Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nikina17
3. dec 2011

@hmka Pozerala som si tvoje fotky na stranke a su uzasne 🙂 Mohla by som sa opytat kolko take fotenie stoji???? Ja by som strasne chcela dat odfotit dcerku, aby sme mali nejaku peknu fotku, taku profesionalnu na pamiatku. Pripadne fotku ja s dcerkou a s manzelom lebo ani nemame spolocnu fotku (ak nepocitam tu z porodnej saly) 🙂 Mohla by si mi prosim dat vediet cez IP, pripadne na meil: Nikina17@azet.sk
Velmi pekne dakujem, Veronika

evuska32
3. dec 2011

ahojte maminky 🙂 som tu nová. Nenájde sa tu nejaká maminka, ktorá má narodené septembrové dievčatko 2009 resp. ešte skôr a predáva aj vecičky na bazáre? Chcela by som nájsť nejakú, od ktorej by som mohla brať zachovalé oblečenie pre moju dcéru narodenú 9/2010. Momentálne nosíme v. 80 😉

mirka_mt
5. dec 2011
aurra
5. dec 2011

@evuska32 mozes pozriet aj moj bazarik

hmka
5. dec 2011

@nikina17 - čo to je IP? Sorry ja som asi sto rokov za opicami v tomto, tieto inernetové skratky vôbec neovládam ☹
Cenník zatiaľ žiadny nie je, fotím len pre radosť svoju a druhých. Teraz je trošku horšie obdobie lebo je aj vonku tma ako v rohu ☹. Aterliér tiež nemám ☹.
Ale ak by niekedy cez víkend bolo fajnejšie počasie tak môžeme niekde v parku? Hm?

nikina17
5. dec 2011

@hmka IP je interna posta, ze to napises priamo mne a nie tu na nastenku 🙂 Co sa tyka pocasia, tak to mas pravdu, teraz je to take kadejake. Ale ak by bol nejaky vikend pekny tak nie je problem (akurat sa budeme musiet dohodnut lebo manzel niekedy robi aj cez vikend......on robi 12-tky tak niekedy mu vyjde aj vikend a ma volno napr. v strede tyzdna.
Ako mohli by sme sa dohodnut bud niekde v parku alebo aj u nas doma, to je jedno, ale asi na fotenie je lepsie vonku ako v panelaku, ze?
Pripadne sa mozeme dohodnut cez moj e-meil: Nikina17@azet.sk
Zatial dakujem a pekny den zelam, Veronika

hmka
9. dec 2011

@nikina17 hej na fotenie je lepšie vonku, len toto vonku čo je ☹ ☹ ... ach jo, asi musíme počkať kým sa počasie trošku umúdri

nikina17
9. dec 2011

@hmka no jasne, pockame si na krajsie pocasie, nech su aj tie fotky peknucke 🙂

ingmiriama
10. dec 2011

mamičky chcem sa spýtať či je niečo také v Martine kde môžem ísť s mojím malým synčekom trojmesačným sa trocha pohrať a zabaviť....myslím niejaké centrá kde sa stretnú mamičky a hrajú sa s detičkami aj za poplatok

aurra
12. dec 2011

@ingmiriama materske centrum

ingmiriama
12. dec 2011

@aurra a tam môžem tam ísť aj s trojmesačným lebo som sa tam dočítala že od dvoch rokov tak neviem

matja
12. dec 2011

@ingmiriama - jasné, dokonca je tam aj program pre detičky od dvoch mesiacov, volá sa bábätkovo. Býva to pondelky o 14 hod.

ingmiriama
12. dec 2011

@matja hej no super konečne na ďalší pondelok tam pôjdem a ty tam chodíš ?

ingmiriama
12. dec 2011

@ingmiriama jááj vy máte ešte čas 🙂 asi

matja
12. dec 2011

@ingmiriama - áno, my máme ešte čas. So starším som začala chodiť, až keď mal 4 mesiace, až vtedy to začal tak dobre vnímať.

ingmiriama
12. dec 2011

@matja ahá no ja neviem ako to bude malý vnímať ale tak uvidím ...ja to tu tak nepoznám som sa do MT prisťahovala v auguste tak sa nudím s malým doma ...nevieš mi ešte poradiť kam by sa dalo ísť ???

matja
12. dec 2011

@ingmiriama s takým malým mimčom neviem... Je tu aj cukráreň s kútikom pre deti, čajovňa, ale to až pre väčšie deti. Kde bývaš?

ingmiriama
12. dec 2011

@matja ja bývam na Košútoch I a ty ?

matja
12. dec 2011

@ingmiriama - tak to môžeme niekedy spolu pokočíkovať 🙂 Bývam na Severe.

ingmiriama
13. dec 2011

@matja no to by bolo super 🙂

hmka
20. dec 2011

Baby prosím vás poraďte mi dospeláckeho doktora, a ak máte aj osvedčenú gynekologičku tak mi prosím dajte kontakt. Malému sme už našli príjemnú pediatričku, už len nás dospelákov poriešiť. Och ako sa mi nechce, všade bude treba prehliadku ... brrr 😎

aurra
20. dec 2011

@hmka dospelackeho doktora mam Zvodovu na Ladovni, a gyndosku Krkoskovu

karinkaeich
20. dec 2011

babenky aj ja som tu nova. byvam v priekope a mam 16mes. synceka

aurra
20. dec 2011

@karinkaeich vitaj ja byvam vo vrutkach 🙂

hmka
20. dec 2011

@aurra dík! Zvodovú poznám, chodí k nej sestra, len Ľadoveň mám trošku od ruky, bývam v Priekope tak skúsim pohľadať niekde tu. No a tú ženskú skúsim asi Krkoškovú.

@karinkaeich Ahoj! Tiež sme čerství priekopčania 🙂

majkaa
20. dec 2011

Ahojte,
prosim vas neviete kde v Martine by mohlo chodit dieta do skolky na 4h denne?

modrofuzik11
20. dec 2011

do helen doron. aspon minuly rok tam zacali tuto sluzbu ponukat...

karinkaeich
20. dec 2011

@hmka tak hadam niekedy aj rande dame 🙂 mas deti?

karinkaeich
20. dec 2011

@aurra zeby niekedy nejake rande?

hmka
20. dec 2011

@karinkaeich - mám jedného syna skoro šesťročného ... bože to kedy tak vyrástol? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre