Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
13. feb 2009

Babenky, ale ja napr. chcem, aby Risko chodil neskor na nejaky hudobny nastroj. a je to mozno celkom dobry zaklad, ale hlavne je v kolektive 😉

pepies
13. feb 2009

babenky prajem krasny vikend a zajtra pekneho Valentinka 🙂
muz mi berie prave pocitac, takze budem niekolko dni off-line ☹

anculka
13. feb 2009

no ja osobne som tu hudobku nemusela! 😒(a este k tomu za tu cenu) mozno az ked bude starsia! Ale babetkovo a fitlopty by som sla sprobuvat! 😉

anculka
13. feb 2009

Pepies Aj Tebe! 😉

matica2
13. feb 2009

lenka vitaj v klube 😀

zuzu13
13. feb 2009

hello
tak sa hlasim...ale len taka bleskovka...lebo mlady okupuje notebook... 😅 😀 😀 😀 😀
no sviatok zalubenych moc neoslavujeme...tak ako lenka...aj my skor to MDZ 😅 no stare struktury...zvyk, je zvyk 😀 😀 😀
ale deti dostali vankusiky a manzel flasku cerv. vina...aby mi mal co naliat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
len22ka vitaj medzi kobylkami 😉
a hudobny nastroj zvazujem aj ja...zatial hraju len na nervy...ale mame piano, harmoniku, xylofon,flautu...no a aj saxafon sa este niekde v pivnici najde...takze vyber je bohaty... 😀 😀 😀

len22ka
13. feb 2009

zuzu13:veľké ďakujem za vrelé privítanie 😅 medzi kobylkami 😀
saskarisko: ja si myslím že ako základ to je dobré, ale ty už máš dietko ktorému už vysvetlíš čo a ako, lebo so mnou Samko absolútne nespolupracuje...deti sa mu páčia ale zbytok ani moc nie 😅

expertka8
13. feb 2009

... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
...cumim ako cumil...nasa tema vivat po 3.krat 😅

lenkamt
13. feb 2009

dôvod na oslavu 😀 kľudne upečiem tortu 😀

matica2
13. feb 2009

ja urobím chlebíčky 😀

lenkamt
13. feb 2009

no poďme, poďme, Zuzu kde si??? zoorganizuj niečo 😉

expertka8
13. feb 2009

...ja klasicky...xmelovy kupel s xmelovymi perlickami 😀

nicolmt
13. feb 2009

tak ja co...dakych stripterov 😕 😝 😀 😀
alebo vymenim s lenkou...ja torta...ty stripteri??? 🤐

adiku
13. feb 2009

nic sa nebojte zuzu isto zorganizuje... baby my tak vela piseme?? teda vy??? blahozelam Vam

nicolmt
13. feb 2009

adiku vsetky...vsetky vela piseme 😎

expertka8
13. feb 2009

...zavislacky 😝 😀

abetka
13. feb 2009

ale ste sa rozpisali. Tak krpata je po lyziarskom prechladnuta, som zvedava ako to skonci 😒

matja
13. feb 2009

baby, predtým, ako ste rodili, boli ste si pozrieť pôrodnicu? Myslíte, že robia aj nejaké "prehliadky"? Viem, ako vyzerá jedna izba, ale ja by som rada videla priamo priestory, v ktorých sa rodí... Ale bojím sa, že tam nikto nebude mať na mňa náladu a čas...

expertka8
13. feb 2009

...matja....prehlaidku Ti spravia kedykolvek 😉

ikulka
13. feb 2009

ahojkajte no konečne sedím 😝 saška zas vracala tak do teraz som pláchala obliečky a periny sa už peru, pán boh zaplať za anialergické, páperové si neviem predstaviť ako by vyzerali 🙄 tak budem zas čumákovať neviem do kedy kým sa to operie
a to som chcela ísť spať 😒

lucxy
13. feb 2009

ikulka a co dostala mala daky virus? 🙂

ikulka
13. feb 2009

lucy ani ni eto ona má slabý žaludok a ked jej niečo nesadne hned to ide von

lucxy
13. feb 2009

aha takze to mava mala castejsie? no tak musi riadne prezuvat,,,,mne zase dako nechce jedavat 😠

ikulka
13. feb 2009

no ved an naša nechce
a ked niečo zje takto to dopadne 😒

terqa
autor
13. feb 2009

ahojte, tak mala uz spinka.... muza doma nemam... a co s nacatym vecerom... 😒 anio v bedni nic nedavaju...

ikulka
13. feb 2009

teri chod spať aj ja idem..... 🙂 😉

lucxy
13. feb 2009

tak dobru nocku 😔

abetka
13. feb 2009

ja som tiez povesala este pradlo , co som musela vecer vyprat a poskladala co som mala na susiaku a citam si knizku, ale nejako ma nebavi obsah, tak som ssem prisla kuknut 😉

saskarisko
13. feb 2009

Ja som si kukla jeden serial, a prave som si vytiahla nejaku knizku, ale asi pojdem spat

Len22ka - este k tej hudobke - my sme na nu zacali chodit az v 13. alebo 14. mesiacoch, a az teraz je vidno, ze to ma nejaky zmysel. inak ja som chcela hrozne chodit s Riskom na to cvicenie, ale kurzy boli bud obsadene, alebo nebolo dostatok ludi na otvorenie 😖

Matja - prehliadku by Ti mali urobit. ale otazne je kedy, ked momentalne kvoli chripke nepustaju ani navstevy do porodnice

matja
14. feb 2009

tá chrípk. epidémia ma vôbec neteší. Ani oteckov nepúšťajú do pôrodnice. Len ktovie, či sa to týka aj toho, keď chce byť pri pôrode. Dúfam, že ho pustia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre