Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
5. apr 2010

bibi alexíkovi skoré uzrdravenie 😉

lenciatko
5. apr 2010

Bibi - ja sa tiez divim, kde tie deti beru tolko energie..... Ja mam pocit, ze Vikina snad ani unavena nedokaze byt. 😀

S tym pocasim je to vazne na hlavu - aprilove pocasie ukazkove...... 😀

lenciatko
5. apr 2010

My este furt mame nadchu, ale ani nie, ze by jej tieklo z nosa, proste len castejsie ma potrebu smrkat, hadam jej to uz coskoro prejde.... 🙂

saskarisko
5. apr 2010

Ahojte,
u nas bol nastastie klud, teda az na nejake 2 extremne vybuchovanie na dvere, ale kedze neviem, kto to je, co to je, holt mal dotycny smolu. a ja mam chlapov velmo uvedomelych, sibu a polievaju len symbolicky 😵

a toto pocasie, no des. v sobotu krasne, tu sme stravili v Prievidzi. vcera malo byt teplejsie, ale nebolo. isli sme na Donovaly, ale v Ruzomberku tatino zistil, ze name sveter, tak sme sa otocili a isli dom. ale potom sme sa este rozhodli pre Terchovu, a tam dulo hrozne. no a dnes, no comment radsej

Alexikovi, a Vikinke skore uzdravenie

lenciatko
5. apr 2010

Saskarisko - Vikina ma tie sople hlavne rano. Ale ako sa vysmrka, potom uz okolo obeda dobre, do vecera tak zo 3x uz len smrkla.

ellab
5. apr 2010

Ahooojte 😉
saskarisko - a kde v terchovej ste boli?
bibinka - aj my sme v sobotu rozmyslali nad sutovskymi vodopadmi, ale nase lenive deti by dosli len po tu chatu, co tam je 😒
my sme planovali kopec vyletov na velku noc, ale nakoniec sme boli viac menej doma, na bicykli a na korculiach, dnes sme boli v aquaparku v kubine, vzhladom na pocasie 🤐

saskarisko
5. apr 2010

Ahojte,
name znamena nemame (ale to ste asi pochopili 😀 ), to je tak, ked pisem so Saskou na rukach 😅
Ella - len pod sochou Janosika, vysli sme k amfiku (ktory bol zavrety), tak este kavicka a spat domov. no tie Habakuky by boli lepsie 😅 .
Lenciatko - tak to je super.

inak nam 1x teplotuje Saska, ani netusime z coho. tak uvidim aka bude noc.

bibinka
5. apr 2010

ellab- ty že máš lenivé deti, tak to ma podrž 😀 😀 lyžujú, behajú, bicyklujú korčuľujú, no neviem...... 😀 😀 😀 a neboj, určite by tam vyšli. Pri tej chate je cez potok taký lanový most(ako v džungli) a náš Fifák ho normálne sám prešiel bez pomoci, rúčkoval vraj jak divý 😀 😀 😀

lenciatko
5. apr 2010

Ellab - jeeej. do Kubina aj my chodime obcas s Vikou plavat. 😉

Saskarisko - a nemozu to byt zubky alebo tak nieco????

bocmanka
5. apr 2010

🙂 🙂 juuj a je po veľkej noci, v stredu som vo fitku ako na koniiiiiiiii...

pepies
6. apr 2010

caute kocky, my sme boli viac-menej doma, len vcera sme boli na chalupe na Liptove, ostala by som tam aj tyzden:

http://www.lucnyhrib.com/

Len to počasie včera bolo ozaj "úžasnéééé" a také kolóny sa tvorili od Ruzomberka, ze sme isli asi 2 hodiny ☹

matica2
6. apr 2010

ahojte 🙂
pepies to je péééknééé

bocmanka
6. apr 2010

🙂 pepies, orava a liptov sú celkovo peknučké miestočká..
môj mm by chcel takúto dreveničku tiež...
veeľmi sa nám to obm páči, alebo taký mini drevodomček..
ellab...a ako sa volajú vaše krby, ak by náhodou.........sme odkúpili ešte druhú polovicu domu, chceme krb aj tam

ellab
6. apr 2010

Ahojte 🙂
pepies - vyzerá to tam skvelo 😉 v tých kolónach sme tvrdli asi viacerí, my len od turian, ale stačilo 😝
boc - ignis krby, sme hneď pri hlavnej ceste, určite okolo nás chodíte 😉 kedy sa sťahujete?
zajtra sa ide cvičiiiť, kto sa pridá?
dnes sme boli v Za na 3D kine a klasika McDonald 😀 😀 😀

bibinka
6. apr 2010

čaute-
ellab, ja idem aj keby fúriky padali.... teda na 17.30 v harmónii 😉

ellab
7. apr 2010

bibinka - sa mi páči tvoje odhodlanie 😀 😀 😀

saskarisko
7. apr 2010

ahojte,
baby zdravotnicky radte. Risko ma imunitu OK (vsetky faktory), a zase ma bakterialny zapal, zvysene crp, reuma faktory, znizene zelezo. z coho to moze ist ? ☹

saskarisko
7. apr 2010

tak uz viem z coho to ide, ma v nosteku moraxellu

bocmanka
7. apr 2010

🙂 ja dnes cvičiť idem určite, ešte vyriešiť deti,lebo majú tréning dnes...
jááj ellab, ignis krby, jasné že okolo vás chodíme, veď to máme po ceste do kľačian...
a ty sa tiež vyznáš v krboch???? 😲 😲 😲

lenciatko
7. apr 2010

Saskarisko - morxellu????? To co je???? 😕

adiku
7. apr 2010

no co viem ja tak moraxela sa zvykne casto objavovat vo vyteroch skoro takmer ako bezna zalezitost, teda tak to prezentuje nasa dr. ked robili vyter dankovi asi takto okomentovala vysledok, a nemali sme ziadne lieky ani nic a crp bolo ok, cize saski neviem ci az take veci ako pises moze ta moraxela sposobit...

saskarisko
7. apr 2010

Moraxella skolkarska bakteria. ale byva to bezna zalezitost, tak ako pise Adiku. akurat, ked sa premnozi, co bol nas pripad sposobila zvysene crp (32), aj ten reuma faktor, a znizene zelezo. tie dve posledne svedcili o bakterialnom zapale (aspon takto mi to bolo podane). kazdopadne Risko soplil, aj kaslal cez vikend, a den a pol pred odberom mal aj zvysenu teplotu

adiku
7. apr 2010

tak nech ste saksi rychlo fit fit 🙂 , u nas danko uz teraz fajn ale urcite ak nam ho zoberu od sept d skolky zopakujeme si znovu vsetky bezne skolkarske chorobky, esteze sme mali uz kiahne

matica2
8. apr 2010

dobré ránko 🙂 von je slniečkovo ale zas ten vietor ☹
no ako ste pocvičili? fúriky nepadali 😀
saskarisko sa len rýchlo zbavte tej potvory a to máte aj antibiotiká či ako sa to lieči?

ellab
8. apr 2010

hello 🙂
kde ste všetky, sa opaľujete 😀 😀
matica - tak nakoniec ani fúriky nepadali a aj tak sme neboli cvičiť, bolo krásne slniečkovo, tak sa nikomu nechcelo 😝 😝

lenciatko
8. apr 2010

Ahojte!!!!
No my sme boli dnes na zvieratkove, potom na kolotococh, teraz si dokonca par minut pospala, takze asi pojdeme dakde von.....

pepies
8. apr 2010

čaute holky, dnes bol krásny deň, iba nedávno sme prišli z mesta a ako vidím, tak ste asi všetky brázdili po vonku.

v nedeľu by sme chceli ísť do Bojníc, no víkend má byť znovu chladný a upršaný ☹

lenkamt
9. apr 2010

ahojte 🙂
tu sa už zletnieva, nikde nikoho 😀

návrh - nedáme sa tiež do súkromnej skupiny???? však sme tu všetky svoje 😀

ellab
9. apr 2010

Dobré ránko 😉
pepies - ten víkend aj mňa sklamal 😠

lenkamt
9. apr 2010

Ellab pošli mi do ip mailadresu, prepošlem ti fotky s kulym 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre