Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
15. sep 2009

no chvalabohu o spani nediskutujeme...treba spat...a to je fakt...takze hold smola... 😀 😀 😀
neviem si predstavit, ze by nechcela pocut o spani...teraz som bola pozriet juniora v izbe a ma pol hod. na to aby vypol telku a spat... 😀
idem aj ja haji...nech dospim, co som nespala 😀 😀 😀 dobru noc 😉

lucxy
15. sep 2009

tak mne mala nespala v nedelu a vecer, ze ona nejde spat,,,ja som uz mala nervy znej

ikulka
15. sep 2009

ahojte zdravím vás na chvilku od dnes mi končia staré dobré časy od zajtra makáááááááááááááááám 😒 tak sa idem ešte pochystať a zalahnem nech ráno vstanem mooooc skoro

pepies
15. sep 2009

caute korculiarky,

tak my stale horuckujeme................... zajtra pojdeme asi k MUDr. hlavna vec, ze som vcera hovorila mame, ze maly ma uz rok a este nebol chory a uz to mame tu............................. 😒

vsetkym pekny vecer.

martina7905
15. sep 2009

no ikulka nezavidim ti potom sa niekedy stav u mna a drzim palce v robote 😉 😉 😉

martina7905
15. sep 2009

pepies nasa mala tiez do roka nebola chora a potom na nu taka choroba prisla ze chytila obojstrany zapal pluc aj priedusiek tak sme si v nemocnici odlezali ale teraz uz je dobre 🙂

ellab
15. sep 2009

pridala so nejaké foto z víkendu 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenkamt
15. sep 2009

ahojme 🙂

chorobáčikom skoré uzdravenie 😉

Ikulka - príjemný štart v práci 🙂

Lucxy - som zvedavá či budeš mať svalovicu 😅

Ellab - ten Arturko je riadny herec 😉

naše herečky:
http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/Jesen2009#

ellab
15. sep 2009

lenkamt - tie tvoje babulky sú úplne úžasnéééé 🙂 krásne fotky 😉 keby som vedela, že budem mať dievčatko, hned by som sa dala nahovoriť 😀 😀

majkomajka
15. sep 2009

Saskarisko, dakujem, ale to by uz bolo asi moc. to by si mala takmer ako dvojcata (len s dvojtyzdnovym vekovym rozdielom 😉 ) Chodis s malou na celodenne vylety? a ako to riesis s papanim? my sme sa zatial odvazili najviac na 6 hodin.

Pepies - Jakubkovi skore uzdravenie. o chorobach ani nevravte, prave sme s manzelom straaasne nachladeni (mam to od neho) a len dufam, ze to maly nechyti. stale ked kychne, alebo zakasle tak zistujem ci nema horucky.

zuzu13
16. sep 2009

dobreee raanko...

martina7905
16. sep 2009

ahojte baby tak dnes ma byt teplucko 🙂 idem si ja spravit kavickua popijat

julyb
16. sep 2009

Ahojte,
pekné fotky 🙂
My ideme o desiatej do Vrútok na hudobnú, dnes sa črtá pekný den 🙂
Peťa ako malý???

lenkamt
16. sep 2009

ahojte 🙂

dnes orea 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a dohodneme sa na zajtra do tých vrútok 🙂

my sme boli na tej imunologii na krv, tak celkom dobre, plakala iba pri vpichu, potom už bola hrdinka 🙂

ellab
16. sep 2009

Dobré ránko 😉
lenkamt - prosím kedy je v škole rodičko? nie som si istá, či streda alebo štvrtok 😕

zuzu13
16. sep 2009

teda, takze dnes mate stretko ...nech vam pocasie pekne vydrzi... 😉

lenkamt
16. sep 2009

rodičko?????????????????????????? ja neviem o ničom 😅 mne verča vravela že budúci týždeň, však zavolaj učke 😉

ellab
16. sep 2009

lenkamt - však mi niečo vravela a ja nie som si istá, tak som nechcela trapasiť 😀 😀 😀 my ideme na krv zajtra, tiež na imuno 😝

bocmanka
16. sep 2009

🙂 bože baby, už by som sa do tej orey pridala a konečne vás videla...
ale u nás streda krúžky
záturčie výtvarná
lyžiarsky tréning..uf až od druhej do pol siedmej
tak si to užite
😀

lenkamt
16. sep 2009

však odvez chalanov a príď s Romy 😉 my vždy odchádzame o tej 18, tak akurát stíhaš ísť pre nich 😉

Ellab - však by si to mala oznámené v slovníčku 😉 či nekontroluješ? lebo ja už nie 😔 😅

ellab
16. sep 2009

lenkamt - ešte kontrolujem 😎 😎 náš Adam na povinnosti ešte nemyslí 😝 tak asi fakt až budúci týždeň, neviem čo stresujem 😀 😀 takže dnes Orea 😉

matica2
16. sep 2009

hello 😀
idem vás len pozdravit aby ste vedeli že žijem 😅 tak rýchlo mi teraz dni utekajú a ked som doma venujem sa babám lebo ked mám pobednú tak ich vidím len ráno ked ich zanášam do škôlky 😒 tak prajem pekný dník 🙂

saskarisko
16. sep 2009

Ahojte,
Orea - asi prideme 😉

Majkomajka - mala je na UM, takze vylety su v pohodke (ale aj pri MM sa da kojit v aute, alebo plienkou). vcera som jej vodu na mlieko chladila v potoku. akurat je vyhodnejsie, ak po ceste v aute zaspi, lebo inak nastupuje radio a la mama, a vyspevuje, a vyspevuje ... len mam zakazane uspavanky, lebo tie uspavaju tatina, ked soferuje 😅

majkomajka
16. sep 2009

Saskarisko - to s tym potokom je dobre 😀
no maly je sice na MM, ale odsavame a zahustujeme, lebo strasne grckal. takze to robime tak, ze vsetko nachystame na vylet, dame mu papat, chytro vyrazime a jednu davku si berieme sebou do termoobalu. No teoreticky by sa dalo, ze by som zobrala aj odsavacku, ale ja ti neviem.... Ako casto ti mala papa? Nas Timko 7x a ja dufam, ze sa to trosicku coskoro preriedi, lebo s tym odsavanim je to dost narocne. a to nevravim ake mam uz vymakane ruky 😀

saskarisko
16. sep 2009

Majka - v priebehu dna cca kazde tri hodiny, a v noci 1 - 2x

zuzu13
16. sep 2009

kdeze ste???dnes sa nebude kecat??? 😀

lenkamt
16. sep 2009

Zuzu, k 11.11 potrebujem zákonnú poistku, zajtra idem zrušiť v komunálnej 😉

lucxy
16. sep 2009

kva kva kva 😀

lenkamt
16. sep 2009

ozi, Lucxy, u kozmetičky bolo fajne, bola som tam 1,5hodiny 😕 a aj tak nevyzerám krááááááásne 😀

zuzu13
16. sep 2009

ok...dam ti vediet co ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre