supeeeer....prisla aj nasa triedna,,,sme sa nesmiali az na slzy tiekli...vecer som sa presunula na druhu chatu...no a tam sme prespali...Lucka vstala rano o 8,30...ta vcerajsia burka...no to bola teda parada...bola som skrutena pod paplonom...ani som nedychala...okolo nas trieskalo....hrozne...s bleskom bolo hned praskanie...v usiach zalahlo...no hlavne ze uz sme domka...pracka perie a bude este aj zajtra prat....tolko sme toho zafulali 😀 😀 😀

ankatrnka vitaj v klube 😉

ankatrnka
7. jún 2009

..dakujem zuzu...ako pozeram tak to aj dnes vyzera na dobru burku.. 😉 🙂

matica2
7. jún 2009

ahooojte 🙂 no a pekný víkend zas máme za sebou ☹
ankatrnka vitáááááj 😀 😀 😀

pepies
7. jún 2009

ahojte, tak my sme sa dnes konecne vyblazneli vo wellnes, boli sme v ZA v Holiday Inn, len tie cesty su otras, isli sme radsej cez Zazrivu a Terchovu pekne obklukou do ZA, aby sme tolko necakali .................
Maly bol prvy krat v bazene a vyskal a strasne sa tesil........................... Bol bohovsky .......
Riadne sme toho nafotili, potom to nahodim do PC...... Esteze tam nikoho nebolo,takze sa aj matka-mrozica vyblaznela 😉

Zuzu tak ste mali super zazitok, nie je nic romantickejsieho ako chatova burka - he he he
My mame chatovacku bud. vikend, muz ma narodky, tak robime oslavu ako sa patri - 2 dni a 2 noci, len aby to pocasie vyslo .......

Lenka nech poda potom hlasenie, ako bolo v Piestanoch - Leni a kde ste tam boli ubytovani? Ako bolo? Chcem vsetko vediet 🙂

Ankatrnka vitaj a hod nejake infosky o Tebe 🙂

Pekny vecer vsetkym 🙂

julyb
7. jún 2009

Matja, tu je to PP čo chcem ja, ak by ti to pomohlo:
http://www.youtube.com/results?search_type=&sea...
a tu je Chicco:

https://www.youtube.com/watch?v=1CqnjE8WqRA
julyb
7. jún 2009

Ankatrnka máš zlatú dcérku.... 😉

ankatrnka
7. jún 2009

...dakujem este zopar foto nahodim len musim zmenit velkos nechce mi ich zobrat...nahadzovala som aj zopar mojich torticiek ale o budem musiet dat zvlast..mame skoro v rovnakom veku nase deturence.. 🙂

julyb
7. jún 2009

nahod sme zvedavé, veru veru detičky sú skoro rovnako staré 🙂

matja
7. jún 2009

julyb, ďakujem. PP vyzerá dobre. Lenže nechcela som golfové palice ale plnú rúčku, ale asi budem musieť z niečoho upustiť. No a tá cena je tiež dosť, za šporťák som chcela dať najviac 330 eur. Musím ešte pouvažovať, ale ďakujem za tip. Nevedela som, že na youtube nájdem aj kočíky 🙂

julyb
7. jún 2009

no ja som chcela tiež plnú ale ked chcem aj aby ditko mohlo byt otočené ku mne a nechcem Chicco tak mi ostáva už len tento, objednám ho ak bude na figu, dám ti vedieť 😀

matja
7. jún 2009

oki, ja mám ešte do augusta čas 🙂 Odkiaľ ho objednávaš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre