Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
30. mar 2010

saskarisko, nemyslis vazne...my sme chceli ist ... hmm...takze mame po kulture... ☹ ....ale aspon usetrime...xixixixi 😀

lenkamt
30. mar 2010

ja mám zajtra ešte o 16.00 jedno rande, ale to vybavím rýchlo, takže aspoň na hodinku by sme tam mohli ísť okuk, či sa štverajú vo vetre na preliezkach tu alebo tam a rýpu sa v mokrom piesku - to už je fakt jedno 😀

matica2
30. mar 2010

ahojte 🙂 pijem kávičku kto sa pridá?
dnes sa mi feeest darí 😨 najprv som sa porezala a potom zas popálila 😖 super den hlavne ak ho prežijem 😅

pepies
30. mar 2010

my sa budíme tak okolo 14tej, nám by to vyhovovalo okolo 15tej .............
a stvrtok nevyhovuje nikomu?

lenkamt
30. mar 2010

teoreticky by bol štvrtok lepší 😀 kuknime aké bude počasie

petka035
30. mar 2010

saskarisko no svokru som stretla 🙄 tak nabudúce teda 🙂

pepies
30. mar 2010

Lenka tiež by nám vyhovoval asi viac štvrtok, zajtra pôjdeme aspoň cvičiť. no počasie ma nepotešilo:

http://meteo.azet.sk/predpovede/europa/slovensk...

aj zajtra aj pozajtra zhruba rovnako ................ to akože kedy mieni prísť jar a slnko? 😠 😠 😠 😠

lenkamt
30. mar 2010

http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/slovensko/...

ja som našla zajtra hnus a vo štvrtok kúsok lepšie 😉 tak zatiaľ asi ten štvrtok predsa len 😅

pepies
30. mar 2010

ok 😉

nicolmt
30. mar 2010

vsak preco myslite ze som dala stretko na utorok 😝 😀 zatial sa dohodneme dnes niekde okolo ihriska na ladovni ca 16.oo a uvidime co dalej, ujo doobeda ihrisko upratal ale zas zamkol tak neviem 😖 sa vidime!

pepies
30. mar 2010

nicol tak ihrisko na Ladovni je stale zatvorene? ☹

lenciatko
30. mar 2010

POcujte, vysvetlite mi niekto to ihrisko. To niekomu patri?Kedy sa to otvara a kedy nie?Ja tomu nejako nechapem....

ellab
30. mar 2010

ad stretko - mne je jedno, či streda, al. štvrtok 😉 rada prídem, len nech neprší!!!!!!
očkovanie sme prežili úplne v pohode, Artur potom zahlásil, že to vôbec nebolelo 🙂

lenkamt
30. mar 2010

Leni to ihrisko patrí mestu ale neotvoria ho skôr ako prebehne údržba a to bude neviemekedy 😀
idem písať primátorovi 😀

takže dnes NIEKDE na ľadovni 😀 zajtra nič lebo prší a vo štvrtok OREA 🙂

ellab
30. mar 2010

lenkamt - to je dosť chorý systém 😒

lenkamt
30. mar 2010

vy ste ako včera dopadli???

ellab
30. mar 2010

no ešte nijako, ale ak to budeme chcieť udržať, budeme asi musieť platiť viac 😒 tak uvidíme, riaditeľka sa musí na to pozrieť, aj tak už avizovala zvýšenie školného 😝

adiku
30. mar 2010

fiha lenus zmenila si si fotku v pase???? kocica riadna samica

ad dnes my sme Vas so zuzu aj vyzerali presli sme celu nasu cast teda od ihriska cez acko hriska kde byva lenka az sme sli kuk ku pekarni na ihrisko a ztade zase dokola az po jednotu, boli ste tam niekde???? Lebo ak ano teda maskovali ste sa perfeknte 😀 😀 😀

lenkamt
30. mar 2010

hej zmenila, lebo nové pravidlá určujú že musíš mať foto ako v občianke tak som si dala ako z obálky playboya 😀

my sme boli kuk na ihrisku pri lienke, ale fučalo tak sme šli nina domov a ja k mamine 😉

verejne ďakujem Zuzu za koláčik 🙂

zuzu13
30. mar 2010

lenka...super foto...co dodat? Slovenskooooooooooo....... 😀
kolacik? hmmm...nie je za co... 🙂

petka035
30. mar 2010

baby tak ja bývam na ladovni,ale neviem o akom ihrisku je reč 😕 😅 to je na tej strane ladovne ako je zdrav.stredisko?

zuzu13
30. mar 2010

nie...tam kde je skolka, skola, drogeria v tom vysokom panelaku... 🙂

petka035
30. mar 2010

aj tak neviem kde 😅 musím sa ísť prejsť niekedy tým smerom.ja bývam na druhej strane ladovne,ako sú rodinné domy

saskarisko
30. mar 2010

Ahojte,
no v porovnani s tym, co bolo u mojich rodicov vial v MT vanok 😅. Ked sme prechadzali ponad Vah sme mysleli, ze nas o zabradlie vyplieska. 😅

takze stretko vo stvrtok ? 😕

saskarisko
30. mar 2010

s Riskom sme dnes vyplnovali pracovny zosit Bibi, a je vyborny 😉
www.prenajmensich.sk

lenciatko
30. mar 2010

Leni - dik za info. Tak som teda zvedava, kedy to ihrisko oficialne otvoriua, lebo moja Vikina teda ziadostivo hladi vzdy na tie krasne preliezky....

Inak ja byvam pod Ladovnou - oproti nemocnici....

nicolmt
31. mar 2010

ja by som to dnes videla aj na mc 😕 ozaj 17.4. bude burza mrc!
stvrtok sa nehlasim, delegujem dieta ockovi, musim ist urobit velkonocny nakup z prace a vecer je desmod! takze lenka, ella kedy mame meating? vsak to zacina uz o 19.oo 😕

lenkamt
31. mar 2010

ahojte.

my mrc nie, máme nahlásenú návštevu. zajtra ešte uvidím, lebo ak dnes poprší tak to v orei bude na zabitie 😝

stretko na desmod, čo ja viem, to ideme od začiatku??? však najprv bude predkapela 😝

saskarisko
31. mar 2010

Ahojte,
my mrc tiez nie. Baby, ak tam niektora pojdete,nevyskrtnete nas prosim vas z toho malovania ??? a nezoberiete nam slniecko, co tam Risko robil ??? 😕 😅

Lenka - pred chvilou som nad tou Oreou rozmyslala rovnako, ze zajtra by to bolo na prizabitie na tych drevach

lenkamt
31. mar 2010

zajtra sa dohodneme.

Kati už vôbec nepôjdete na farbičkovo???

Ninuš - http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu... táto baba je z mt , skús jej napísať že koľko cm má vnútorný priemer toho kolesa 3-6rokov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre