Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
30. sep 2009

schodza?? kedy a kde sme sa dlho nevideli 😀

zuzu13
30. sep 2009

adiku...no jasne...gkt...to isti...spokojnost...
schodza???jaj...no ja ti neviem...hadam nejako zaciatko oktobra by sa hodilo...co ako??? 😀 😅 🙂

adiku
1. okt 2009

dobre ranko vsetkym a krasny aj ked chladny den

nicolmt
1. okt 2009

zima 😠 my uz sme zahajili interne domace stretka bo sa nam nechce byt vonku 😅 takze dobrovolnici na poobedie sa hlaste 😝
ozaj nechce niekto chodit na plavanie? ca okolo rok a pol deticky, www.fitklub.sk zaciname v utorok, konecne skvely cas 15.30 ale chyba nam este jeden kus 😉
schodza by mala byt! tento week ale nemoze lenka a buduci ja 😝 ale potom by to slo 😉

adiku
1. okt 2009

no ja by som plavat sla ale jedine doobeda lebo presne o 15.30 chodim pre Danielka a uz potom to nepripada do uvahy

zuzu13
1. okt 2009

...breee raaanko...
ja som uz bola v meste{vzbavit si veci na VsZP}...teraz som dopila kafe...a idem znovu do mesta...nakupit nejake ovocie...
vonku je celkom fajn aj ked to tak nevyzera...
idem...ozvem sa...pekny den

ukana
1. okt 2009

zuzu, ty si sikovnica, ja som chora, tak lezim, nic nevladzem 🙄 🙄 ............. 😝 ....a hlas mam uplne v p.deli 😅 ..................
poobede pre krpca do druziny, dnes chce byt dlhsie v druzine 😲 , tak pojdem az okolo 16.00.......... 😵

bocmanka
1. okt 2009

čauteee..
tak ja som mala v utorok infarktovú situáciu, volali mi z matejovej školy, že mal úraz..až mi zle prišlo..
našla som ho na školskom dvore v kŕči od plaču..potkli sa o seba s jedným chlapcom, a náš maťo dopadol na ľavé rameno dooosť nešťastne..
zrovna nik doma, tak s rominou do školy, na úrazovku, na rontgen, a späť na úrazovku, do toho romina škriekajúca opica a matej od bolesti mi skoro odpadával..
diagnóza
máme zlomenú kľúčnu kosť..
môj hrdina sa bude liečiť 3-6 týždnov..
držte palceeeeeeeeeee..... 😖 😖 😖

bocmanka
1. okt 2009

a plačeme, že chceme do školy, možno v stredu, keď mu dajú ortézu..

ukana
1. okt 2009

bocmanka 😕 😲 ......no nazdar 😕 .......to teda verim, ze infarktovy stav 😔 ..........pacientovi skore uzdravenie ☹ , mate prvu zlomeninu? u nas este nic zlomene KLOP KLOP, len sitie brady....tiez uraz v skolke 😖

pepies
1. okt 2009

ahojte,

boc je to hrozne, drzim palce, nech sa rychlo date dokopy !!!!

my sme soplikovi, boli sme cele doobedie vonku, teraz sme zaspali, vsetko mame akesi posunute - maly chodi spavat o 22,30, tak dneska vypustam 2. spanok 🙂

julyb
1. okt 2009

Ahojte,
Boc nech sa mu to rýchlo lieči, drobček malý 😉
Tak aj Kubko dostal nádchu, chúdatko, my tiež este nie sme na 100 percent fit, ale hlavne má Matúš nejaké divné obdobie vzdoru, všetko je EEE ( nie) a za všetko reve a robí scény 😠

pepies
1. okt 2009

no july, to je to zname obdobie vzdoru ................ takze sa mam na co tesit 😀
my mame zasa take obdobie, ze sa nechce dat prebalit, stale uteka a velmi sa z toho tesi..... nevieme si s nim dat dvaja rady ............
inac tie sople sme si doniesli z BA, boli sme v HM-ku v Avione a bola tam klima, otras .......
tak uz sa "tymianujeme" aj my ........

julyb
1. okt 2009

aj odsávate, ja už nie sa mi zdá že nemá toho tolko v nose aj ked pri pači mu idú potokom 😉
Klíma je svina, ja som este DR zaniesla moč tak uvidím čo z toho vzíde, zatial je v pohode len strašne zúrivý 😒

pepies
1. okt 2009

ano, odsavame, ale nie vela, len teraz mal taky upchaty nostek, ze sa mu nedalo pit z prsnika, tak som skusila odsat, ale tazko sa mi samej, lebo jeden ho musi drzat a druhy odsava .............
July a kam chodite ku doktorke?
Nam este nikdy doktorka nepovedala, aby sme doniesli moc .... A to sme boli nedavno dost chori - ved sme tyzden styridsiatkovali .......

julyb
1. okt 2009

Ku Kossonovej ale, malému sledujú moč od narodenia, lebo mal nejakú rozšírenú panvičku v obličke ked sa narodil, teraz to už má OK ale stále nosíme moč a odobrať ho je katastrofa, kým ho odoberiem tak je tam 300 baktérií....
No asi to bude to obdobie vzdoru, dnes zúril lebo som mu nedovolila hrať sa s Wowom (vysávačom) 😀

pepies
1. okt 2009

ze WoWo 😀
jaj, ved ty si spominala, ze chodite sem na Podhaj - si spokojna?

julyb
1. okt 2009

som 🙂

bocmanka
1. okt 2009

🙂 ukana..áno prvá zlomenina....ale zvládneme, však sme športovci

veva2
1. okt 2009

Ahojte babulky, poznate niektora gynekologicku Kormanovu z Vrutok?

ellab
1. okt 2009

Boc- držím palce!!! ja by som pri tom telefonáte asi odpadla ☹ ☹

ikulka
1. okt 2009

ahojkajte
vevulik taku dr nepoznám ale skusim sa ti opýtať či niekto nebude vedieť...a inak mooooc ti to pristane obzrela som fotky a sa mooooc teším že to bude dievčatko 🙂 hend zajtra to kvetke hlásim 😀 😀 😀

lucxy
1. okt 2009

veva poslala som ti ip,,,,
boc dufam, ze sa mu to cim skor zahoji 🙂

expertka8
1. okt 2009

...babule...zijete???
...o par hodin piatocek....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... 😵 😵 😵
...vsetkym zelam pokoj v srdci...rodinnu /nielen vikendovu/ pohodicku...a najma....nase absentujuce zdravicko 😔

lucxy
2. okt 2009

dobre ranko 🙂 sice dneska to nevyzera na pekny den

zuzu13
2. okt 2009

...bry den...
hlasim prichod z prace...rano som isla o 6-tej na poradu...a uz som doma...je mi blbo...takze dnes nepracujem...
zacina to vyzerat, ze bude pekne...takze ja idem spat...kym pojdem pre malu do skolky... 😖

matica2
2. okt 2009

dobrééé ránečko 🙂
tak saška je doma lebo je niaka soplavá a pokašlieva tak som ju nehala nech sa prelieči

abetka
2. okt 2009

tak hlasim soplave , ukaslane dieta . Nas Tomas ako je v sanatoriu je kazdy 3 tyzden usopleny, Ide ma porazit, ale to je dan za kolektiv 😠
Zuzu a co ti je ???
Ex- ty co bludis taku neskoru hodinu. ??? 🙂

zuzu13
2. okt 2009

abetka, nic mi nie je...ale necitim sa OK...takze bud unava...alebo sa ma snazi ovladnut nejaky bacil... 🙂
chorobkam skore vyliecenie 😉

lenk30
2. okt 2009

čaute. vidím, že sú tu úrazy a choré dietky. Filipko zatiaľ ok. máte skúsenposti s tým plávaním cez zimu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre